PM: “من مطلقا هیچ چیز’ به نفوذ ما در برخورد

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو است که انکار هر جهت و یا تلاش برای نفوذ از او و یا دفتر کار خود در ما امور خیریه گفتن نمایندگان مجلس در طول نادر و مداوم کمیته پارلمانی ظاهر که او با قرار دادن یک کلید از تصمیم دولت در اجازه می دهد ما خیریه به اجرا در حال حاضر به احتمال زیاد لغو $912 میلیون دانش آموز داوطلب کمک مالی برنامه پس از او آموخته است که سازمان درگیر شد.

“ما خیریه بدون دریافت درمان ترجیحی نه از من و نه از هر کس دیگری. خدمات عمومی توصیه می شود ما خیریه و من مطلقا هیچ چیزی برای تحت تاثیر قرار است که توصیه… که من یاد گرفتم که ما خیریه بود توصیه من تحت فشار قرار دادند پشت” ترودو گفت.

در سخنان افتتاحیه خود, ترودو گفت که او و رئیس ستاد کتی Telford اول آگاه شد که ما خیریه بود به طور رسمی بودن رو به عنوان بهترین انتخاب برای $912 میلیون دانش آموز داوطلب grant program on May 8 ساعت قبل از اینکه دولت قرار بود برای تصمیم گیری در اجازه می دهد آنها را به اداره برنامه او نقل مکان کرد و این مورد را در دستور کار بنابراین بیشتر موشکافی می تواند ساخته شده در قرارداد.

  • در پایین حرکت و یا اینجا را کلیک کنید برای ما زنده وبلاگ ترودو شهادت
  • خواندن در یک برنامه ؟ ضربه بزنید در اینجا برای تجربه کامل

“ما هر دو احساس کردند که ما نیاز به زمان بیشتری قبل از این مورد ارائه شده بود به دولت, تلاش برای در نظر گرفتن و درک دلایل این پیشنهاد که ما خیریه ارائه برنامه است. در این مسئله ما تا به حال چندین سوال است که ما می خواستیم جواب به خصوص با توجه خاص من تخصص در جوانان مسائل” ترودو گفت:, و اضافه کرد که او آگاه از ما اتصالات به خود دولت خواهد بود از نزدیک طلبه بنابراین او می خواستم تا مطمئن شوید که خدمات عمومی حمایت خود را توصیه است که آن را به ما و یا هیچ چیز. که ادعای آمد و در 21 مه ترودو گفت: نمایندگان مجلس است.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که این فرایند و تصمیم گیری شد به بهترین شکل ممکن در شرایط” ترودو گفت. “این نبود تصمیم گیری آسان می دانستند ضرورت.”

نخست وزیر نیز به اطلاع نمایندگان مجلس است که با توجه به جدال مداوم دانش آموز های داوطلبانه برنامه “بعید است” برای دریافت زمین در این تابستان. پس از ما حمایت به دور از برخورد یک ماه پیش از آن قرار بود در دست های خدمات عمومی و آن را در عین حال به دوباره راه اندازی شد.

“جوان شدن افراد به خدمت بوده است و هدف من و قبل از من تا به حال کردم به سیاست بنابراین من عمیقا تاسف چگونه این unfolded,” او گفت:.

نخست وزیر آغاز شد و شهادت او گفت که در پیش نویس در حال حاضر بحث برانگیز برنامه زمان از جوهر بود و یک اولویت است که جایگزین کمال است. او امیدوار موجود در کانادا خدمات سپاه خواهد بود قادر به مقیاس و اجرای برنامه اما خدمات عمومی به او گفتم که ممکن بود به ناامیدی خود را.

ترودو گفت که تا زمانی که ممکن است 8 او صحبت نکرده بود با هر یک از کارکنان خود را در مورد ما و نه تا به حال او سخن گفته و به ما صدقه مقامات در مورد این برنامه است. آن رفت و از طریق کابینه COVID-19 کمیته در مارس 5, اما ترودو درگیر نمی شد.

او همچنین شهادت داد که در حالی که او آگاه از جنبه های وزیر دارایی لایحه Morneau را اتصال به موسسه خیریه او آگاه از حد از آن است.

ترودو در حال حاضر فیلدینگ یک مجموعه از سوالات در مورد آنچه که او می دانست که خانواده اش در درگیری با ما موسسه خیریه.

مخالفت نمایندگان مجلس خواسته بود برای ترودو به ماندن به مدت سه ساعت اما او موافقت کرده است به نظر می رسد برای یک ساعت و نیم قبل از مجلس عوام کمیته مالی از طریق طبیعی جدید مجازی جلسه کمیته بیش از زوم.

Telford ظاهر خواهد شد پس از رئیس خود را برای دو ساعت به بحث در مورد آنچه که تضاد منافع نگرانی اگر هر دفتر نخست وزیر تا به حال در برون سپاری این و پس از-متوقف تابستان کمک برنامه.

پیشنهاد برای اقامت طولانی می آید پس از چهار ساعت ظاهر ما موسسان کریگ و مارک african scholar روز سه شنبه زمانی که برادران محروم بودند انتخاب شده برای اجرای برنامه به دلیل هر گونه ارتباط سیاسی و ارائه چند جزئیات جدید در مورد تمام امور از جمله انکار یک رشته از گزارش اتهام رفتار نامناسب در درون خود توصیف “دخمه پرپیچ و خم” سازمان است.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

کل امور مراکز در سراسر کانادا دانشجو خدمات گرانت که برای اولین بار اعلام کرد در اواخر ماه آوریل ارائه به دانش آموزان $1,000 برای هر 100 ساعت کار داوطلبانه در COVID-19-متمرکز پروژه های جامعه بیش از تابستان است.

آن را در اواخر ماه ژوئن هنگامی که ترودو اعلام کرد ما خواهد بود در حال اجرا این برنامه اما در اوایل ماه ژوئیه آنها کشیده بود و در میان سوال در مورد نزدیک به 300.000 دلار در پرداخت به ترودو, مادر, برادر و همسر خود را برای درگیری های صحبت کردن با این موسسه خیریه در طول سال. ما بنیانگذاران بعد تایید کرد که هزاران نفر دیگر تا به حال پرداخت شده است در بازپرداخت هزینه به سه صورت ظاهر خود را.

در این ماه که گذشت از برنامه بر روی یخ قرار داده وحی بعد از نزول نگه داشته است رسوایی زنده در حالی که این برنامه باقی مانده است متوقف شده است. از $43.5 میلیون است که ما راه اندازی شد برای دریافت به اجرای برنامه و پیشرفته آنها انجام کار قبل از جوهر خشک شد در اعتراض به دخالت Morneau در کمک هزینه دانشجویی برنامه مراحل ابتدایی دختران خود را’ روابط به موسسه خیریه و خانواده اش گذشته “افتخاری” ما سفر, برای او که به تازگی بازپرداخت این موسسه خیریه بیش از $41,000.

هر دو ترودو و Morneau شد و در کابینه جدول و نمی recuse خود را زمانی که دانش آموز کمک مالی برنامه مطرح شد. که آنها هر دو ارائه شده عذر خواهی و متعهد به فعال تر در recusing خود را رفتن به جلو برای جلوگیری از همان اشتباه است.

آنچه مخالفان می خواهد به شنیدن

در تنظیم انتظارات خود را به صورت بسیار پیش بینی تابستان نشستن با نخست وزیر, مخالفت نمایندگان مجلس گفت: همه آنها می خواهند حقیقت این است که ترودو گفته است که بندگان با وزارت اشتغال و توسعه اجتماعی پیشنهاد ما بهترین و تنها گروه قادر به اجرای گسترده برنامه.

“شواهد نشان می دهد آن را فراتر از فقط نخست وزیر… بنابراین ما نیاز به دانستن حقیقت ما نیاز به می دانم که دقیقا درگیر و واقعا کانادایی ها می خواهند بدانند” رهبر NDP Jagmeet سینگ گفت: در روز چهارشنبه. “به نظر می رسد نخست وزیر ترودو و دولت لیبرال در پشت درهای بسته کار کرده اند به میلیون ها دلار برای دوستان نزدیک خود را.”

و اگر آنها احساس نمی مانند آنها بدست افشای کامل از ترودو امروز محافظه کاران در حال حاضر تهدید به تماس او را در ماه های آینده.

خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer گفت: نمایندگان مجلس باید یک سری از سوالات را برای ترودو به پاسخ از جمله همین دلیل ما انتخاب شد و با وجود مسائل داخلی موسسه خیریه ای بود که گزارش رو به کل میزان پرداخت و دخالت خانواده اش تا به حال با ما در طول سال ها و این که آیا هر یک از پارلمانی لیبرال آمپول خواسته اند او را به استعفا.

“محافظه کاران در حال متمرکز شدن حقیقت” Scheer گفت. “اگر جاستین ترودو می کنند و ساده و روشن پاسخ مستقیم به روش ساده, روشن, مستقیم, سوالات, اگر او نمی تواند می گویند” نه ” ما تنها می تواند نتیجه گرفت که پاسخ مثبت است.”

دیگر پروب ادامه

در علاوه بر این به کمیته مالی پروب دو خانه دیگر کمیته ها توافق کرده اند که به مطالعات به جنبه های مختلف بحث از جمله به دنبال تضاد منافع عمل جنبه ای از رسوایی و اینکه آیا تغییرات مورد نیاز به قرار داده تا قوی تر تضاد منافع سپر در دفتر نخست وزیر است.

فدرال اخلاق کمیسر ماریو Dion در حال حاضر راه اندازی تحقیقات ممکن است تضاد منافع کد نقض Morneau و ترودو برای recusing خود را از کابینه بحث در مورد برون سپاری برنامه کمک هزینه به ما داده شده خود را به روابط نزدیک خانوادگی.

چهارشنبه شب Dion را تایید کرد آن را گسترش داده است پروب Morneau شامل کمیته آیات از وزیر اقتصاد در مورد خانواده اش با استعداد سفر.

این تضاد منافع قوانین منع فدرال عمومی دفتر دارندگان و یا اعضای خانواده خود را از پذیرش “هر هدیه یا دیگر مزیت از جمله از یک اعتماد است که ممکن است منطقی بود دیده شده است با توجه به نفوذ دولتی دارنده در ورزش از یک مقام رسمی قدرت وظیفه یا عملکرد.”

این سومین بار نخست وزیر شده است و بررسی برای امکان نقض اخلاق. در دو نمونه اول — خود را Aga Khan جزیره خصوصی تعطیلات و SNC-Lavalin رسوایی — او پیدا شد که به قوانین است.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de