درخواست برای 1.1 میلیون در ویزای موقت به عنوان کارشناس با هشدار نسبت به بهداشت عمومی فاجعه

این Refugee Council of Australia — یکی از 186 گروه به امضای نامه سرگشاده ای به دولت هشدار داد که بیش از 90,000 زندگی مردم در پرکردن ویزا تا به حال هیچ کمک و یا حمایت مالی.

شورای اجرایی پل قدرت گفت: برخی از آنها حتی با توجه به هر دسترسی به مدیکر یا یارانه داروها.

در حال بارگذاری

آقای قدرت گفت: موسسات خیریه کمک های اضطراری بسته های طراحی شده بودند به عنوان یک وسیله موقت و نه نامحدود پشتیبانی برای افراد با درآمد ندارند.

“شما نمی توانید پشتیبانی از افرادی که کردم و در تمام درآمد از طریق کمک های اضطراری و … آن را فراتر از ظرفیت مالی موسسات خیریه,” او گفت:.

“آنچه که ما در حال جذاب برای یک پایه ایمنی net.”

خزانه دار جاش Frydenberg را نمی خواهد اظهار نظر در مورد فشار برای کمک های بیشتر برای دارندگان ویزای موقت. او قبلا گفته دولت “تا به حال به رسم خط در جایی”.

“اگر وجود دارد برای آنها کار می کنند و آنها می تواند به بازگشت به کشور خود پس از آن که واضح است که یک گزینه برای آنها,” او گفت: ABC خودی برنامه.

دولت قبلا گفته ویزای موقت-دارندگان می تواند شیب به خود superannuation.

به عنوان نگرانی های رشد در میان گروه های اجتماعی Burnet موسسه اپیدمیولوژی پروفسور مایکل Toole وجود دارد گفت: روشن بهداشت عمومی خطر در ارتباط با حمایت از مردم در طول یک بیماری همه گیر.

“شواهد قوی نشان می دهد که مردم می توانند خرید مواد غذایی و یا پرداخت اجاره خود را, آنها به احتمال زیاد به حرکت به سر می برند مسکن است که یک خطر برای COVID-19 عفونت,” او گفت:.

“به طور مشابه با ناامن ویزای مردم بسیار کمتر احتمال دارد به رفتن به بیمارستان حتی اگر آنها مریض هستند.”

استاد Toole گفت: سنگاپور تجربه باید داستان احتیاطی برای استرالیا. وجود این کشور شد نشان اوایل و امیدوار کننده علائم آن شامل گسترش ویروس. اما پس از شکست به آدرس شرایط زندگی برای کارگران مهاجر سنگاپور موارد باید افتاده به بیش از 16,000.

تماس پریشانی نیز که از یک ائتلاف از گروه های حمایت که می خواهند دولت را به مردم دریافت حمایت از کار افتادگی و بازنشستگی و مراقبین هر دو هفته یکبار $550 COVID-19 مکمل های غذایی که در دسترس است برای کسانی که دریافت کارجویان جوانان کمک هزینه و Austudy.

نامه سرگشاده ای به قلم افراد معلول را سازمان های استرالیا و تایید شده توسط بیش از 70 سازمان گفت: بازنشستگی از کار افتادگی بود ناکافی پشتیبانی در طول بحران.

سیدنی برندان برست, 22, که زندگی با سلامت روانی ناتوانی گفت: او راه خود را از زندگی در خیابان برای زندگی در مسکن موقت با نظر به حرکت به خصوصی مشترک.

او گفت: او در بالا رفتن از صفوف خود را با کار در یک شرکت هواپیمایی در هنگام بحران زده و ایستاده بود پایین.

“من در آستانه ساخت خودم. من به دنبال در پایدار بودن. من در سربالایی و وقتی که این همه تبدیل شده تا از آن فقط کاهش یافته است” آقای برست گفت.

پس از درآمد تا $1000 دو هفته با حقوق بازنشستگی و دستمزد همراه او در حال حاضر دریافت نصف این مبلغ پس از خود جامعه مسکن ارائه دهنده کسر اجاره از دولت پرداخت.

منهای هزینه های زندگی آقای برست گفت که او نمی خواهد به اندازه کافی برای گرفتن قطار به کار اگر او هنوز هم تا به حال کار.

“خطر بازگشت به بی خانمان وجود دارد,” او گفت:.

پم بارکر مدیر عامل جوانان بی خانمانی اوج بدن YFoundations گفت: بسیاری از مردم در بازنشستگی از کار افتادگی استفاده می شود اشتغال برای تکمیل درآمد خود را.

او گفت: افزایش وجود دارد افراد جوان, در حال خواب, خشن بود که به احتمال زیاد در ادامه با عوامل دیگر مانند اجاره استرس و خشونت خانگی.

یک سخنگوی خانواده و خدمات اجتماعی وزیر آن راستن گفت: بازنشستگی از کار افتادگی بود دراز مدت پرداخت که در حال حاضر پرداخت می شود در بالاترین میزان پشتیبانی سیستم “به طور قابل توجهی بالاتر از کارجویان نرخ پایه – به دلیل دریافت کنندگان نمی رود به کار برای حمایت از خود.”

در حال بارگذاری

سخنگوی اضافه بازنشستگی از کار افتادگی است که می تواند به $944 دو هفته به صورت تک آهنگ ادامه خواهد داد به پرداخت در یک نرخ بالاتر از کارجویان که $565.70 هر دو هفته یکبار به صورت تک آهنگ.

بازنشستگی از کار افتادگی دریافت کنندگان خواهد بود همچنین در میان کسانی که به دریافت دو جداگانه پرداخت حمایت در پاسخ به بحران سخنگوی گفت.

اما افراد معلول که دسترسی به کارجویان پرداخت از دست دادن واجد شرایط بودن خود را برای پشتیبانی.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de