OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است که کانادا-ایالات متحده آمریکا, مرز, نزدیک به تمام غیر ضروری سفر که دولت فدرال آماده است به صرف 27 میلیارد دلار در مستقیم کمک مالی و $55 میلیارد برای بیشتر مالیات deferrals در پاسخ به COVID-19 بحران است.

در میان “فوق العاده” اقدامات کمک های اولیه پرده برداری کرد: به تعویق انداختن مالیات مهلت افزایش کانادا سود فرزند دستمزد یارانه ها برای کسب و کارهای کوچک و هدفمند کمک برای آسیب پذیر جمعیت برای کمک به “پل به بار بهتر است.”

نخست وزیر گفت که همه کانادایی ها احساس خواهد شد عواقب ناشی از COVID-19 و بسیاری از آنها تعجب که چگونه محدودیت های فعلی در حال رفتن به گذشته و اینکه آیا آنها می توانند تحمل آنها است.

ترودو گفت: دولت اقدامات به معنای “مطمئن شوید که بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند آنچه شما انجام دهد و یا که شما هستند را دریافت کنید حمایت شما در طول این زمان.”

“در کانادا, بهداشت عمومی هرگز نباید لولا در مالی ملاحظات” ترودو گفت.

روز پایان فدرال رهبران مخالف بودند بیان کرد قصد خود را به اقدامات دولت است که در این زمان بحران.

لحظات قبل از ترودو شروع به صحبت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که مرز بین کانادا و ایالات متحده خواهد بود “به طور موقت” بسته به گردشگران و بازدید کنندگان “با رضایت متقابل است.”

عمده جدید اقتصادی اقداماتی که دولت فدرال در پاسخ به COVID-19 شامل 27 میلیارد دلار در کمک های مستقیم به کارگران و خانواده ها و همچنین ساخت $55 میلیارد نقدینگی موجود در کسب و کار برای کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد است.

صحبت از خود انزوا برای سومین بار به عنوان بسیاری از روز های نخست وزیر خطاب به ملت در آخرین حرکت قطعات خود را در دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. او گفت که او می ماند علامت رایگان.

هر چند قبل از مصرف خبرنگاران سوالات ترودو مکث خود را اعلام و برای اجرا به بالا پله ها از Rideau کلبه برای گرفتن کت خود توضیح داد که او قرار است به منجر به عنوان مثال در سالم رفتار با توجه به “سریع” صبح آن را در اتاوا.

نخست وزیر شد و به دنبال آن وزیر دارایی لایحه Morneau و بانک مرکزی کانادا فرماندار Stephen Poloz که شفافی جدید اقتصادی پشتیبانی با هدف جبران گسترده اثرات رمان شیوع کروناویروس و پس از آن خاموش شدن ناگهانی.

“COVID-19 است که با داشتن یک تاثیر قابل توجهی بر روی اقتصاد ما تاثیر است که همچنان به تکامل است. در این مرحله تمام وسعت و دامنه تاثیر باقی می ماند ناشناخته” Morneau گفت. “به وضوح اثرات این بیماری همه گیر شده است عمیق و ادامه خواهد داد تا عمیق. خانواده ها و کسب و کار در حال حاضر احساس اثر است.”

کمک های مالی بسته شامل راه برای دیدن پول تحویل به طور مستقیم به دست کانادایی و خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان جدید کمک به این کشور را سخت ترین ضربه بخش; و گسترده تر اقتصادی و اقدامات.

لیبرال ها می گویند بیشتر خواهد شد در صورت نیاز. “هر آنچه در آن طول می کشد گفت:” Morneau توضیح داد که به طور معمول کار خود را به نگه داشتن کانادا در خوب, مالی, پیگیری, اما در حال حاضر تنها تمرکز است که مطمئن شوید که کانادایی ها می توانید اقامت و تغذیه قرار دارد.

او گفت که او در صحبت با سران کانادا, مواد غذایی زنجیره ای و آنها متعهد به حفظ عرضه و قیمت عادلانه به مردم همچنان به سهام تا در صورت از آنچه می تواند در هفته های اجتماعی فاصله و یا خود. این تلاش های در حال انجام در سراسر کشور به تلاش برای پهن کردن منحنی از موارد در کانادا, در تلاش برای جلوگیری از افزایش بیماران بیمار نیاز به تخت بیمارستان.

به عنوان آنچه گنجانده شده در 27 میلیارد دلار برای خانواده ها با هدف تسکین فشار به اجاره و پرداخت وام مسکن یا پرداخت برای مواد غذایی:

 • افزایش موقت به کانادا حق اولاد پرداخت نزدیک به 2 میلیارد دلار;
 • معرفی اورژانس بهره مند شوند تا 900 دلار دو هفته برای 15 هفته برای کسانی که در خانه بمانند و لازم نیست که پرداخت مرخصی استعلاجی مانند کسانی که نمی تواند دسترسی EI و بیمار هستند و یا کسانی که در حال مراقبت از یک کودک یا کسی که بیمار است;
 • $5 میلیارد پشتیبانی اضطراری بهره مند از طریق سازمان تنظیم مقررات برای حمایت از کارگران که در مواجهه با بیکاری و همچنین مقدار اضافی برای افراد کم درآمد از طریق GST اعتباری;
 • Waiving یک هفته انتظار برای EI مزایای دوران بیماری برای مدت شش ماه و waiving نیاز به دکتر داشته باشید برای دسترسی به این کمک;
 • گسترش مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده برای افراد به ژوئن 1 و مالیات دهندگان اجازه می دهد به تاخیر پرداخت تا پس از اوت 31;
 • ارائه واجد شرایط کسب و کارهای کوچک 10 درصد یارانه دستمزد برای بعد از 90 روز تا حداکثر $1,375 هر کارمند و $25,000 در هر کارفرما;
 • وام دهندگان اجازه می دهد برای تاخیر در پرداخت وام مسکن;
 • به علاوه یک میزبان از دیگر هدف حمایت از گروه های آسیب پذیر از جمله سالمندان از جمعیت بی خانمان اجرای شش ماه رایگان بهره مهلت قانونی برای پرداخت وام دانشجویی بومی مردم و زنان و کودکان فراری از خشونت خانگی.

همانطور که برای چه در $55 میلیارد ارائه شده برای ایجاد ثبات در اقتصاد و افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده:

 • اجازه می دهد همه کسب و کار به تعویق تا پس از 31 ماه اوت پرداخت مالیات بر درآمد بهره;
 • ساخت اضافی بودجه و اعتباری در دسترس برای کسب و کار از تمام اندازه ها از جمله کشاورزان و
 • خرید تا 50 میلیارد دلار بیمه وام مسکن استخر برای ایجاد ثبات در بودجه به بانک ها و وام دهندگان.

این بسته برابر است با سه درصد از کانادا-تولید ناخالص داخلی.

ترودو در مواجهه با سوال در مورد این واقعیت از کانادا وارد یک رکود گفت که کانادا مالی اتاق به این چند میلیارد دلار اقدامات به منظور “اطمینان حاصل شود که اقتصاد ما می شود تا به سرعت به سرعت.”

کانادا-آمریکا مرز خاموش شدن

هنوز معلوم نیست دقیقا زمانی که غیر ضروری سفر محدود خواهد شد در سراسر مرز به عنوان آن هنوز هم کار می کرد هر چند که انتظار می رود در روز.

“در هر دو کشورهای ما در حال تشویق مردم به ماندن در خانه” ترودو گفت:, و اضافه کرد که ضروری کارگران را هنوز هم قادر به عبور از بین دو کشور.

مرز در حال حاضر بسته شنبه برای بسیاری از غیر شهروندان و پروازهای بین المللی در حال جایگزین به چهار فرودگاه که در آن پیشرفته نمایش اتفاق می افتد و بازگشت مسافران به کانادا هستند که دستور را وارد کنید 14-روز خود انزوا و کاهش گسترش جهانی بیماری همه گیر.

محموله های تجارت و بازرگانی را نمی خواهد تحت تاثیر محدودیت های جدید در کانادا-مرز ایالات متحده.

این اقدام بی سابقه ای است که این تلاش ها از سوی دولت در تلاش برای محدود مرزی گسترش COVID-19 در حالی که با توجه به نیاز مداوم برای کارگران که از مرز روزانه مانند رانندگان کامیون که در حال حمل و نقل همه چیز را از مواد غذایی به تجهیزات پزشکی.

ترودو و کابینه فدرال نیز تعمق آیا به استناد شرایط اضطراری عمل می کنند که کمک مالی دولت فدرال جارو قدرت به تنظیم حرکت افراد و کالاها در داخل کشور در طول یک حالت اضطراری است.

همانطور که از چهارشنبه ترودو گفت دولت او نیست و بسته شدن درب به این اقدام اما این گام را در این نقطه است.

مجلس به احتمال زیاد هفته آینده به یاد می آورد

مجلس انتظار می رود که به یاد می آورد imminently به تصویب قانونی در مصوبات مورد نیاز برای تصویب اقدامات امروز اعلام کرد در پاسخ به این سرعت در حال تحول سلامت بحران است. ترودو متعهد است که پول جریان را به کانادایی ها به سرعت به عنوان ممکن است با وجود فشار شدید تقاضا در بخش های فدرال.

دولت خانه رهبر پابلو رودریگز گفت او شده است در مذاکرات با احزاب دیگر در مورد تدارکات آوردن نمایندگان مجلس و سناتورها به اتاوا.

عوام نشسته انجام خواهد شد با حداقل تعدادی از نمایندگان مجلس و سنا به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال کت و شلوار با توجه به مجازی نشسته و مجلس امکان پذیر نیست. انتظار این بود که سیاستمداران نمی نیاز به پرواز به اتاوا باشد و متناسب سراسر, حزب, خطوط, به احتمال زیاد بسیاری از بیش از 20 نمایندگان مجلس و 15 سناتور مورد نیاز برای رسیدن به حد نصاب مربوطه خود را در اتاق.

او گفت که در حالی که جزئیات در حال اتو کردن هدف این است که برای بازگشت imminently. هنگامی که دولت می نویسد: به سخنران نشان می دهد نیاز به یاد اگر آن را پذیرفته و سپس می توانید نشستن 48 ساعت بعد. رودریگز گفت که آنها در حال کار در جهت داشتن این اتفاق می افتد “در هفته آینده.”

نخست وزیر گفت که او با اعتماد به نفس تمام احزاب مخالف و سناتورها را با هم بکشید و حمایت از گذراندن این اقدامات برای کمک به کانادایی ها.

در مصاحبه با CTV قدرت بازی هر دو خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer و NDP رهبر Jagmeet سینگ گفت: آنها را به حمایت از آمدن قانون که پارلمان رزومه.

شیر گفت: اعضای انجمن در ادامه به شنیدن از ترکیبات هستند که نگران وضعیت فعلی هر دو از سلامت و امنیت شغلی نظر و او فکر می کند دولت با در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای پاسخ به نگرانی های چنین پیش بینی نشده به نوبه خود از وقایع جهان. او گفت حزب او ابراز برخی نگرانی ها به دولت در مورد شکاف در حال دیدن آنها در این طرح تا کنون که لیبرال ها به نظر می رسید پذیرای انتقادات و پیشنهادات خود را.

“وجود دارد یک معامله بزرگ از زمینه های مشترک و حسن نیت بین احزاب مخالف… این چیزی است که بی سابقه است که واقعا به ارمغان آورده است ما همه با هم نگاهی به آنچه که ما می توانید انجام دهید برای مردم” Scheer گفت. “حداقل ما در حال حاضر یک فرصت برای قرار دادن برخی از ایده های بیشتری بر روی میز است.”

به طور مشابه سینگ گفت حزب او حمایت خواهد گذشت اقدامات پرده برداری کرد امروز اما نگرانی ها در مورد زمان آن را برای برخی از کمک مالی برای رسیدن به جیب مردم.

“ما در حال آماده به کار با دولت به سرعت تصویب هر قانون قرار می دهد که پول به جیب مردم کار حق دور” سینگ گفت.

‘افزایش’ در مورد: دکتر تام

قبل از نتیجه گیری خود را از سخنان ترودو ارائه شده خود را با تشکر از همه کارگران خط مقدم و اولین پاسخ که تلاش برای تریاژ در بحران روزمره است.

“همکاری با یکدیگر این است که چگونه ما را از این طریق دریافت کنید. به عنوان خانواده به عنوان یک جامعه به عنوان یک کشور” ترودو گفت. “مثل بسیاری از شما در طول چند روز گذشته من دیده ام داستان از مردم درست است که انجام…من باید به شما بگویم آن را به من می دهد بسیاری از امید است.”

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام و دیگر مقامات فدرال و همچنین ارائه یک به روز رسانی پنج شنبه بعد از ظهر.

دکتر تام گفت که آنچه که “اغلب مربوط به” است که در هفته گذشته شده است وجود دارد “افزایش شدید” در موارد در سراسر استان های مختلف با تایید سفر لینک کلیک کنید. او گفت: رویکرد سلامت باقی می ماند متمرکز بر ایجاد وقفه در انتقال زنجیر.

وزیر بهداشت Patty Hajdu ارائه یک فرانک جمع از وضعیت و پیشرفت این ویروس که منجر به این نقطه است. او گفت که به خاطر چیزهای جدید در مورد ویروس و گسترش آن هستند که آموخته های روزانه که به معنی سلامت پاسخ و تحقیقات نیز همیشه در حال تکامل.

به دنبال بازگشت به ماه ژانویه Hajdu گفت: مقامات کانادا “واقعا نمی دانم چه شد ما با خرید و فروش.”

“ما می دانستیم که ما تا به حال یک بیماری جدید ما می دانستیم که ما نمی باید پادزهر… و ما واقعا نمی دانم چه حد آن را مطرح [تهدید] به بهداشت جهانی وضعیت” Hajdu گفت.

در حال حاضر روشن است که تمام جنبه های زندگی در کانادا, و در نتیجه هر فدرال نمونه کارها تحت تاثیر قرار با وجود آنچه Hadju به عنوان “یک تن” از برنامه ریزی سناریو.

“هر روز احساس مانند آن را به یک هفته و من فکر می کنم آن است که راه را برای کانادایی ها بیش از حد” او گفت:.

قبل از ترودو آدرس وجود دارد 599 تایید COVID-19 نفر در کانادا و بیش از 200 ، 000 در سراسر جهان.

توسط Tam و وزرای کابینه خود را تکمیل به روز رسانی وجود دارد 645 موارد تایید شده در کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو