‘انتخاب کنید تا گوشی’: چگونه کسب و کارهای کوچک می تواند صرفه جویی انرژی بزرگ

در حال بارگذاری

“این یافته نشان می دهد که چقدر مهم است برای انتخاب کنید تا به تلفن و صحبت کردن انرژی خود را خرده فروش خود را در مورد بهترین پیشنهاد” دکتر Hamill گفت.

“کسب و کارهای کوچک می تواند تجربه لایحه استرس در طول این دوره به چالش کشیدن و این صرفه جویی بالقوه می تواند به ارائه برخی از امداد خوش آمدید.”

برنده جایزه آشپز Peter Gunn که صاحب دو hatted Collingwood رستوران نیمه ماه می گوید: خود را سه ماهه قبض گاز برای پخت و پز جوش و سوزاننده صدها نفر از غذاهای در شش سوز اجاق گاز هر هفته همراه با در حال اجرا یک گاز سیستم آب گرم در حدود 1300.

“با قبض گاز شما فراموش نکنید که آنها در حال آمدن” آقای کان گفت. “و هر زمان شما می توانید یک فاکتور برای بیش از $1000, آن لطمه می زند.”

مانند بسیاری از کسب و کار مهمان نوازی ضربه سخت COVID-19 مستند رستوران خود را کاهش آن باز روز از هفت روز به پنج و تبدیل به غذای آماده وعده های غذایی و تحویل به زنده ماندن.

اما صورتحساب متوقف نمی. مالک کسب و کار کوچک گفت: صدها نفر از فاکتورها زمین را در میز کار خود را در هر ماه از شرکت های بزرگ انرژی به تامین کنندگان.

“من دوست دارم که قادر به ارتباط با شرکت گاز مثل من با بسیاری از تامین کنندگان” آقای کان گفت.

“اگر چیزی وجود دارد به نفع من آن را بزرگ خواهد بود اگر آنها رسیده را قبل از اینکه همه چیز رو به یک نقطه [که من در مشکل].”

در حال بارگذاری

آمار و ارقام گردآوری شده توسط کمیسیون نشان داد 684 کسب و کارهای کوچک در ویکتوریا بودند پرداخت کمک از گاز خود را به خرده فروش تا پایان مارس با هر بنگاه به طور متوسط $1441 در گاز خود را به حساب.

تقریبا چهار برابر این تعداد در تلاش بودند با خود به قبوض برق با 2488 مشتریان کسب و کار کوچک با توجه به طور متوسط $1141 هر.

اما به عنوان ویکتوریایی آزمایشی خروج از انزوا و شروع به تنظیم پا در داخل کسب و کار دوباره کمیسیون مصمم است برای اطمینان از انرژی خرده فروشان وظیفه موظف به ارائه کسب و کارهای کوچک و یک شبکه امن.

آن است پیشنهاد کسب و کارهای کوچک مبارزه با لایحه شوک بود با توجه به دسترسی به انعطاف پذیر گزینه های پرداخت و مشاوره در معاملات بهتر و امداد در حال حاضر در دسترس تنها به خانواده ها.

“صاحبان کسب و کار کوچک انجام شده است آن را به سختی و در حال حاضر وجود ندارد حداقل استاندارد پشتیبانی از خرده فروشان اگر آنها استرس رو در آورده با لوایح انرژی” دکتر Hamill گفت.

“ما به رسمیت شناخته شده و یک شکاف در حمایت در بازار انرژی برای کسب و کارهای کوچک و ویکتوریایی به دنبال کمک. این اصلاحات پیشنهادی ارائه یک تور ایمنی برای کسانی که به آن نیاز دارید,” او گفت:.

ویکتوریایی می گفت خود را در coronavirus اصلاحات تصمیم پیش نویس در شرکت ویکتوریا با
مشاوره باز تا جولای 13.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

مهم ترین اخبار و تحلیل و بینش به صندوق پستی خود تحویل در آغاز و پایان هر روز. ثبت نام در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de