بازی با جدید طبیعی ” زندگی تحت coronavirus

این COVID-19 همه گیر است recalibrated همه چیز: کار و زندگی بازی. به عنوان کار تحصیل معاشرت و بازی را به دیجیتال و محدوده خانه ما شهرها را تبدیل به فضاهای reimagining — به خصوص به عنوان سایت های جدید به صورت رسمی و غیر رسمی بازی.

زمین های بازی — هنگامی که با کودکان و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و حیوانات — در حال حاضر شبیه به صحنه های جرم و جنایت با پلیس نوار و تمام. آنها تبدیل شده اند ممنوع سرزمین های زمانی lieux de خاطرات ما چگونه استفاده می شود به بازی. و به عنوان بازی می رود به خانه و دیجیتال ما یادآوری اهمیت غیر دیجیتال بازی در چگونه ما معاشرت و نوآوری.


ادامه مطلب: چرا کار به خانواده ها نیاز به پارک و زمین بازی بیشتر از همیشه


به عنوان شهرستانها دریافت مجدد تحت pandemic محدودیت های آن زمان مهم است که به منعکس کننده نه تنها در تغییر شیوه از کار بلکه از بازی. چه می توان اقتباس و ترجمه شده به دیجیتال و چه نمی توانید ؟

بازی به عنوان یک شکل از خلاقیت اجتماعی و نوآوری — یک مهارت حیاتی برای آینده حقوقی واجد شرایط. بازی فراهم می کند فرصت برای reimagining شهرستان. این تساوی های جدید و متفاوت ارتباط بین مردم چیزهایی ساختمان ها و مکان های. و زمین های بازی به جای اینکه فضاهای که تعیین مرزهای بازی و غیر بازی به ما یادآوری می کنند از اهمیت بازی در بافت اجتماعی شهرهای سالم.

بازی و شهرستان

شهرستانها اند سایت برای بازی. بازی علمای شهری نظریه پردازان و طراحان خلاق و پزشکان به نام چند باید در مورد نقش مهم شهری بازی شهری و زمین های بازی. آنها نشان می دهد که بازی در شهرها پیچیده و ناهموار تاریخ است.

حرکات مانند دهه 1960 Situationist بین المللی و بازی های جدید جنبش در اوایل دهه 1970 به دنبال به نوبه خود تمام شهر را به یک زمین بازی برای, سیاست, محیط زیست و اجتماعی. این جنبش واژگون ایده های سنتی از زمین بازی به عنوان تعیین شده و مناطق جداگانه.

جالب است که ما در حال حاضر زندگی در زمان است که زمین بازی را به تبدیل شدن به internalised در خانه اگر ما یکی است. و در حالی که برای برخی از بازیهای رایانهای باید تبدیل به یک جایگزین برای جایگزین اجتماعی در یک زمان از فاصله فیزیکی را جایگزین نیست حسی تجربه و آموخته های غیر دیجیتال بازی.

زمین های بازی به مدت طولانی به حال نقش مهمی در نمایندگی فرهنگی و آداب و رسوم اجتماعی بازتاب رابطهای سیاسی و روانی ابعاد این شهرستان است. آنها نشان دهد که چگونه یک جامعه به دوران کودکی کنترل فراغت و فضا.

برای مثال در دانمارک پس از جنگ جهانی دوم “junkyard” زمین بازی شد و انقلابی سایت برای بازپس فضاهای شهری. به همین ترتیب 1960 Situationist بین المللی شیوه های مانند dérive (شناور) تبدیل شهرها مانند پاریس به چندحسی زمین های بازی.


ادامه مطلب: Psychogeography: یک راه برای سوراخ کردن را به روح یک شهر


چنین مداخله در راه تولید شهری زمین های بازی طنین انداز با شیوه های شهری امروز — مانند پارکور که دگرگون “عادی” راه رفتن شهرستان.

بیش از دهه گذشته هنرمندان و طراحان باید به کاوش این شهر را “بازی کردن” بنابراین گسترش سرزمین ما از بازی و تشدید خود ناهمواری. معروف تعاونی مانند نظریه انفجار تبدیل این شهر به یک تئاتر از زندگی که در بازیهای رایانهای به طریق فیزیکی خیابان ها. طرح هایی که قابل پخش شهرهای بریستول توکیو و ملبورن (به نام چند) نشان می دهد که چگونه شهری بازی می توانید چگونگی روش های نوآورانه بودن در شهرستان است که تاکید, اجتماعی رابطهای حسی و تجربه محیط های شهری.


ادامه مطلب: آوردن یک ایده قدیمی برای شهرهای هوشمند – بازی در خیابان


بازی با داخلی cartographies

در حال حاضر ما تحرک محدود شده است و به داخلی پستی-تمبر اندازه بازی است و حتی بیشتر برجسته. به عنوان هنرمند Kera هیل نقشه poignantly نشان می دهد که چگونه می توانید با ما شوخی reimagine ما زیستگاه ؟

هنرمند Kera هیل ‘رفت و آمد در کورونا بار”. Kera تپه. نویسنده ارائه شده است.

چه خلاق ما نقشه های ما “sanity پیاده روی” (فرار Zoomlandia برای راه رفتن بر روی تلفن “feetings”) می گویند در مورد چگونه شهرستانها ممکن است reimagined با پا ؟ چگونه ممکن است یک شهرستان بود reimagined شوخی از طریق بو و یا به عنوان یک اهل تفریح و بازی فضایی برای گوش دادن و آرام ؟ یا به یک زمین بازی که جشن چند فرهنگی?

که (هنوز) است به معنی حرکت به شوخی و به نوبه خود ترس و خستگی به بازی ؟ چگونه می توانید تبدیل تحرک شیوه برای جشن راه رفتن به جای ماشین ؟


ادامه مطلب: Superblocks در حال تبدیل بارسلونا. آنها ممکن است کار در شهرستانها استرالیا بیش از حد


COVID-19 برجسته ناهمواری شهرستان جغرافیا بیشتر اما همچنین نشان می دهد که چگونه ما می توانیم reimagine بازی زمانی که تحت فشار قرار دادند به افراطی و می (re)اتصال در راه امیدوار. وجود دارد درس یاد می شود در اینجا. به عنوان ما به بازگشت به “طبیعی” اجازه دهید بازی کمک به ایجاد ما reimagining از شهرستانها به عنوان آینده سایت برای مراقبت و نوآوری اجتماعی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de