بعد از premiers انتشار دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو و داستان منتشر کرده اند “مجموعه ای از اصول مشترک برای راه اندازی مجدد اقتصاد کانادا است.”

با برخی از استان ها شروع به برنامه ریزی و اجرای تدریجی آنها شل شدن محدودیت دستورالعمل شامل ضوابط و اقدامات مورد نیاز در محل قبل از مراحل را می توان به آغاز بازگشایی کسب و کار و مدارس.

آنها عبارتند از:

  • حاوی COVID-19 انتقال به یک سطح سلامت سیستم مدیریت می تواند;
  • حصول اطمینان از ظرفیت کافی است در محل برای تست و ردیابی و جداسازی این ویروس به طوری که به عنوان مثال کسی که در اطراف شما تست مثبت شما اطلاع داده خواهد شد به سرعت به طوری که شما می توانید منزوی;
  • گسترش سلامت سیستم توانایی پشتیبانی از هر دو COVID-19 و غیر COVID-19 بيمار;
  • حصول اطمینان از وجود حمایت های اضافی در محل برای گروه های آسیب پذیر جوامع و کلید جمعیت مانند دراز مدت مراقبت از خانه و در زندان و یا پناهگاه;
  • حمایت و نظارت بر محل کار پروتکل ها در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 زمانی که مردم بازگشت به شغل خود را;
  • کاهش محدودیت های غیر ضروری در سفر یک “هماهنگ شیوه;” و
  • دیدن به آن است که جوامع در حال قادر به مدیریت محلی شیوع بیماری از جمله در مدارس و یا در حمل و نقل عمومی.

این بیانیه باعث می شود توجه داشته باشید که به دلیل همه گیر تاثیر و caseload متفاوت در هر استان و منطقه ای در هر منطقه خواهد شد “را در مراحل مختلف در زمان های مختلف به منظور سهولت و محدودیت های, بازتاب شرایط خاص در هر حوزه قضایی است.”

در اوایل روز شنبه ترودو گفت: کسانی که به اشتراک گذاشته اصول راه اندازی مجدد اقتصاد قرار بود منتشر شود “به زودی.”

“اجازه دهید من روشن شود: اینها اقدامات خاص زمانی که شما می توانید رفتن به محل کار یا مدرسه زمانی که شما می توانید ببینید همسایگان خود را و یا خانواده و یا دوستان است. این چارچوب وضع از چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد قبل از مصرف هر گونه مراحل بعدی. راه اندازی مجدد اقتصاد ما تدریجی خواهد بود و دقیق و هدایت خواهد شد با علم” ترودو گفت.

ترودو روز دوشنبه گفت که کانادا آمار یک رکورد ملی بالا برای تعداد COVID-19 آزمون اداره در یک روز با 26,000 آزمون انجام شده است.

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net