پلاستیک یافت پوشش بریتانیا seabird لانه در یک مقیاس نگرانی در

از بسته بندی مواد غذایی ما می آید به ما لباس پوشیدن, پلاستیک است در همه جا. ما می دانیم که پرندگان دریایی خوردن آن و درهم در آن است, اما ما تنها در آغاز به بررسی اثرات این امر بر سلامت خود و زنده ماندن است. این است که واقعا مهم است به خصوص در انگلستان که در آن بسیاری از گونه ها مانند شمال gannet (Morus bassanus) و پوند Manx shearwater (Puffinus puffinus) نژاد در تعداد بیشتر از هر جای دیگری در جهان است.

بسیاری از seabird گونه ها در کاهش شدید. گزارش های اخیر نشان داد که در 18 سال گذشته انگلستان جمعیت اروپا تنیس (Phalacrocorax aristotelis) کاهش یافته است 24 درصد, سیاه, پا kittiwakes (Rissa tridactyla) را به نصف کاهش می یابد و قطب شمال skua (Stercorarius parasiticus) جمعیت منقبض شده توسط 70 ٪ است.


ادامه مطلب: بدترین دریایی uss در رکورد کشته شدن یک میلیون پرندگان دریایی در شمال اقیانوس آرام


اما آنچه در پشت این کاهش چیزی باقی می ماند یک رمز و راز است. صید بی رویه و تغییر آب و هوا هستند تصور می شود کلید رانندگان است اما با وجود دانستن این که پلاستیک گسترده در محیط زیست ما در حال حاضر نبود حتی اساسی ترین اطلاعات در آن seabird گونه ها تحت تاثیر این آلودگی و چگونه.

قبل از ما می تواند به طور موثر مقابله با هر گونه تهدید ناشی از آلودگی پلاستیکی ما نیاز به درک مقیاس و نوع اثرات آن را داشتن. مطالعه ما یک گام به سوی این. ما کشف شواهدی وجود دارد که اسکاتلند پرندگان دریایی نه تنها خوردن پلاستیک, اما آنها به نظر می رسد جمع آوری آن را در لانه خود.

A parent shag guards a nest containing plastic debris.
اروپایی اسباب کاهش یافته است توسط یک چهارم بیش از دو دهه گذشته است. این Danni Thompson نویسنده ارائه شده

Unpicking تاثیر پلاستیک

ما در پنج اروپایی seabird گونه – بزرگ cormorants (Phalacrocorax carbo), اروپایی, جین, بزرگ سیاه و سفید مورد حمایت مرغان (کاکایی marinus) و بیشتر آشنا seagulls, که شاه ماهی (کاکایی argentatus) و کمتر سیاه و سفید-حمایت مرغان (کاکایی fuscus). دومی چهار نفر از اینها از “حفاظت نگرانی” در انگلستان با توجه به RSPB به علت کاهش جمعیت.

پلاستیک آلودگی شد و از نزدیک در هم تنیده با تودرتو رفتار و زندگی روزمره از این گونه احتمالا تاثیر خود را پرورش موفقیت و بقا است. ما در بر داشت که 32 درصد از شاه ماهی gull لانه 53 درصد از بزرگ سیاه و سفید مورد حمایت gull لانه و نگران کننده 80 درصد از اروپایی shag لانه های پلاستیکی موجود. حتی بدتر 39 درصد از شاه ماهی گول زدن گلوله – regurgitated بیت هضم غذا نیز شامل پلاستیک.

Regurgitated bits of indigestible food containing colourful plastic.
Regurgitated گلوله های حاوی روشن پلاستیکی قطعات. این Danni Thompson نویسنده ارائه شده

پلاستیک در لانه شناخته شده است برای بدام انداختن بزرگسالان و جوجه ها اغلب با عواقب مرگبار. برای برخی از گونه های لانه باید در حفظ و تخم مرغ گرم و خشک است. ما نمی دانیم که آیا پلاستیکی می تواند تغییر چگونه به خوبی لانه گرم کارکنان خود را و یا اجازه می دهد تا به تخلیه مایعات اما هر گونه تغییرات می تواند بر موفقیت تفریخ. به همان اندازه طیف وسیعی از رنگ های پلاستیکی در می آید ممکن است لانه را استتار, ساخت تخم مرغ و جوجه بیشتر در معرض خطر شکارچیان.

ما در بر داشت روشن تفاوت در نوع پلاستیک در شاه ماهی gull لانه از آن موجود در خود را به گلوله. ما فکر می کنیم این نشان دهنده تفاوت در جایی که این گونه جمع آوری مواد غذایی خود را و آن لانه مواد. مصرف پلاستیکی بود انواع رنگ و نوع, از جمله الیاف بسته بندی قطعات و سخت نشان می دهد آن را ممکن است در بر داشت در یک محیط شهری و یا در محل های دفن زباله. اما لانه های پلاستیکی ما در بر داشت تنها ورق بسته بندی مرتب کردن بر اساس به احتمال زیاد برای شستن در ساحل نزدیک به خانه خود را.

Blue plastic film features amid straw and eggs in a seagull's nest.
پلاستیک می تواند اشفته جوجه هنگامی که پرندگان خط لانه خود را با آن است. این Danni Thompson نویسنده ارائه شده

این نوع از اطلاعات می تواند به ما کمک کند شروع به درک چگونه موثر مختلف تلاش های ممکن است. اگر پلاستیک استفاده شده برای ساخت لانه جمع آوری شده است از ساحل قبل از لانه ساختمان آغاز می شود در اوایل بهار بود و در طول ساحل پاک, آن می تواند محدود کردن تاثیر خاص seabird گونه است.

به کشور مستندات را کاسته طول COVID-19 گیر سطح بی سابقه ای از زباله های پلاستیکی گذاشته شده اند در انگلستان و سواحل است. ما فقط پوست کندن سطح چگونه این آلودگی به ضرر حیات وحش است. اما به عنوان شواهد مانت نیاز فوری برای جلوگیری از پلاستیکی وارد محیط زیست می شود همیشه روشن تر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de