خط لوله مذاکرات با ارثی ستاد تنظیم برای دومین روز در شمال B. C.

SMITHERS, B. C. — ارثی روسای مرطوب’suwet’en در حال برنامه ریزی برای دیدار برای دومین روز با ارشد فدرال و استانی وزیران امروز به عنوان آنها سعی کنید به شکستن بن بست در یک خط لوله و اختلاف که موجب ملی تظاهرات و منجر به اختلال در اقتصاد است.

فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت و بریتیش کلمبیا بومی روابط وزیر اسکات فریزر شروع به بلند مدت به دنبال مذاکرات روز شنبه بعد از ظهر.

آنها پیچیده شده پس از حدود سه ساعت با Fraser گفت: مذاکرات سازنده و خلق و خوی در اتاق بود و احترام.

بنت گفت این بود: “بسیار خوب شروع می شود.”

ارثی رئیس Na’moks چپ بدون ساخت یک بیانیه است.

فریزر می گوید نمی شود آن را مناسب برای انتشار جزئیات بیشتر از آنچه مورد بحث قرار گرفت.

“ما نمی خواهیم به خطر اندازد هر چیزی,” او اضافه شده است. “ما تا به حال یک مولد روز امروز و ما به امید یک جامد فردا روز بیش از حد.”

قبل از اینکه جلسه شروع شد و هر دو RCMP و ساحلی GasLink گفت: آنها توافق کردند که شرایط درخواست شده توسط ستاد اجازه می دهد تا بحث به پیشرفت است.

گاز طبیعی شرکت توافق کردند که به دو روز وقفه در فعالیت های خود در شمال غربی کلمبیا در حالی که RCMP متعهد به پایان دادن به گشت همراه بحرانی جاده در حالی که مذاکرات گشوده است.

ارثی ستاد’ مخالفت با یک گاز خط لوله برش در سراسر قلمرو سنتی خود را همراه با تلاش برای محدود کردن حضور پلیس در زمینهای خود برانگیخته اند نشان می دهد که از پشتیبانی در سراسر کشور است که باید متوقف سرویس راه آهن برای سه هفته گذشته.

اختلاف بیش ساحلی GasLink پروژه خط لوله شروع ماه پیش اما تنش شروع به افزایش در دسامبر. 31 وقتی B. C. دیوان عالی کشور اعطا شرکت دستور فراخوانی برای حذف هر گونه موانع از جاده ها, پل ها و یا سایت ها کار شده است مجاز به استفاده از در’suwet’en خاک.

RCMP نقل مکان کرد و در به اجرا درآوردن این دستور در فوریه. 6. ساعت بعد از معترضان شروع به نگه داشتن ترافیک راه آهن در خارج از Belleville, Ont., در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد خنثی کردن حمل و نقل مسافر سفر راه آهن.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 28 سال 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>