ساعت ارائه $252 میلیون در COVID-19 کمک برای کشاورزان پردازنده های مواد غذایی

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است که دولت فدرال ارائه $252 میلیون دلار در کمک های فدرال برای کانادا کشاورزان و دیگران در کشاورزی-بخش مواد غذایی که معیشت شده توسط نهفته COVID-19 گیر برای کمک به توزیع مواد غذایی و حفاظت بهتر از کارگران در گیاهان پردازش.

به عنوان بخشی از این دولت صرف خواهد شد:

  • $77 میلیون دلار برای کمک به پردازنده های مواد غذایی خرید تجهیزات حفاظتی برای کارگران و انطباق با سلامت پروتکل های فیزیکی مانند فاصله و گسترش داخلی ظرفیت پردازش برای افزایش مقدار از مواد غذایی ساخته شده در کانادا;
  • 125 میلیون دلار برای کمک به گاو و گراز تولید که در حال بالا بردن بیشتر از حیوانات در حال حاضر می تواند پردازش به دلیل COVID-19 و به عنوان یک نتیجه در حال دیدن هزینه های خود را افزایش می دهد چرا که آنها در نگهداری این حیوانات دیگر; و
  • 50 میلیون دلار مواد غذایی مازاد خرید برنامه است که ببینید دولت خرید مقادیر زیادی از مازاد محصولات و توزیع آنها را به مناطق که در آن ناامنی غذایی است که یک موضوع برای جلوگیری از پرتاب کردن مواد غذایی و اجازه می دهد تا تولید کنندگان هنوز هم جبران شود.

در میان چالش هایی را برای کسانی که مشغول به کار به غذا کانادایی در حال تغییر خواسته با توجه به بسیاری از رستوران ها بسته بودن داشتن کارکنان به کار زمان فصل کاشت و بسته شدن برخی از گیاهان پردازش منجر به مسائل مربوط به عرضه.

ضمن تشکر از کسانی که در حال کار برای اطمینان از مواد غذایی قفسه نگردند نخست وزیر گفت که کانادایی ها در حال گذراندن زمان بیشتری در آشپزخانه, آیا “تلاش برای ساخت خمیر ترش” و یا پخت و پز برای سالمندان همسایه.

“این روزها به خصوص پخت و پز و پخت در حدود بیشتر از تغذیه. آن را نیز در مورد تسکین استرس پیدا کردن یک جامعه حمایت از یکدیگر و ایجاد خاطرات. به شما کمک کند که ممکن است” ترودو گفت.

در حال حاضر دولت فدرال ارائه شده است 50 میلیون دلار برای کمک به پوشش هزینه های در آوردن کارگران موقت و مسکن آنها را در انزوا برای 14 روز قبل از شروع به مزرعه و برخی در این بخش خواهد بود واجد شرایط برای برخی از کسب و کار دیگر برنامه های کمک اما وزیر کشاورزی ماری-کلود Bibeau است ادامه داد: می گویند بیشتر خواهد بود انجام می شود.

“ما می دانیم که کشاورزان هنوز هم نگرانی در مورد آنچه که این بیماری همه گیر وسیله ای برای صنعت خود را در دراز مدت….و من می توانم به شما اطمینان دهم که ما در حال کار با کشاورزان و ذینفعان و استان ها و مناطق برای پیدا کردن راه حل های پایدار,” ترودو گفت: در روز سه شنبه. “این یک سرمایه گذاری اولیه و اگر ما نیاز به اضافه کردن بیشتر ما خواهد شد.”

هفته گذشته فدراسیون کشاورزی کانادا به نام دولت فدرال به ارائه بخش $2.6 میلیارد دلار از طریق صندوق اضطراری برای حفظ امنیت غذایی. که مقدار آن بر اساس برآورد از اثرات فوری این بیماری همه گیر در سراسر کشور از جمله خاموش کردن بسیاری از مواد غذایی برای بخش خدمات و زنجیره تامین اختلالات سازمان در بیانیه ای گفت.

“ما درک می کنیم که کل کشور تحت فشار. کشاورزی یک بازیکن منحصر به فرد در اقتصاد ما. نه تنها بخش کشاورزی در ایجاد ارزش افزوده برای اقتصاد ما عمل به عنوان جانشین محیط زیست و استخدام بیش از دو میلیون کانادایی کشاورزی نیز ما را فراهم می کند منحصر به فرد بهره مند از مواد غذایی نه تنها برای کشور بلکه برای جهان گفت:” مری رابینسون رئیس فدراسیون کشاورزی کانادا در بیانیه ای.

رابینسون گفت که کشاورزان و دیگران در کشاورزی-بخش مواد غذایی را به تماشای بخش های دیگر دریافت فدرال کمک و “وحشت زده آنها به عنوان دیده بان ضروری خدمات و زیرساخت های حیاتی مانند تولید مواد غذایی و پردازش بودن تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de