‘کفپوش منحنی’: کارشناسان احتیاط کانادا است که هنوز هم به دور از توقف COVID-19

تورنتو — پس از دو هفته ماندن در منزل و اجتناب از فضاهای عمومی و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار کانادایی سمت چپ تعجب: کانادا است مسطح منحنی است ؟

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam اعلام کرد که روز پنجشنبه در کانادا به اتمام رسانده است بیش از 346,000 COVID-19 انجام شد. که در مجموع پنج درصد مثبت هستند برای رمان جدید کروناویروس.

Tam قبلا گفته کانادایی که نه تنها “صاف منحنی” اما استفاده از فیزیکی فاصله به “تخته آن” یا درایو عفونت رای به صفر است. هدف این است که برای کاهش کلی عفونت به نگه داشتن موارد در کنترل شماره برای بیمارستان ها برای رسیدگی به.

به عنوان مبارزه با رمان جدید کروناویروس ادامه کلمبیا و آلبرتا ممکن است شروع به نشان دادن نشانه هایی از “مسطح منحنی” و کاهش گسترش COVID-19.

با برخی از استان ها از دیدن برخی از موفقیت در کاهش گسترش کالین Furness که تحقیقات اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو می گوید: کانادا است که در مسیر مسطح منحنی.

“وجود دارد هیچ سوال ما در حال شروع به دیدن این منحنی شروع به پهن کردن – آن را متوسط بنابراین من نمی شکستن شامپاین, اما اگر ما در نظر گرفتن اقدامات ما در حال بدست گرفتن ما خواهد بود در یک وضعیت هولناک,” Furness گفت: در مصاحبه با CTVNews.ca از طریق تلفن.

Furness می گوید کانادا انجام بیش از فقط حاوی ویروس و او می گوید: “ما در حال هل دادن آن را به عقب.”

Furness می گوید کانادا مورد بالغ شد quintupling هر هفت سال دو هفته پیش بر اساس داده های خود را. در حال حاضر او می گوید: کانادا در مجموع در حال دو برابر شدن هر هفت روز.

آن را نمی ممکن است به نظر می رسد اما او می گوید آن را به اندازه کافی.

“وجود دارد برخی از چند blips از خوشه در برخی از موارد ما نیاز به صاف آن است. اما اگر شما نگاه کنید در تصویر هیچ سوال وجود دارد که ما در حال حرکت دقیقا در این جهت است که ما باید به حرکت در با توجه به این که ما انجام داده اند بسیار تعیین کننده های اجتماعی فاصله اقدامات,” او گفت:.

کانادا نسبت به کشورهای دیگر

هنگامی که در مقایسه با کانادا به کشورهای دیگر برخی از کارشناسان بر اهمیت و چارچوب زمانی که به دنبال اعداد.

تعدادی از کشورها در گزارش خود موارد در حدود همان زمان در اواخر ماه ژانویه اما نه هر کشور است در واکنش به این بیماری همه گیر کوروناویروس در راه همان است.

تست رویکرد منابع موجود و شفافیت دولت تمام عوامل است که می تواند یک کشور بیشتر مستعد ابتلا به افزایش عفونت از دیگری.

برخی از کشورها مانند کره جنوبی در زمان اقدام فوری برای کاهش سرعت گسترش coronavirus با جدا COVID-19 موارد و محدود کردن سفر است. دیگران مانند ایتالیا و اسپانیا تا به حال خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی بلافاصله غرق موارد باعث شده تعداد مرگ و میر را به طور چشمگیری افزایش قبل از موثر بهداشت اقدامات در جای خود قرار گرفتند.

Furness می گوید: دولت کانادا در گذشته نقطه ممکن است مخالفا که دیده می شود در ایتالیا و اسپانیا اما می گوید که این کشور می شود به یک “طبیعی” بستگی به مرز ایالات متحده.

“ما نمی توانیم نزدیک مرز به طور کامل غیر این صورت ما را از گرسنگی مردن به مرگ — و هیچ کس گفت ما باید — اما از آنجا که ما هنوز هم وجود دارد برای رفتن به خطرات” او گفت:.

با شرایطی منحصر به فرد برای هر کشور در مقایسه با کانادا که در آن در جریان است بر اساس که در آن دیگران شده اند پیچیده است.

“تا زمانی که وجود دارد coronavirus انتقال در جهان همه کشورها در حال رفتن به در معرض خطر” دانشگاه تورنتو اپيدميولوژی استاد Ashleigh Tuite گفت: در یک مصاحبه تلفنی با CTVNews.ca.

همان را می توان گفت برای مقایسه کانادا, استان ها و مناطق.

استان شاهد کاهش روزانه موارد

در حالی که بیشتر کانادایی ها هستند که مبتلا به COVID-19 کانادا آغاز شده است برای دیدن روزانه اعداد در برخی از استان ها کاهش دهد که ممکن است نشانه ای که منحنی مسطح است.

در روزهای اخیر بریتیش کلمبیا و آلبرتا نشان داده اند که نشانه های فیزیکی فاصله اقدامات در حال کار برای کاهش گسترش COVID-19.

در روز سه شنبه, B. C. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری اعلام کرد 25 جدید COVID-19 نفر از آوردن کل استانی به 1,291 — یک افزایش کوچک از 970 شمارش هفته گذشته است. آلبرتا همچنین گزارش 25 مورد جدید در روز سه شنبه افزایش کل استانی تعدادی از موارد به 1,373.

روز سه شنبه اعداد علامت گذاری پایین ترین تنها-روز افزایش B. C. پس مارس 29 و کمترین برای آلبرتا پس از وقوع آغاز شد.

“به طور کلی در سراسر کشور ما به نظر می رسد به یک چیز و [COVID-19] به نظر می رسد اگر نه در اوج حداقل نزدیک شدن به اوج و در حال حرکت به پایین از طرف دیگر منحنی در برخی از اماکن” Tuite گفت.

“اما این پایان کار نیست برای ما. حتی اگر ما شاهد یک کاهش در موارد طی هفته های آینده خطر هنوز رفته است,” او اضافه شده است.

چه کار می کند و چه چیزی نیست

اگر چه موارد ممکن است کاهش در برخی از استانهای انتاریو و کبک برای دیدن ادامه افزایش شدید در تعداد روزانه موارد است.

روز شنبه, Ontario کل رسید گذشته 5,000 عفونت در حالی که کبک پیشی 10,000 علامت و مقامات بهداشتی می گویند کمبود گسترده آزمایش و تلاش برای محدود کردن شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه ممکن است به سرزنش.

برخی از استان ها در حال آزمایش گسترده در حالی که دیگران در حال تست بر اساس معیارهای سختگیرانه تر از سفر و علائم.

آلبرتا است تست در یکی از بالاترین نرخ ها در جهان در حدود 1500 نفر در هر 100000 نفر در مقایسه با میانگین ملی از 910. از جمعه استان در حال گسترش آن معیارهای تست بیشتر بر اساس حرفه و سن و سال.

انتاریو دارای بالاترین تست نرخ هر استان ارسال تقریبا 3500 آزمایش یک روز به آن labs حتی اگر labs می تواند به جای 13,000 آزمون. انتاریو معیارهای تست شامل افرادی که علائم و همچنین سقوط به ترتیب اولویت گروه که شامل مراقبت های بهداشتی کارگران مسافران و دراز مدت مراقبت از ساکنان و کارکنان.

B. C. نیز دیده می شود موفقیت در ردیابی جامعه گسترش اولیه و محدود کردن شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات. در حالی که در انتاریو خانه های سالمندان دیده می شود شیوع بیماری در بیش از 50 امکانات با حداقل 850 ساکنان و 69 کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

کبک مقامات بهداشت با اشاره به زمان بندی خود را شکستن بهار خود را برای افزایش coronavirus موارد است. رخصتی بهار صورت گرفت در طول هفته اول ماه مارس در کبک که استان نداشت گسترده محدودیت های فیزیکی در محل و هزاران بازگشت مسافران رفت و برگشت به مدارس و محل کار.

اما انتاریو و کبک می تواند دیدن یک خم در منحنی در هفته های آینده پس خود را افزایش بسته شدن غیر ضروری کسب و کار سختگیرانه تر مستند شرایط و گسترش بهداشت عمومی اقدامات است.

با توجه به آخرین گوگل داده است که برداشت ناشناس از کاربران تنظیمات موقعیت مکانی انتاریو و کبک انجام داده اند فیزیکی ترین فاصله با بازدید از فروشگاه های خرده فروشی و پارک ها به طور چشمگیری در حال سقوط در هفته های اخیر.

اما Tuite اخطار می دهد که یک شیب در مورد اعداد معنا نیست که کانادایی ها در روشن هستند. او می گوید: فاصله فیزیکی و اورژانس سلامت اقدامات باید همچنان به دنبال داشته باشد تا منحنی planked.

“ما در حال شروع به دیدن نشانه های مثبت است که ما به ارمغان آورده اند این موج اول انتقال تحت کنترل است اما ما در حال رفتن به برخورد با این برای یک یا دو سال آینده تا زمانی که ما یک واکسن” او گفت:.

Furness هشدار می دهد که coronavirus ممکن است هرگز ریشه کن کرد.

“سارس بود نابود شده نیست بسیار موفق virus اما COVID-19 بسیار موفق” Furness گفت. “ما شاهد عبور از آن به دیگر حیوانات بسیار آسانی است که مربوط و به معنی آن خواهد شد به احتمال زیاد بومی. نیاز به آنتی ویروسی داروها و واکسن نمی خواهد برود مهم نیست که چقدر فاصله فیزیکی ما است.”

ویرایش شده توسط CTVNews.ca آدم وارد و Sonja Puzic, تصویری, توسط جسی Tahirali

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de