OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو است, دعوت از نمایندگان مجلس تشکیل امروز به تصویب مستقیم کمک های مالی برای کانادایی ها و کسب و کار برای انجام این کار به سرعت هر چند تاریخی اورژانس به یاد بیاورید از مجلس عوام است به یک شروع کند.

در عرض چند دقیقه از شروع آن قرار داده و در مکث مجموعه برای از سرگیری بعد از بعد از ظهر سه شنبه به عنوان پشت درهای بسته مذاکرات ادامه در مورد جنبه های انگیز دولت قانون پیشنهادی.

در بیانیه حزب محافظه کار رهبر اندرو Scheer گفت که در حالی که یکی از جنبه های متخلف از قانون حذف شده است حزب او هنوز با مسائل دیگر اقدامات وی به عنوان “غیر دموکراتیک.”

“راه حل ساده وجود دارد: اگر دولت جداول لایحه متمرکز امداد نخست وزیر اعلام کرده تا به امروز محافظه کاران آماده هستند تا با تصویب آن به سرعت” Scheer گفت.

ترکیب این به نظر می رسد یک backbench حزب محافظه کار MP که قبلا مطرح شده مسائل با Scheer, رهبری, وارد, ویژه نشسته با وجود حزب سفارشات به دور ماندن. طرح خود را با توجه به بیانیه منتشر شده صبح روز سه شنبه برای جلوگیری از این اتفاق رضایت نیاز به پیگیری سریع گسترده COVID-19 لایحه کمک.

این تحولات بر روی پاشنه از ترودو بیان کرد که: “هنگامی که شما در حال تلاش برای کمک به دریافت پول به مردم با سرعت از ذات است” ترودو گفت. “به خصوص در وضعیت بی سابقه ای مثل این یکی.”

در طول روزانه خود را به روز رسانی ترودو نیز صحبت به آخرین فدرال پاسخ به COVID-19 همه گیر از جمله آوردن بیشتر کانادایی ها در صفحه اصلی از کشورها از جمله مراکش و پاناما و تونس, اوکراین, Equador السالوادور گواتمالا هندوراس و اسپانیا.

نخست وزیر همچنین تاکید کرد که در طول زمان قبل از زندگی به حالت عادی برمی گرداند بستگی به تصمیم گیری های کانادایی را در حال حاضر.

“هر روز کسی می پرسد چگونه این محدودیت ها را در جای خود باشد و حقیقت این است که ما هنوز نمی دانیم. اما در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم: در این مدت از این بحران مشخص خواهد شد انتخاب ما را در حال حاضر با تصمیم گیری های ما را هر روز. بنابراین اگر شما می خواهید همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی انجام بخشی خود را” ترودو گفت.

عقب نشینی در هزینه های قدرت

تنها مورد در دستور کار امروز نادر ویژه نشسته آغاز شد که در ظهر EDT — یک لایحه از وزیر دارایی لایحه Morneau با عنوان “در COVID-19 پاسخ اضطراری عمل می کنند.”

این قانون شامل اصلاحات مورد نیاز به تصویب وعده داده شده $82 میلیارد پاسخ بسته که شامل 27 میلیارد دلار در کمک های مالی برای کانادایی ها و $55 میلیارد دلار محرک اقتصادی و مالیاتی تعویق اقدامات برای کسب و کار.

متن نهایی هنوز در حال مذاکره اواخر دوشنبه شب با لیبرال ها حمایت دور از جمله بندی که مخالفان تقبیح به عنوان تلاش برای به دست آوردن نمایندگان مجلس به امضای چک سفید میان جهانی همه گیر.

ترودو توییتی صبح روز سه شنبه که متخلف بخش از لایحه را شامل نمی شود در این نسخه در حال مطرح.

پیش نویس یک کپی از لایحه به بیرون درز های مختلف رسانه های خبری پس از ارائه به مخالفت نمایندگان مجلس تحت تحریم — موجب خشم بیش از یک پیشنهاد به کمک مالی دولت فدرال جارو قدرت به صرف پول قرض گرفتن و تغییر مالیات بدون مجلس تصویب از طریق Dec. 31, 2021.

اگر بدون این که اجازه داده اند پول به جریان بدون نمایندگان مجلس مورد نقد آن را برای یک دوره زمانی قابل ملاحظه ای توسعه یافته فراتر از برآورد کنونی از زمانی که جامعه کانادا ممکن است به بازگشت برخی از حس عادی میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

ترودو ارائه شده اطمینان شنبه صبح که دولت او احترام می گذارد و نهادهای دموکراتیک پس از صحبت با رهبران سه اصلی احزاب مخالف در مورد این نشسته که او نمی خواهد با توجه به حضور مداوم خود را از خود جدا می کند.

صحبت از بلوک غرب در پیش از ظهر نشسته محافظه کار رهبر اندرو Scheer گفت: جلسه می خواهم به تمرکز بر عبور از اقدامات املای توسط ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau هفته گذشته است.

“هر گونه گفتگو در مورد دولت جدید قدرت نباید در این راه از عبور مقدار مورد نیاز کمک” شیر گفت: ارائه خود تمایل به reconvene در مدت زمانی کوتاه دوباره در آینده اگر اقدامات بیشتری مورد نیاز است.

گسترده هزینه و مالیات بر قدرت بخشی از این لایحه کنار نمایندگان مجلس از همه احزاب سفر به اتاوا—بیشتر از نزدیکی اگر دیگران بودند پرواز در دولت هواپیما— آماده به ارائه یک تلاش یکپارچه برای تصویب به فوریت نیاز به کمک های اقتصادی اقدامات برای کانادایی ها در طول یک اقدام بی سابقه و نامشخص زمان.

احزاب توافق کرده یک طرح به حدود 32 اعضا در خانه در روز سه شنبه زمانی که این لایحه خواهد شد سریع-ردیابی از طریق تمام مراحل و در انتظار ارسال به مجلس سنا روز پایان. وجود خواهد داشت 14 لیبرال ها 11 محافظه کاران سه نفر از اعضای هر کدام از بلوک Quebecois و NDP و یکی سبز MP. هر نماینده می شود نشسته توصیه می شود فاصله از یکدیگر در داخل اتاق.

شرایط اضطراری عمل مذاکرات

ترودو میزبانی یک تماس با premiers در دوشنبه شب و در یک بازخوانی صادر صبح روز سه شنبه نخست وزیر ترکیه گفت: ترودو بینی premiers’ نمایش در این قانون و سایر اقدامات اضطراری هنوز هم با اشاره به آن به عنوان “یک اندازه گیری از آخرین رفت و آمد مکرر.”

تمام استان ها و مناطق اعلام کرده اند نوعی از بحران بهداشت عمومی یا وضعیت اضطراری و سوالات همچنان به گردش به اینکه تلاش های محلی هستند به اندازه کافی برای سرکوب کسانی که به دنبال درخواست فیزیکی فاصله اقدامات و یا اینکه آیا آن زمان دولت فدرال با دخالت بسیار گسترده و محدود کننده قدرت است.

قوی تر اقدامات شده اند روی میز و می آیند یا از طریق شرایط اضطراری عمل می کنند و یا از طریق قرنطینه قانون محدود کننده کانادایی توانایی حرکت آزادانه.

“همانطور که من در حفظ و گفت: همه گزینه ها روی میز هستند” ترودو گفت. “اگر مردم منطبق نیست با مشاوره و دولت دستورالعمل های ما را به برداشتن گام های اضافی.”

همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود دارد 2,091 تایید موارد COVID-19 در کانادا.

جزئیات کمک های اقتصادی لایحه

این لایحه با توجه به پیش نویس نسخه به دست آمده توسط اخبار CTV همچنین شامل کلید تغییرات قانونی با هدف به طور مستقیم در پاسخ به COVID-19 همه گیر از جمله:

  • هجی کردن چقدر پول بیشتر هر استان به گوشت گاو تا آمادگی خود را تلاش
  • ایجاد 16-هفته پنجره که در آن واجد شرایط کانادا کارگران می تواند از کار غایب در حساب از رمان coronavirus
  • تصویب جدید “بهداشت عمومی و وقایع ملی نگرانی پرداخت عمل” که خواهد عطا کند وزیر دارایی توانایی به صرف “تمام پول مورد نیاز برای انجام هر کاری از جمله پرداخت به استانها و مناطق” در رابطه با بهداشت عمومی و وقایع ملی نگرانی
  • ارائه امور طیف وسیعی از قدرت های جدید مربوط به گرداندن مراکز فساد loaning به ادغام فروش سیم پیچ یا انحلال شرکت; و
  • اجازه می دهد برای مجوز از وزیر بهداشت توانایی “را ساخت استفاده و فروش انحصاری اختراع به میزان لازم برای پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس”

مجلس نمایندگان و سنا هر دو به حالت تعلیق برای محدود کردن گسترش ویروس و نه مجموعه ای به سر تا هفته آوریل 20, هر چند در حال حاضر آن را به احتمال زیاد به ایستادگی موکول برای یک بار دیگر این اقدامات تصویب مگر اینکه دولت یک بیانیه تحت شرایط اضطراری عمل می کنند که نیاز به مجلس تصویب.

با توجه به مجلس عوام وجود خواهد داشت هیچ پارلمانی صفحات در مجلسی که تمیز شده است در پیش است ، دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه ها و مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب قرار داده شده اند و در مناطق کلیدی و در حالی که مشاهده گالری برای اعضای مطبوعات باز خواهد شد به گالری عمومی باقی می ماند بسته به آن شده است که پس از, مارس 13.

سنا خواهد شد و سپس reconvene در روز چهارشنبه با به طور مشابه محدود فهرستی از سناتورها و کارکنان به بررسی و تصویب این لایحه گام نهایی — یک تاییدیه سلطنتی مراسم — است که انتظار آن روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو