ساعت افزایش دستمزد یارانه بنابراین کسب و کارهای کوچک ‘دوباره قوی’

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است عمده افزایش دستمزد یارانه برای کوچک و متوسط کسب و کار افزایش آن به 75 درصد از 10 درصد که قبلا وعده داده شده است.

این تصمیم برای کمک به “مقدماتی کسب و کار” نگه داشتن کارکنان در کارکنان است که پشت مورخ 15 مارس با اطلاعات بیشتر در آینده بیش از آخر هفته.

دولت فدرال در حال راه اندازی یک ویژه اورژانس حساب کسب و کار برای کسب و کارهای کوچک است که بانک ها ارائه $40,000 دولت تضمین وام های بدون بهره برای سال اول. اگر شرایط خاصی برآورده اول $10,000 بخشوده خواهد شد.

به عنوان یک اضافی $12.5 میلیارد دلار است که ساخته شده در دسترس از طریق برنامه های فدرال برای کمک به با “عملیاتی جریان وجوه نقد الزامات” و HST و GST پرداخت در حال معوق تا ژوئن دادن به کسب و کار بیشتر زمان خود را پرداخت.

کارگردانی سخنان خود به صاحبان کسب و کار کوچک و کارآفرینان ترودو گفت: او می داند که چند هفته گذشته بوده است “دلخراش” و دولت فدرال متوجه شدم خیلی بیشتر کمک مورد نیاز خواهد بود از ابتدا متعهد است.

“شما تا به حال به کم کردن سرعت عملیات خود را در برخی از موارد شما حتی تا به حال به جلو فروشگاه برای آینده قابل پیش بینی و به خاطر پول نیست در آینده شما نمی توانید هزینه برای حفظ کارکنان خود را در حقوق و دستمزد. این واقعا تصمیمات دشوار” ترودو گفت.

در سراسر کانادا, کسب و کار نورد شده با یک سری از تحول محدودیت به هر استان و قلمرو عمل در شرایط اضطراری دولت “آب و هوا از عدم قطعیت” به عنوان ترودو در روز جمعه گفت.

نخست وزیر گفت که او امیدوار است این اقدامات را به کارفرمایان اجازه می دهد برای حفظ کارکنان از طریق این جهانی همه گیر و کمک به نگه داشتن کسب و کار شناور.

“من می دانم که بسیاری از کانادایی ها در سراسر کشور در حال متاثر, برای دیدن مورد علاقه خود را در محله لکه های بسته این مکان که ما را جوامع احساس می کنم مثل صفحه اصلی” ترودو گفت: این کسب و کار را “ستون فقرات” اقتصاد و جمعی از بزرگترین کارفرما در کشور است.

“من شمارش را بر شما به بازگشت قوی از این, هر چه می آید بعدی,” او گفت:.

کمک بیشتری برای آسیب پذیر به زودی

به عنوان کانادایی دور از آنچه که برای بسیاری از افراد شده است خود را در هفته دوم از کار از خانه در حالی که خود منزوی و غذای جسمی-دورى مشاوره ترودو گفت: اقدامات بیشتری برای جمعیت های آسیب پذیر خواهد شد.

با استناد به جوانی جمعیت به حاشیه رانده شده و کانادایی در فقر و نخست وزیر گفت: کمک بیشتری خواهد شد نورد “خیلی زود است.”

“در عین حال اجازه دهید نگه دارید گوش دادن به مقامات بهداشت عمومی. بیایید شستن دست ما ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر زمانی که ما برای پیاده روی بروید و یا در زمانی که ما باید برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی است.”

در دو هفته گذشته به کانادا بسته مرز خود را به غیر از شهروندان کانادایی که از خارج از کشور با چند معافیت و ممنوع اعلام کرده است همه غیر ضروری در طول سفر به کانادا-مرز ایالات متحده با افزایش اقدامات غربالگری و سخت مجازات جدید در محل برای بازگشت مسافران که آیا خود جدا.

A $107 میلیارد دلار کمک مالی و بسته محرک اقتصادی را تصویب کرده است از طریق مجلس و سرویس کانادا مراکز توقیف با کارکنان هنوز هم کار می کند.

ترودو گفت که دولت به دنبال چگونه برای کمک به افرادی که قادر به استفاده از پورتال آنلاین برای درخواست کلید دولت کانادا خدمات این دفاتر بسته باقی می ماند ،

ساعت ‘خوشحال’ w کاهش نرخ بهره

صبح روز جمعه بانک مرکزی کانادا اعلام کرد یک برنامه ریزی از کاهش نرخ بهره, کاهش کلیدی بهره هدف از نیم درصد به 0.25 درصد است. اقتصاد جهانی شده اند به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر است که دیده می شود یک و نیم میلیون نفر در کانادا به تنهایی فایل برای استخدام بیمه در هفته های اخیر.

ترودو گفت که او خوشحال است که با حمایت از اقدامات صورت گرفته توسط بانک مرکزی کانادا.

پس از تماس با رهبران G20 در پنجشنبه ترودو با تاکید بر نیاز جهانی برای هماهنگی در COVID-19 پاسخ همه گیر از جمله حصول اطمینان از تامین جریان و یک واکسن توسعه یافته است.

برنامه ای برای ماندن در انزوا

نخست وزیر در حال حاضر شده است در خود به انزوا برای بیش از دو هفته پس از همسرش سوفی قرارداد ویروس. ترودو گفت: او احساس بهتر و نه او و نه بچه ها خود را نشان داده اند هیچ نشانه ای.

پرسید که آیا او در نظر دارد برای ماندن در انزوا به عنوان او در ادامه به آدرس کانادایی ها از خارج خود گام جلو در Rideau کلبه ترودو گفت که در حال حاضر, او گفت که او خوشحال است به ماندن در خانه داده او درخواست کانادایی برای کار از خانه تا آنجا که ممکن است.

از زمانی که ترودو به این نتیجه رسیدند سخنان خود وجود دارد 4,181 تایید موارد COVID-19 در کانادا و 39 نفر کشته شده اند. در سطح جهان وجود دارد که حدود 550,000 موارد تایید شده و نزدیک به 25000 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو