تورنتو — اسکله 1 بسته شدن تمام فروشگاه ها در کانادا بر اساس بیانیه منتشر شده روز دوشنبه در دکوراسیون خانه, خرده فروش وب سایت.

با توجه به بیانیه کوتاه, Pier 1 است و به دنبال فروش این شرکت به عنوان دکور خانه, خرده فروش آغاز می شود فصل 11 دادرسی در ایالات متحده است.

“در ارتباط با این شرکت تصمیم به حرکت به جلو در ایالات متحده و تمام فروشگاه ها در کانادا. ما از مشتریان خود در کانادا را برای ادامه وفاداری و برای خرید با ما در طول سال می کشند ،

و در یک جداگانه مطبوعاتی رابرت Riesbeck, Pier 1 مدیر عامل و رئیس امور مالی گفت: “امروز اقدامات در نظر گرفته شده برای ارائه اسکله 1 با زمان بیشتر و انعطاف پذیری مالی را به عنوان ما در حال حاضر کار برای باز کردن اضافی ارزش برای ذینفعان از طریق فروش این شرکت است.”

“در ماه های اخیر ما گام های مهمی به جلو در ما تحول کسب و کار و کاهش هزینه طرح” Riesbeck توضیح داد. “ما کار کرده اند برای ایجاد اندازه مناسب و سودآور ذخیره ردپا, عامل ساختار و طبقه بندی کالا را قادر خواهد ساخت که اسکله های 1 تا بهتر در خدمت مشتریان در سراسر فروشگاه ها و کانال های آنلاین.”

با توجه به آزادی مطبوعات, Pier 1 فروشگاه ها و وب سایت خود را باز باقی خواهد ماند و عامل. آن را نیز توضیح داد که تشکیل پرونده فصل 11 اجازه می دهد تا اسکله 1 با اقتدار به “پرداخت حقوق و دستمزد و مزایا و افتخار تعهدات مشتری در دوره عادی از کسب و کار است.”

در این بیانیه همچنین با اشاره به تشکیل پرونده ورشکستگی خواهد شد کمک به تکمیل اسکله 1 را قبلا اعلام تعطیلی فروشگاه در سراسر شمال امریکا است.

در ماه ژانویه این شرکت اعلام کرد که آن بسته شد تا 450 از آن 942 فروشگاه در کانادا و ایالات متحده آمریکا در آن زمان گفتند این بود که “به منظور هماهنگی بهتر کسب و کار خود را با عامل های فعلی محیط زیست است.”

صفحه اصلی محصولات خرده فروش است و تلاش شده است برای سال ها با آن سهام غلت از US$300 سهم در سال 2015 به حدود US$3.56 جمعه گذشته است.

اسکله 1 گفت: این انتظار مهلت مناقصه به شرکت در یا در اطراف مارس 23 سال 2020 است.

این اخبار در داستان است. بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو