خط لوله معترضان بلوک Freeland از هالیفاکس جلسه به او بگویید به تماس با پلیس

تورنتو — خط لوله معترضان مرتبط با اسلحه به لحاظ جسمی بلوک معاون نخست وزیر Chrystia Freeland از ورود به جلسه در شهرستان هلیفکس سالن.

Freeland برنامه ریزی شده برای دیدار با هالیفاکس شهردار مایک ساوج در چهار شنبه اما یک گروه از معترضان ایستاده در همبستگی با مرطوب’suwet’en اول کشور در بریتیش کلمبیا مسدود شده و جلوی درب ساختمان.

“با تشکر از شما با تشکر از شما” یک معترض گفت: Freeland, و اضافه کرد که او ممکن است نیاز به تماس با پلیس برای حذف این گروه است. “این اتفاق نخواهد افتاد. این جلسه اتفاق می افتد نیست.”

Freeland شد در نهایت قادر به ساختمان و حضور در این نشست است.

معترضان در سراسر کانادا را مختل سفر برای چند روز در یک همبستگی برای مرطوب’suwet’en ملت که ارثی ستاد مقابله با ساخت و ساز از یک 670 کیلومتر گاز از طریق خط لوله شمال B. C.

درگیری آغاز شد و هفته گذشته بین RCMP و معترضان در’suwet’en قلمرو ماموران پس از شروع به حرکت در به اجرا درآوردن یک دادگاه دستور دستور نیاز به معترضان برای جلوگیری از مسدود کردن جاده ها است.

راه بندان در سراسر کشور در حال حاضر متوقف خدمات راه آهن به مدت پنج روز.

از طریق راه آهن گفت که 223 قطار لغو شده اند توسط پنجشنبه موثر بر حداقل 34, 200 مسافر. در انتاریو تظاهرات در بلویل را مسدود کرده است سفر با قطار مشغول دالان بین تورنتو و مونترال و تورنتو و اتاوا.

خدمات از تورنتو به جنوب غربی انتاریو بین مونترال-اتاوا و مونترال-کبک تاثیر پذیری از طریق راه آهن گفت.

شرکت های هواپیمایی و شرکت های اتوبوس باید هر دو گزارش یک چشم انداز مثبت در مسافران.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت که او به رسمیت شناخته شده “مهم دموکراتیک حق” از تظاهرات مسالمت آمیز و تشویق “همه طرف ها به گفت و گو برای حل و فصل این عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

“این است که بخش مهمی از دموکراسی ما در کانادا, اما ما نیز یک کشور حکومت قانون است و ما نیاز به مطمئن شوید که کسانی که به قوانین احترام” ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سنگال روز چهارشنبه.

با فایل های از ارمیا رودریگز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im