ظ می گوید: او ‘هیچ چیز’ به نفوذ ما در برخورد; top مشاور آگاه از درک تضاد

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو را رد کرده است هر جهت و یا تلاش برای نفوذ از او و یا دفتر کار خود در ما خیریه امر هر چند او و خود را بالا کارمند کتی Telford شهادت داده اند که دفتر نخست وزیر آگاه بود اوایل از درک تضاد ترودو به حال در اعطای شرکت-احتمال لغو $912 میلیون دانش آموز داوطلب کمک مالی برنامه.

ترودو گفت: نمایندگان مجلس در طول نادر کمیته پارلمانی ظاهر که او با قرار دادن یک کلید از تصمیم دولت در اجازه می دهد ما خیریه برای اجرای برنامه پس از او آموخته است که سازمان درگیر شد.

“ما خیریه بدون دریافت درمان ترجیحی نه از من و نه از هر کس دیگری. خدمات عمومی توصیه می شود ما خیریه و من مطلقا هیچ چیزی برای تحت تاثیر قرار است که توصیه… که من یاد گرفتم که ما خیریه بود توصیه من تحت فشار قرار دادند پشت” ترودو گفت.

نخست وزیر شهادت داد که او و Telford خود را رئیس ستاد اول شد آگاه باشید که ما خیریه بود به طور رسمی بودن رو به عنوان بهترین انتخاب برای $912 میلیون دانش آموز داوطلب grant program on May 8 ساعت قبل از اینکه دولت قرار بود برای تصمیم گیری در اجازه دادن به آنها برای اداره این برنامه است. ترودو گفت که او نقل مکان کرد و این مورد را در دستور کار بنابراین بیشتر موشکافی می تواند ساخته شده در قرارداد.

  • در پایین حرکت و یا اینجا را کلیک کنید برای ما زنده وبلاگ Telford شهادت
  • خواندن در یک برنامه ؟ ضربه بزنید در اینجا برای تجربه کامل

“ما هر دو احساس کردند که ما نیاز به زمان بیشتری قبل از این مورد ارائه شده بود به دولت, تلاش برای در نظر گرفتن و درک دلایل این پیشنهاد که ما خیریه ارائه برنامه است. در این مسئله ما تا به حال چندین سوال است که ما می خواستیم جواب به خصوص با توجه خاص من تخصص در جوانان مسائل” ترودو گفت.

ترودو گفت که تا زمانی که ممکن است 8 او صحبت نکرده بود با هر یک از کارکنان خود را در مورد ما و نه تا به حال او سخن گفته و به ما صدقه مقامات در مورد این برنامه است. آن رفت و از طریق کابینه COVID-19 کمیته در مارس 5, اما ترودو درگیر نمی شد.

نخست وزیر همچنین شهادت داد که او آگاه بود که ما ارتباط خود را با دولت خواهد بود از نزدیک بررسی و منجر به تعجب که آیا این ارتباطات نقش مهمی در این تصمیم پس از او می خواستم تا مطمئن شوید که خدمات عمومی حمایت خود را توصیه است که آن را به ما و یا هیچ چیز. که ادعای آمد و در 21 مه ترودو گفت: نمایندگان مجلس هر چند او هرگز خطاب چرا-با توجه به اذعان روابط نزدیک — او نمی recuse خود از آن جلسه.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که این فرایند و تصمیم گیری شد به بهترین شکل ممکن در شرایط” ترودو گفت.

تشریح درک تضاد Telford—در طول دو ساعت قبل از ظاهر نمایندگان مجلس—گفت: ترودو نگران بود در مورد یک “درک” از تضاد منافع.

“شما شنیده ام که نخست وزیر می گویند که او تاسف نمی recusing خود را. من تاسف در مورد آن بیش از حد. بدیهی است که این اتفاق نمی افتد که ما در نظر گرفته شده است. این است نه آنچه که ما پیش بینی کرده بود و من به اشتراک گذاری است که مسئولیت” او گفت:.

نخست وزیر نیز به اطلاع نمایندگان مجلس است که با توجه به جدال مداوم دانش آموز های داوطلبانه برنامه “بعید است” برای دریافت زمین در این تابستان. پس از ما حمایت به دور از برخورد یک ماه پیش از آن قرار بود در دست های خدمات عمومی و آن را در عین حال به دوباره راه اندازی شد.

“جوان شدن افراد به خدمت بوده است و هدف من و قبل از من تا به حال کردم به سیاست بنابراین من عمیقا تاسف چگونه این اتحاد گشوده” ترودو گفت.

نخست وزیر آغاز شد و شهادت او گفت که در پیش نویس در حال حاضر بحث برانگیز برنامه زمان از جوهر بود و یک اولویت است که جایگزین کمال است. او امیدوار موجود در کانادا خدمات سپاه خواهد بود قادر به مقیاس و اجرای برنامه را بندگان با وزارت اشتغال و توسعه اجتماعی به او گفتم که ممکن بود به ناامیدی خود را.

در طول شهادت, Telford تکرار این گفته: “این نه یک انتخاب بین سازمان های مختلف به ارائه برنامه است. این یک انتخاب بین رفتن به جلو با این برنامه یا نه.”

هر دو نیز شهادت داد که در حالی که آنها آگاه بودند از جنبه های وزیر دارایی لایحه Morneau را اتصال به موسسه خیریه آنها آگاه از حد از آن است.

ساعت کبابی در علت سعی و کوشش از معامله

ترودو سابقه یک مجموعه از مخالفان سوالات در مورد آنچه که او می دانست که خانواده اش در درگیری با ما موسسه خیریه. قبل از جلسه راه اندازی انتظارات خود را به صورت بسیار پیش بینی تابستان نشستن با نخست وزیر هر دو NDP و محافظه کاران گفت: آنها قصد اصلی بود که در حقیقت با ترودو.

بیش ساعته ظاهر نمایندگان مجلس پرسید که چرا ما انتخاب شد و با وجود مسائل داخلی موسسه خیریه ای بود که گزارش رو به کل میزان پرداخت و دخالت ترودو خانواده تا به حال با ما در طول سال ها و این که آیا هر یک از لیبرال خود دولت وزرا را پاسخگو خواهد بود در این رسوایی.

“که شما را به آتش پرسید:” محافظه کار MP و اخلاق منتقد مایکل برت بارها و بارها درخواست ترودو چگونه بسیاری از اخلاق نقض آن را برای او و یا وزرای خود را به کنار و مسئولیت.

ترودو نیز بارها و بارها پرسیده شد که چرا او آگاه از مسائل داخلی با ما قبل خود را به آنها اعطا کرد. مخالفت نمایندگان مجلس بودند متعجب و متحیر از آنچه آشکار اضافی سعی و کوشش به دلیل انجام شد که ترودو درخواست پیشنهاد یک نگاه عمیق در خیریه باید نشان داد که اطلاعات.

در تبادل با NDP MP چارلی آنگوس, ترودو به دنبال برطرف کردن مشکل طبیعت از این برنامه آن را به عنوان طراحی شده بود ارائه پرداخت برای زمان کار می کرد که اضافه شده به کمتر از حداقل دستمزد.

“نه یک سکه رفته از درب” آنگوس گفت.

“مردم خارج و داوطلب نه برای پول بلکه به این دلیل آنها می خواهند برای ایجاد یک تفاوت در جهان است و اگر شما شروع به محاسبه هر داوطلب به عنوان کار برای کمتر از حداقل دستمزد و سپس شما از دست رفته واقعا مهم بخش” ترودو پاسخ داد.

او همچنین پرسید که آیا ما واقعا بهترین انتخاب که ترودو گفت: “ما به شما هرگز نمی دانید.”

به دنبال دفاع از خانواده اش اتصالات ترودو گفت که مادر او شده است صحبت کردن در مورد بهداشت روان از سال 2010 زدودن این ایده است که او را در گرفتن پرداخت برای که وکالت متصل شد به سیاسی خود صعود. او همچنین گفت: در رابطه با همسرش سوفی Gregoire ترودو پادکست زیر ما بنر آن پاک با اخلاق کمیسر او را به میزبان برنامه و ادعا می کنند هزینه های آن است.

نماینده محافظه کار مجلس Michael Cooper گفت: آن را “غیر قابل توضیح” چرا ترودو نمی فکر می کنم به اخلاق ترخیص کالا از گمرک در رابطه با کمک هزینه دانشجویی برنامه. “این فقط را اضافه کنید.”

قبل از جلسه کمیته محافظه کاران تهدید کرده بود که اگر آنها احساس آنها تا به حال موفق به دریافت افشای کامل از ترودو آنها می توان به دنبال تماس او را در ماه های آینده.

تنش و اغلب مبارز جلسه تا به حال یک لحظه کوتاه سبک سری و فن آوری هرج و مرج زمانی که لیبرال MP و کمیته صندلی Wayne عید پاک را با قدرت به بیرون رفت به این معنی که به عنوان معاون صندلی نماینده محافظه کار مجلس و امور مالی منتقد Pierre Poilievre در زمان کنترل به خود طبقه به تقاضا پاسخ های بیشتر از ترودو.

Trudeau, Telford

مخالفت نمایندگان مجلس خواسته بود برای ترودو به ماندن به مدت سه ساعت اما او موافقت کرد به نظر می رسد برای یک ساعت و نیم قبل از مجلس عوام کمیته مالی از طریق طبیعی جدید — مجازی جلسه کمیته بیش از زوم.

Telford است ظاهر می شود پس از رئیس خود را برای دو ساعت به بحث در مورد آنچه که تضاد منافع نگرانی اگر هر دفتر نخست وزیر تا به حال در برون سپاری این و پس از-متوقف تابستان کمک برنامه.

پیشنهاد برای اقامت طولانی می آید پس از چهار ساعت ظاهر ما موسسان کریگ و مارک african scholar روز سه شنبه زمانی که برادران محروم بودند انتخاب شده برای اجرای برنامه به دلیل هر گونه ارتباط سیاسی و ارائه چند جزئیات جدید در مورد تمام امور از جمله انکار یک رشته از گزارش اتهام رفتار نامناسب در درون خود توصیف “دخمه پرپیچ و خم” سازمان است.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

کل امور مراکز در سراسر کانادا دانشجو خدمات گرانت که برای اولین بار اعلام کرد در اواخر ماه آوریل ارائه به دانش آموزان $1,000 برای هر 100 ساعت کار داوطلبانه در COVID-19-متمرکز پروژه های جامعه بیش از تابستان است.

آن را در اواخر ماه ژوئن هنگامی که ترودو اعلام کرد ما خواهد بود در حال اجرا این برنامه اما در اوایل ماه ژوئیه آنها کشیده بود و در میان سوال در مورد نزدیک به 300.000 دلار در پرداخت به ترودو, مادر, برادر و همسر خود را برای درگیری های صحبت کردن با این موسسه خیریه در طول سال. ما بنیانگذاران بعد تایید کرد که هزاران نفر دیگر تا به حال پرداخت شده است در بازپرداخت هزینه به سه صورت ظاهر خود را.

در این ماه که گذشت از برنامه بر روی یخ قرار داده وحی بعد از نزول نگه داشته است رسوایی زنده در حالی که این برنامه باقی مانده است متوقف شده است. از $43.5 میلیون است که ما راه اندازی شد برای دریافت به اجرای برنامه و پیشرفته آنها انجام کار قبل از جوهر خشک شد در اعتراض به دخالت Morneau در کمک هزینه دانشجویی برنامه مراحل ابتدایی دختران خود را’ روابط به موسسه خیریه و خانواده اش گذشته “افتخاری” ما سفر, برای او که به تازگی بازپرداخت این موسسه خیریه بیش از $41,000.

هر دو ترودو و Morneau شد و در کابینه جدول و نمی recuse خود را زمانی که دانش آموز کمک مالی برنامه مطرح شد. که آنها هر دو ارائه شده عذر خواهی و متعهد به فعال تر در recusing خود را رفتن به جلو برای جلوگیری از همان اشتباه است.

دیگر پروب ادامه

در علاوه بر این به کمیته مالی پروب دو خانه دیگر کمیته ها توافق کرده اند که به مطالعات به جنبه های مختلف بحث از جمله به دنبال تضاد منافع عمل جنبه ای از رسوایی و اینکه آیا تغییرات مورد نیاز به قرار داده تا قوی تر تضاد منافع سپر در دفتر نخست وزیر است.

فدرال اخلاق کمیسر ماریو Dion در حال حاضر راه اندازی تحقیقات ممکن است تضاد منافع کد نقض Morneau و ترودو برای recusing خود را از کابینه بحث در مورد برون سپاری برنامه کمک هزینه به ما داده شده خود را به روابط نزدیک خانوادگی.

چهارشنبه شب Dion را تایید کرد آن را گسترش داده است پروب Morneau شامل کمیته آیات از وزیر اقتصاد در مورد خانواده اش با استعداد سفر.

این تضاد منافع قوانین منع فدرال عمومی دفتر دارندگان و یا اعضای خانواده خود را از پذیرش “هر هدیه یا دیگر مزیت از جمله از یک اعتماد است که ممکن است منطقی بود دیده شده است با توجه به نفوذ دولتی دارنده در ورزش از یک مقام رسمی قدرت وظیفه یا عملکرد.”

این سومین بار نخست وزیر شده است و بررسی برای امکان نقض اخلاق. در دو نمونه اول — خود را Aga Khan جزیره خصوصی تعطیلات و SNC-Lavalin رسوایی — او پیدا شد که به قوانین است.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net