ویکتوریا — ضد خط لوله تظاهرات که قطع حیاتی حمل و نقل مسافر لینک های راه آهن در سراسر کانادا می تواند گرمای تا امروز با اضافه شدن تهدید از فعالان برنامه ریزی برای تعطیل کردن ادارات دولتی در بریتیش کلمبیا سرمایه است.

ادامه اعتراضات به عنوان رهبران سیاسی نگاه به مذاکره راه حل در حالی که رهبران کسب و کار, مخالفت سیاستمداران و مردم عادی فراخوان اقدام فوری برای پایان دادن به این اختلال که در حال حاضر دیده می شود بیش از 80 بازداشت.

نخست وزیر جاستین ترودو و B. C. برتر جان هرگن صحبت یکشنبه در مورد نیاز به کار با هم برای حل این خط لوله تنش که منجر به همبستگی محاصره در انتاریو, Manitoba و B. C.

بومی رهبران B. C. s, غرب باید دعوت فدرال و B. C. سیاستمداران به جلسات برای پیدا کردن راه حل.

بومی رهبران باید گفت آنها اطمینان محاصره CN مسیر راه آهن در نزدیکی جدید Hazelton, B. C., خواهد آمد را در طول مذاکرات.

ملی کانادا راه آهن گفت: روز شنبه شروع شد مترقی shutdown در حالی که از طریق راه آهن لغو همه خدمات در CN آهنگ در کانادا.

فدرال حمل و نقل وزیر مارک Garneau گفت: ایمن و کارآمد مسافر و حمل و نقل ریلی خدمات حیاتی به کانادا را به خوبی بودن.

او برای دیدار با ولایتی و ارضی همتایان خود و همچنین به عنوان نمایندگان ملی بومی سازمان به بحث در مورد یک راه رو به جلو است.

محاصره آغاز شد و هفته گذشته پس از RCMP اجرا یک دستور در مقابل مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و حامیان آنها بودند که مسدود کردن ساخت و ساز ساحلی GasLink گاز خط لوله بخشی کلیدی از $40 میلیارد LNG کانادا صادرات پروژه.

هرگن است رد تماس ها از اپوزیسیون لیبرال ها به دنبال فوری کشورها برای پایان دادن به محاصره و تظاهرات در B. C.

“ما نمی توانیم فقط با استفاده از نیروی او گفت:” در قوه مقننه است. “آن نیاز به رسیدگی همکاری با مشاوره با بحث و گفتگو به طوری که همه ما می تواند به جلو حرکت کند.”

رهبر حزب لیبرال اندرو ویلکینسون گفت هرگن گرفتن “کاملا منفعل رویکرد در مواجهه با قسم خورده معترضان که قصد خاموش کردن حوزه خدمات بستن دانشگاه ها تعطیل ما حمل و نقل شریان ها است.”

گروه از جمله دانه تولید کنندگان کانادا, جنگل, محصولات انجمن کانادا و کانادا تولید کنندگان و صادرکنندگان باید گفت: راه آهن تاخیر ناشی از محاصره در حال صدمه زدن به اعضای خود و اقتصاد است.

Teamsters کانادا بزرگترین کشور اتحادیه در بخش حمل و نقل به نام دولت فدرال به دخالت.

این اتحادیه هشدار داد این بن بست می تواند قرار داده تا به 6000 کارگران در CN و دیگر شرکت های راه آهن ،

معترضان را تهدید به مسدود کردن ساختمان های دولتی در ویکتوریا در روز جمعه اما در اواخر روز پنجشنبه B. C. دیوان عالی کشور قاضی اعطا شده یک دستور در مقابل بیشتر به محاصره در قوه مقننه است.

ساحلی GasLink امضا توافق نامه با تمام 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله.

اما مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ادعا به عنوان گسترده ای 22,000-مربع-کیلومتر مساحت و می گویند گروه شوراهای فقط باید اقتدار بر زمین ذخیره.

بیش از بیست نفر بازداشت شده اند در خط لوله منطقه ساخت و ساز در نزدیکی هوستون, B. C., توسط RCMP اجرای یک دستور در سفارش. ونکوور پلیس بازداشت بیش از 50 نفر در این هفته اجرای یک دستور در برابر مردم مسدود کردن دسترسی به ونکوور منطقه پورت.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 14, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو