فیزیکی فاصله upending روز مادر سنت

بسیاری از مادران در سراسر کانادا خواهد بود از دست رفته خود را از آغوش و بوسه این روز به دلیل فاصله فیزیکی قوانین و دستورالعمل ها.

این COVID-19 همه گیر خواهد شد این سال را جشن مادران بر خلاف هر گونه دیگر برای بسیاری از افراد به خصوص کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات محروم از هر گونه تماس فیزیکی با اعضای خانواده.

بسیاری از مادران دریافت خواهد شد سنتی پیام از عشق و قدردانی از راه دور به معنی و یا از طرف دیگر از موانع شیشه ای.

مقامات فدرال صادر شده هشدار دادند دیروز در مورد خطرات دراز مدت مراقبت از ساکنان اگر COVID-19 محدودیت ها برداشته بیش از حد به سرعت.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam اشاره کرد که در دراز مدت مراقبت از ساکنان حساب برای بیش از 80 درصد از مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر کشور با وجود ساخت تا تنها در پنج مورد. و او گفت: اقدامات سختگیرانه تر “ممکن است به ابقاء” اگر کنترل سهولت بیش از حد به زودی.

در طول جلسه توجیهی روزانه نخست وزیر جاستین ترودو گفت که او “بسیار نگران” در مورد ساکنان مونترال مرکز از این بیماری همه گیر در کانادا به کبک آماده برای نرم کردن سلول اقدامات با وجود راش از شیوع بیماری مهلک در خانه های سالمندان.

کبک بهداشت عمومی موسسه هشدار داده است که مرگ و میر می تواند افزایش یابد تا 150 روز در بیشتر مونترال منطقه اگر جسمی فاصله اقدامات برداشته می شوند. و موارد جدید می تواند بالون به 10 ، 000 در ماه ژوئن میان پتانسیل افزایش بستری شدن در بیمارستان.

کانادا coronavirus مورد تعداد صعود گذشته 67,000 روز شنبه Quebecers ساخت تا بیش از نیمی از کل موارد.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 10 سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de