ظ می گوید, دانش آموز, داوطلب, اعطای حالا باز بیشتر شغل آینده

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید که طولانی وعده داده شده دانشجویی در کانادا خدمات گرانت برنامه را راه اندازی کرده و به ارائه اطلاعات جدید در برنامه های دولت برای ایجاد هزاران مطلب موقت فرصت های شغلی برای افراد جوان که به دنبال کار و تجربه در این تابستان.

کانادا خدمات دانشجویی کمک مالی ارائه می دهد افراد جوان پرداخت یک بار از بین 1000 $و $5,000 برای داوطلب شدن در انجام برنامه های مربوط به بسته به تعداد ساعت کار می کرد. دولت گفته است که بودجه را به سمت سقوط آنها کمک درسی.

“دانش آموزان در مواجهه با چالش های منحصر به فرد این تابستان با توجه به همه گیر. در همان زمان بسیاری از تعجب که چگونه آنها می تواند کمک در مبارزه با COVID-19,” ترودو گفت: در طول Rideau کلبه آدرس در روز پنج شنبه.

در اوایل اعلام دولت گفت که در نظر دارد برای قرار دادن انگیزه های جدید در محل برای دانش آموزانی که صرف تابستان داوطلبانه به دلیل نیاز وجود دارد اما این کمک مالی را نیز کاهش می دهد تعدادی از افراد جوان که “نشستن” از آنجا که آنها قادر به پیدا کردن شغل های فصلی به عنوان اشتغال وزیر کارلا Qualtrough آن قرار داده است.

دولت هدایت کسانی که علاقه مند به یک “من می خواهم برای کمک به” پورتال اطلاعات که در آن آنها می توانید با اتصال COVID-19 متمرکز موسسات خیریه است که می تواند با استفاده از آنها کمک کند.

ترودو در ابتدا وعده داده شده برنامه کمک هزینه در ماه آوریل به عنوان بخشی از یک 9 میلیارد دلار بسته COVID-19 اقدامات کمک های اولیه با هدف دانش آموزان است.

در علاوه بر این به باز کردن داوطلب برنامه ترودو نیز دقیق چگونه جنبه های که قبلا وعده داده شده دانشجو هزینه های اختصاص داده خواهد شد و که در آن فرصت های شغلی جدید برای دانش آموزان ایجاد خواهد شد.

این شامل یک وعده برای ایجاد 10,000 کار جدید سرمایه گذاری تحت کانادا شغل تابستان برنامه در هزینه $60 میلیون.

که برنامه در حال حاضر به طور موقت افزایش یافته است به کارفرمایان اجازه می دهد که استخدام کانادایی ها بین سنین 15 و 30 به درخواست برای کمک مالی تا 100 درصد از ارضی استان یا حداقل دستمزد ساعات روز:.

مجلس تصویب مجموعه ای از اقدامات در اوایل ممکن است که اجازه کانادا اورژانس دانشجو نفع برنامه برای راه اندازی. همانطور که از ژوئن 18, 578,850 دانشجویان و یا فارغ التحصیلان اخیر دریافت کرده اند در مجموع $1.2 میلیارد دلار در بودجه از طریق این برنامه ارائه می دهد که $1,250 یک ماه از ماه مه تا ماه اوت برای بسیاری از متقاضیان و تا به 2000 $در ماه برای دانش آموزان با وابستگان و یا معلول.

به عنوان بخشی از 9 میلیارد دلار بسته ترودو همچنین گفت: دولت خواهد:

  • دو برابر کانادا کمک هزینه دانشجویی برای همه واجد شرایط دانش آموزان تمام وقت به تا 6000 $و $3,600 به صورت پاره وقت دانش آموزان در 2020-21;
  • ارائه $291.6 میلیون به گسترش کمک هزینه تحصیلی کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی برای سه یا چهار ماه به خاطر پروژه های تحقیقاتی و سرمایه گذاری رفتن از جمله برای فوق دکترا کمک هزینه های تحصیلی و
  • گسترش واجد شرایط برای کمک های مالی و افزایش حداکثر هفتگی مقدار است که می تواند ارائه شده به دانشجو در 2020-21 از $210 $350.

در روز پنج شنبه نخست وزیر ارائه جزئیات بیشتر در برخی از قبل اعلام کرد از جمله:

  • هزینه 40 میلیون دلار برای ایجاد 5,000 کارآموزی برای متوسطه دانش آموزان با NGO Mitacs;
  • صرف $266 میلیون دلار برای ایجاد 20,000 کار سرمایه گذاری برای متوسطه دانش آموزان در بالا و تقاضای بخش از طریق کار دانشجویی قرار دادن برنامه; و
  • هزینه 40 میلیون دلار در دستمزد یارانه است که ارتباط جوانان با کسب و کارهای کوچک و سازمان های خیریه از طریق مهارت های دیجیتال برای جوانان و کامپیوتر برای مدارس به علاوه برنامه های.

“اگر ما می خواهیم برای ساخت یک قوی و انعطاف پذیر اقتصاد ما باید به سرمایه گذاری در نسل بعدی. ما باید مطمئن شوید که جوانان ما باید ابزار مناسب برای کار نوآوری و موفقیت در اقتصاد آینده” گفت: نخست وزیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net