OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو است به صحبت در مورد در حال حاضر راه اندازی کانادا اورژانس حساب کسب و کار در طول برنامه روزانه خود را به نشانی پس از بررسی premiers بر امکان وضع شرایط اضطراری عمل می کنند.

برنامه وام برای اولین بار پرده برداری از اواخر ماه گذشته به عنوان یک راه برای کسب و کار برای دسترسی به دولت وام های تضمین شده برای پوشش هزینه های نگهداری خود را به شرکت های شناور در طول COVID-19 بحران است.

وزیر دارایی لایحه Morneau روز پنجشنبه اعلام کرد که این برنامه در حال حاضر در دسترس و تشویق کسب و کار است که با داشتن یک زمان سخت پوشش خود را اجاره و آب و برق و یا سایر هزینه های عملیاتی برای دریافت در تماس با بانک خود را در مورد دسترسی به وام.

ماه گذشته دولت اعلام کرد که وام اضطراری برای کسب و کارهای کوچک دیدن بانک ارائه $40,000 دولت تضمین وام های بدون بهره برای سال اول. اگر شرکت می تواند بازپرداخت تعادل وام تا پایان سال 2022 تا $10,000 بخشوده خواهد شد.

متقاضیان نیاز به نشان می دهد که اثبات آنها پرداخت بین $50 ، 000 و $1 میلیون نفر در حقوق و دستمزد در سال 2019.

بینی به عنوان یک $25 میلیارد برنامه نه برای سود سازمان نیز قادر به درخواست از طریق بانک های خود را برای کمک به پوشش هزینه های عملیاتی خود را در طول یک دوره که در آن درآمد خود شده اند “به طور موقت کاهش می یابد” با توجه به اثرات اقتصادی از COVID-19.

نخست وزیر صرف پنج شنبه شب بر روی گوشی با premiers که در آن او و معاون نخست وزیر Chrystia Freeland مورد بحث انباشت منابع جریان و همچنین پتانسیل تصویب فراگیر ملی قدرت از شرایط اضطراری عمل می کنند.

دولت فدرال با ارسال نامه ای نقشه برداری استان ها و مناطق خود به زمان نیاز دارد و اینکه آیا قدرت فوق العاده ای که قبلا شناخته شده به عنوان قانون اقدامات جنگ — مورد نیاز برای وادار کانادایی به ماندن در داخل.

عمل هرگز استفاده شده است که در حال حاضر پیش نویس نیاز به premiers به مشورت شده است و به عنوان آخرین چاره و وجود دارد هیچ برنامه ای برای تصویب آن نشده است. اگر که مرحله گرفته شده آن را می توانید ببینید ملت تحت یک “رفاه عمومی اورژانس” اجازه می دهد دولت فدرال برای تنظیم سفر و توزیع کالا در داخل کشور مستقیم افراد آموزش دیده برای ارائه خدمات ضروری و اعمال شیب دار جریمه و زندان بار برای کسانی که نقض اورژانس سفارشات.

با توجه به یک بازخوانی از تماس ترودو “تشویق premiers برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در چگونه عمل می تواند مورد استفاده قرار گیرد در صورت نیاز با این حال او اشاره کرد که اقدامات کنونی و همکاری بین دولت ها در حال کمک به کانادا مبارزه با این بیماری همه گیر.”

مجلس شده است به یاد می آورد برای نادر اضطراری شنبه نشستن به برگزاری یک شتاب بحث و رای به دیدن یکی دیگر از عمده سیاست های اقتصادی به تصویب رسید و به قانون: 75 درصد یارانه دستمزد برای کارکنان.

پس از چند روز عقب و جلو اقلیت لیبرال ها و احزاب مخالف به توافق reconvene در اتاوا با محدود براکت از نمایندگان مجلس به تصویب قطعه دوم از اورژانس COVID-19 قانون. ایران همچنان به عنوان به چگونه برای دیدن مجلس عوام تشکیل از راه دور در آینده به این بیماری همه گیر است به محدود کردن توانایی برای کانادایی ها به تشکیل جلسه برای هفته ها و حتی ماه ها آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو