ظ می گوید: کارفرمایان می توانند در حال حاضر ادعا می کنند اضطراری یارانه دستمزد فراتر از ژوئن

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید که اورژانس یارانه دستمزد برنامه است که فراتر از ماه ژوئن در تلاش برای تشویق بیشتر کارفرمایان به re-استخدام کارکنان و “کمک به پا زدن شروع” تدریجی اقتصادی بازگشایی میان “بار دشوار است.”

گسترش این COVID-19 برنامه کمک می آید در نور از رکورد بالا دست دادن شغل که ترودو گفت: در حال یک “مشکل” یادآوری چگونه بسیاری از مردم نیاز به کمک های مالی.

پس مارس در اقتصاد کانادا است در مورد از دست داد سه میلیون شغل با توجه به آمار کانادا در حالی که میلیون ها نفر از دیگر کانادایی ها را دیده اند درآمد خود را به شدت کاهش می یابد که در نتیجه تقریبا تمام غیر ضروری کسب و کار بسته شده است.

کارفرمایان را برای اعمال 75 درصد یارانه برای بیش از 2 میلیون نفر از کارگران پس از آن راه اندازی شد هفته گذشته ترودو گفت. اولین پرداخت ها شد و انتظار می رود دریافت شده توسط کسب و کار این هفته است.

یارانه در اولین $58,700 از یک کارمند حقوق و دستمزد ارائه به $847 یک هفته هر کارمند و آن را به عنوان اجرا می شد آن را در محل برای 12 هفته عطف به ماسبق به 15 مارس برای کسب و کار و سازمان های خیریه.

یارانه اجرا شد و برای تشویق کارفرمایان برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و نخست وزیر گفت که جزئیات بیشتر در مورد چقدر دیگر کارفرمایان قادر خواهد بود به ادعای بودجه فدرال پرده برداری خواهد شد در هفته آینده. او را تشویق کسب و کار است که باید گذاشته کارگران با توجه به همه گیر به rehire آنها را با کمک از این بودجه.

این افزونه می آید در میان سوالات در مورد اینکه آیا کانادایی ها و شرکت ها خواهد بود خود به خود زمانی که بسیاری از زمان فدرال کمک برنامه های تنظیم شده به پایان می رسد در ماه آینده حتی اگر سرعت جریان تدریجی اقتصادی بازگشایی نشان می دهد بسیاری از کانادایی ها نمی تواند بازگشت به کار پس از آن.

نخست وزیر به نام $73 میلیارد یارانه دستمزد بزرگترین برنامه های اقتصادی در تاریخ کانادا است و بخش عمده ای از بیش از 150 میلیارد دلار در کمک های دولت فدرال به تصویب در دو ماه گذشته.

“در حال حاضر کانادایی در حال صدمه زدن به دلیل این بیماری همه گیر. هر کس خود را اما آن همه جوش پایین به یک زمان بسیار دشوار است برای بسیاری از مردم” ترودو گفت.

دیگر عنصر کلیدی است, کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند (CERB) است که ارائه را-از-کار کانادایی مالی کراوات-بیش از 2000 دلار در ماه است. حداقل 7.7 میلیون نفر را برای اعمال آن است.

“به استان ها و مناطق به تدریج شروع به بازگشایی در ماه های آینده و CERB کمتر می شود و کمتر نیاز به این یارانه بازی خواهد کرد و حتی بیشتر نقش” ترودو در روز جمعه گفت.

بیشتر بیش از نیم میلیون کسب و کار باید هر دیده تا $40,000 در مورد حمایت دولت وام از طریق کانادا اورژانس حساب کسب و کار برای پوشش هزینه های نگه داشتن کسب و کار خود را شناور در COVID-19 بحران است. اگر شرکت می تواند بازپرداخت تعادل وام تا پایان سال 2022 تا $10,000 بخشوده خواهد شد.

در واکنش به “سرسام آور” مارس مشاغل اعداد بازرگانی گفت: نرخ بیکاری شده است می تواند حتی بالاتر اگر کسب و کار تا به حال در بر داشت راه خود را برای انطباق مدل های کسب و کار مانند ارائه مجازی و یا خدمات تحویل.

“سوال اصلی این است که چگونه به سرعت کسب و کار می تواند و یا خواهد re-استخدام یک بار اقتصاد بازگشایی” گفت: کانادا اتاق بازرگانی رئیس جمهور پرین بیتی در یک بیانیه است.

ترودو گفت: دولت در نظر دارد تا تنظیمات بیشتری به آن فدرال کمک برنامه “به طوری که کمک به عنوان بسیاری از کارگران کوچک, کسب و کار, خانواده و جوان مردم که ممکن است” ترودو گفت.

یک جمعیتی که ترودو در ادامه به وعده کمک برای سالمندان است که او می گوید در حال آمدن است “خیلی زود است.”

دولت فدرال همچنین راه اندازی پنل جدید از کارشناسان و سهامداران به انجام یک شیرجه عمیق به چه بیماری همه گیر است که تأثیر خاص بخش ترودو گفت.

به رهبری وزیر صنعت Navdeep Bains, مشاوره پنل خواهد شد به دنبال به دامنه تاثیر آن بر صنایع مختلف برای اطلاع رسانی بهتر راه دولت فدرال پاسخ می دهد. در حالی که برخی از اولیه بخشی از کمک های ارائه شده به برخی از جمله کسانی که در کشاورزی و زمینه های انرژی بیشتر است انتظار می رود.

این پنل جدید خواهد بود در جلسه به طور منظم بیش از 90 روز بعد دولت می گوید نشان می دهد عمیق تر اقتصادی یونان هنوز هم می تواند ماه به دور است.

“هیچ بخش دست نخورده است هیچ استان دست نخورده است و هیچ جامعه است دست نخورده توسط این” اشتغال وزیر کارلا Qualtrough در مصاحبه ای گفت: در CTV News Channel روز جمعه در واکنش به آخرین آمار و ارقام. او گفت: دولت پیش بینی ممکن است کار شماره, برای دیدن چگونه بسیاری از کانادایی ها در کار از طریق یارانه دستمزد.

“ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه در مرحله بعدی پشتیبانی خواهد شد مانند نگاه,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de