ساعت به صحبت می کنند به عنوان یک هفته دیگر در COVID-19 مبارزه آغاز می شود

OTTAWA — به عنوان کانادایی حل و فصل را به یک هفته دیگر از کارشناسان می گویند چه می تواند ماه فیزیکی فاصله اقدامات برای مبارزه با COVID-19 pandemic, نخست وزیر جاستین ترودو ارائه خواهد شد یکی دیگر از به روز رسانی روزانه.

این احتمال وجود دارد ترودو را در آخرین فدرال تلاش برای آوردن کانادایی صفحه اصلی و نگه داشتن آن در حال حاضر در کشور در یک فاصله امن از هر یک از دیگر.

نخست وزیر این سخنان از خارج Rideau کلبه می آیند به عنوان کنفرانس كانادا است و پیش بینی است که شیوع جهانی می تواند منجر به از دست دادن بیش از 330,000 مشاغل در کانادا باید بهداشت عمومی اقدامات در محل باقی می ماند برای چند ماه.

قبل از پرداختن کانادایی ترودو میزبانی یک تماس با تمام premiers—که بسیاری از آنها در حال حاضر اعلام شده استانی متحده اضطراری—و صحبت با نخست وزیر اتیوپی و ژاپن است. او ساخته شده مشابه تماس به دیگر رهبران جهان در هفته گذشته.

پس از نخست وزیر به اظهارات معاون نخست وزیر Chrystia Freeland ملحق خواهد شد دیگر مقامات به ارائه به روز رسانی در COVID-19 تلاش های پس از رهبری یک جلسه ویژه کابینه کمیته متمرکز فدرال پاسخ به این رمان coronavirus.

بیش از آخر هفته بهداشت عمومی و مقامات دولتی ابراز افزایش زنگ خطر در جمعیت دیده می شود جمع آوری در مکان های عمومی مانند پارک ها و سواحل باعث زیر در خواست از وزیر بهداشت Patty Hajdu: “ما آزادی در اطراف این اقدامات است که ما در حال حاضر مردم بستگی دارد مصرف آنها را به طور جدی… پس من را تشویق کانادایی ها در مورد آن فکر می کنم و فکر می کنم در مورد تعهد خود را به عمل در مجموع در حال حاضر.”

Hajdu بود و اشاره به دولت فدرال توانایی به شدت از بین بردن کانادایی توانایی حرکت آزادانه را از طریق قدرت آنها می تواند تصویب تحت هر دو شرایط اضطراری عمل می کنند و قرنطینه عمل می کنند.

تا کنون دولت فدرال انتخاب نشده را از جمله اقدامات سخت گیرانه اما اگر آن را می شود روشن است که استانی و شهرداری تلاش برای محدود کردن جنبش موثر هستند و ترودو گفت: این یک گزینه می تواند باشد.

اورژانس نشسته سهشنبه

روز یکشنبه ترودو اعلام کرد که مجلس عوام سر گرفته خواهد شد برای یک ساعت خاص-نشستن طولانی به تصویب جنبه های $82 میلیارد دلار کمک های مالی و بسته محرک اقتصادی که نیاز به قانون از جمله تغییرات به مزایای اشتغال برای افرادی که از کار و افزایش کانادا کودک بهره مند شوند.

ویژه بیل قرار داده شده است در اطلاع توسط وزیر دارایی لایحه Morneau و آن را با عنوان “قانون احترام به برخی اقدامات در پاسخ به COVID-19.” این تنها مورد از کسب و کار روز سه شنبه در دستور کار.

همه احزاب توافق کرده اند که برای یک طرح به 32 اعضا در خانه در روز سه شنبه زمانی که این لایحه خواهد شد سریع-ردیابی از طریق تمام مراحل و ارسال به مجلس سنا روز پایان. وجود خواهد داشت 14 لیبرال ها 11 محافظه کاران سه نفر از اعضای هر کدام از بلوک Quebecois و NDP و یکی سبز MP.

دولت می خواهد به پرواز در برخی از کلید مخالفان از غرب کانادا برای شرکت در تاریخی نشسته است.

سنا خواهد شد و سپس reconvene در روز چهارشنبه با به طور مشابه محدود فهرستی از سناتورها و کارکنان به بررسی و تصویب این لایحه گام نهایی—سلطنتی موافقت مراسم—انتظار می رود که در آن روز.

“در طول فراخوان مرحله گرفته خواهد شد برای اطمینان از سلامت و ایمنی از سناتورها و کارکنان درگیر در اتاق عملیات” گفت که سنا در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو