محوری به همه گیر: چگونه تبلیغ با استفاده از (و سوء استفاده) coronavirus به فروش

پیت Evans آمد زیر آتش دوباره در هفته گذشته برای fobbing کردن یک$15,000 ماشین تبلیغ برای درمان بیماری های متعدد از جمله coronavirus. این BioCharger NG با توجه به Evans وب سایت است “ترکیبی ظریف انرژی تجدید حیات پلت فرم است که با این نسخهها کار برای بهینه سازی سلامت خود را, سلامتی و عملکرد ورزشی”.

او ارسال شده به خود را 231,000 Instagram followers دستگاه شامل هزاران متفاوت “دستور” از نور و صدا است که می تواند به مقابله با ویروس ها از جمله یک زن و شوهر از “دستور” در برابر COVID-19. چه Evans’ اعتبار دوباره از شما بپرسم ؟ او یک آشپز مشهور.

این فریب تبلیغاتی است که ضربه زدن به مصرف کننده ترس و هدف قرار دادن افراد آسیب پذیر و از جان گذشته.

ترس در جامعه همیشه وجود دارد و مهم است که برای مصرف کنندگان به همه چیز نگاه از منطقی و عملی سطح. برندها در اینجا به ترویج راه حل برای این بیماری همه گیر — این باید از منابع رسمی.

تغییر فروش

کسب و کار را در گذشته نشان داده شده است خود را تطبیق پذیری و ابتکار و خلاقیت در pivoting در راه های خلاقانه. هیچ مشکلی وجود دارد با تلاش به نوبه خود یک فاجعه به فرصت به عنوان جان دی راکفلر یک بار گفت. این همه پایین می آید به چه فرصت وجود دارد و چگونه شما می توانید با استفاده از آنها.

مدل های کسب و کار باید به طور مداوم تکامل و بسیاری از کسب و کار خود را تغییر اولیه حضور آنلاین برای غلبه بر زمان عملیاتی محدودیت. اما وجود دارد بیشتر به آن را به سادگی از رفتن آنلاین – آن را نیز در مورد درک جدید اصلاح شده نیاز دارد و می خواهد از بازار و چگونه شما می توانید ارائه به این نیاز دارد در حالی که این فرصت وجود دارد.

مارک های بزرگ مانند Coca-Cola, Audi و مک دونالد را تقویت مشاوره پزشکی اجتماعی فاصله از طریق تبلیغات است. گینس آگهی وحدت و امید است. مسئولیت اجتماعی در کسب و کار شده است هرگز مهم تر از آن است که در حال حاضر.

اما به عنوان به خوبی به عنوان فروش #stayhome پیام برندها هنوز هم نیاز به فروش محصولات خود را – و برخی از مارک های در حال انجام به خوبی در تغییر به صفحه اصلی بر اساس زندگی است.

میز و مانیتور فروش و فروش اسباب بازی برای بچه ها سر به فلک کشید. اسباب بازی فروش هستند بیش از حد.

فروش شل-اتصالات loungewear استرچ و شلوار چسبناک شده اند سر به فلک کشیده با شرکت هایی مانند مایر تبلیغات لباس خواب به عنوان “خانه خود را در دفتر کد لباس” – دانستن چشمک به مصرف کنندگان خواهد شد که انجام دور با رسمی دفتر پوشیدن برای هم بودن.

به عنوان دفتر منتقل شده به خانه آنچه از نظر ما قابل قبول (یا راحت) workwear منتقل شده است. تصویر/مایرز

تحویل مواد غذایی فروش نیز در حال رشد است. رستوران ها در حال فروش و مصرف کنندگان مواد غذایی در کنار make-it-yourself کیت. فست فود زنجیره ای هستند تبلیغات خود را بدون پرداخت پول نقد و بدون تماس تحویل جلوتر از تبلیغات مواد غذایی خود را.

Red Rooster نیست فقط فروش مرغ – آن را نیز به فروش امن تحویل. خروس قرمز/تصویر

فروش وحشت

هنگامی که ضربه زدن به coronavirus نگرانی تبدیل اخلاقی به چالش کشیده ؟

Bupa سعی در ترویج آن بیمه بهداشت و درمان در کنار مشاوره در مورد اهمیت آماده بودن. اما با استفاده از تصویر خالی قفسه (و این موضوع بحث انگیز از کاغذ توالت) در طول همه گیر است که با استفاده از ترس. موازی کمبود در محصولات ضروری به بیمه سلامت صرفا ایجاد وحشت غیر ضروری-خرید میان کسانی که لازم نیست و یا نمی توانیم بیمه خصوصی.

اینکه آیا یا نه شما باید خصوصی بیمه بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر بی ربط است که پزشکان نه بیمه تعیین درمان است.

ضربه زدن به وحشت برای فروش در زمانی که همه احساس آسیب پذیر است نامعقول. به خصوص زمانی که شرکت به فروش می رساند موارد نیاز است که بخشی از خود را به طور منظم موجودی. مد مارک های زیر موزائیک شرکت مادر عبور کرده اند که خط با بازاریابی برای دست sanitisers. نه تنها این فرصت طلب احتکار قبل از سفارش تضمین نمی کند مشتریان را دریافت موارد در هر زمان به زودی.

علامت های تجاری مانند Katies فروش دست sanitiser برای “pre-order’ – اما زمانی که مصرف کنندگان خود را تحویل? عکس/هدیه کریسمس

آنلاین شراب خرده فروش Winetime.co.nz کلی سعی کرد به یک آگهی که شبیه رسمی نیوزیلند دولت اعلام خدمات عمومی. رسانه های اجتماعی تبلیغ شد متهم با استفاده از COVID-19 نام تجاری برای ترویج خرده فروش محصولات.

Winetime.co.nz مورد انتقاد قرار گرفته است برای استفاده از تبلیغات است که به نظر می رسد دولت بهداشت هشدار. نیوزیلند دولت/Winetimes

“ما در جامعه ای زندگی’

مارک’ کلید مسئولیت در اینجا این است که برای حفظ و تامین آنچه مصرف کنندگان می خواهند در یک اخلاقی و وجدان و شفاف. و تا آنجا که آن را مهم است برای کسب و کار برای شناور ماندن آن نیز برای مصرف کنندگان به تسلیم نیست به غیر اخلاقی و تبلیغات کاذب.

به عنوان گوشت منجمد نام تجاری استیک-اومم گفت: فصاحت از طریق آن حساب توییتر “ما در جامعه ای زندگی پس لطفا تصمیم گیری آگاهانه را به بهترین توانایی های خود را و اجازه ندهید حکایات دیکته جهان بینی خود را”.

مراقب باشید از تبلیغات است که شیپور خاموشی به زمان ترس و عدم اطمینان. مورد مداقه قرار دادن ادعا می کند. اگر در شک بحث با خانواده و دوستان است.

روز “آنچه می بینید همان چیزی است که شما” گذشت. اکنون زمان آن است که ما را به تغییر راه ما در تبلیغات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de