اطلاعات گوشی نشان می دهد که ماندن در خانه در طول COVID-19

تورنتو — اطلاعات جدید در جنبش کانادایی نشان می دهد که برخی از آنها هنوز هم هجوم سفارشات به ماندن در خانه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

اما داده ها نشان می دهد که اکثریت کانادایی ها که در حال شکست را در خانه باقی می ماند نه نادیده گرفتن خطرات ناشی از COVID-19 — آنها ممکن است هیچ چاره ای.

Environics تجزیه و تحلیل یک شرکت است که جمع آوری داده ها برای تجزیه و تحلیل کسب و کار منتشر شد گزارش که نقشه های محل داده ها از کانادایی ها در سراسر کشور در تلاش برای دیدن است که جسارت خارج از خانه خود را و به همین دلیل است.

شکاف بین کسی که ماندن و رفتن نمی افتد همراه نسل تقسیم اما در امتداد اقتصادی خطوط: مناطق مرتبط با کاهش درآمد نشان داد ترافیک پا.

این گزارش نشان می دهد این می تواند تحت تاثیر کسانی که با پایین بودن درآمد بیشتر به احتمال زیاد به استخدام در شغل است که اجازه نمی دهد آنها را به کار از خانه و یا کسانی که کار در زمینه ضروری در نظر گرفته شود و خدمات در طول همه گیر مانند فروشگاه مواد غذایی و یا کارگران ساختمانی.

گزارش اندازه گیری نرخ کانادایی بودن “و در مورد” در طول روز در تعطیلات آخر هفته از اوایل فوریه تا اوایل مارس با استفاده از داده های مکان از تلفن های همراه. “و در مورد” تعریف شد به عنوان یک فرد که بیش از 100 متر دورتر از آنها استنباط کد پستی “حداقل سه بار به مدت ده دقیقه در هر روز.”

در این گزارش مشخص نیست حجم نمونه از داده های مکان پس از آن مشخص نیست که چه درصدی از جمعیت این گزارش نشان دهنده.

چگونه استانهای پشته تا در ماندن در

اگر چه درصد از کانادایی ها بیرون رفتن در طول روز در تعطیلات آخر هفته کاهش یافته است به طور قابل توجهی بین اوایل فوریه تا مارس, نرخ که در آن آنها بسیار متنوع در سراسر استان.

در این گزارش تاکید شده است که کسانی که در غرب کانادا خانه های خود را ترک بیش از آن در مرکزی کانادا.

از طریق فوریه قبل از اقامت در خانه دستور داده شد در اطراف 32-26 درصد از کانادایی ها رفت و در تعطیلات آخر هفته. میزان این کاهش به شدت در سراسر مارس و معلق در هوا در حدود 16 درصد در طول هفته اول آوریل است.

از استان جزیره پرنس ادوارد کمترين درصد از مردم رفتن را در اوایل ماه آوریل و تنها یک در ده سرپیچی از دستور به ماندن در خانه. اما حدود یک پنجم از کسانی که در, Newfoundland & Labrador, Saskatchewan, آلبرتا و بریتیش کلمبیا شد و هنوز هم می زنیم در آخر هفته در اوایل ماه آوریل با توجه به گزارش.

انتاریو به انتظارنشسته بودند تا دقیقا با متوسط کانادا در ساعت 16 درصد است.

Canada Environics Analytics map

داده ها در انتاریو نشان داد که نرخ جسارت تمایل به بالاتر در مناطق روستایی نسبت به شهری ،

اما این لزوما به این معنا نیست که ساکنان شهرستان در حال گرفتن توصیه های جدی تر از کسانی که در مناطق روستایی است. این تفاوت می تواند مربوط به این واقعیت است که نیازهای اساسی مانند فروشگاه های مواد غذایی — در حال کمتر و دورتر بین در مناطق روستایی به معنی ساکنان ممکن است نیاز به سفر دورتر.

در منطقه ونکوور برای مثال کسانی که در حومه بیرونی بیشتر احتمال دارد به رفتن در تعطیلات آخر هفته.

“مرفه در مناطق مرکزی و غرب بخش از نقشه به احتمال زیاد به ماندن در خانه و این موضوع بسیار پوشش اخبار-مردم ازدحام به سواحل — را می توان در نرخ بالا از خارج از خانه در مرکز شهر ونکوور پایان غرب” در این گزارش اعلام کرد.

خیلی از تورنتو تا به حال نرخ پایین از مردم رفتن در تعطیلات آخر هفته اما این گزارش با اشاره به این که “وجود دارد جیب خارج و در مورد نرخ است که به خوبی بالاتر از متوسط که مربوط به طیف وسیعی از درآمد مناطق.

Toronto Environics Analytics map

“درک این الگوهای اجتماعی و جمعیتی کمک خواهد کرد که شناسایی و اندازه گیری است که می تواند گرفته شده برای کمک به ساکنان این از خود محافظت کنند.”

به طوری که در حال بیرون رفتن و است که ماندن در ؟

با اختصاص پستی کدهای مختلف و پروفیل های شخصیت بر اساس جمعیت, وضعیت اجتماعی و اقتصادی و تنوع مطالعه ساخته شده است یک مقایسه ای با هدف بررسی که چرا برخی از آنها هنوز بیرون رفتن در تعطیلات آخر هفته.

برای مثال درآمد ساکنان شهرستان شد 21 درصد بیشتر از متوسط کانادا را نمی توان مطابق با ماندن در خانه ،

این گزارش با اشاره به این که این گروه “کمتر احتمال زیاد قادر به کار از خانه به عنوان آنها به احتمال زیاد در مواد غذایی خرده فروشی و دیگر مشاغل خدماتی.”

از نظر مقامات می توانید پیام خود را به منظور رسیدن به این گزارش گفت که درک بهتری از چالش های فردی در مواجهه با کسانی که در این وضعیت کمک خواهد کرد مقامات برنامه ریزی چگونه به آنها کمک کند.

این گزارش همچنین نشان داد که مردم با مشابه وضعیت اقتصادی در گروه های سنی مختلف واکنش نشان داد و به طور مشابه در مقایسه با افرادی که هم سن و سال اما به شدت مالی مختلف رده بندی است.

درآمد ساکنان شهری هستند “کمتر احتمال دارد برای پاسخ به “بالا-پایین” پیام گفتن آنها را چه به” بدون توجه به سن آنها.

نویسندگان این مطالعه نشان می دهد که زمان پیام از مقامات به احتمال زیاد با این نسخهها کار به خوبی در تحصیلات افراد جوان مسکونی در یک شهر ثروتمند میانسال و مسن تر زوج ها و خانواده ها اشاره کرد که آنها احتمال بیشتری برای کار در یک صنعت است که سازگار با کار از خانه.

این داده ها پشتیبانی از چه خط مقدم کارگران در صنایع خدماتی شده اند گفت: که برای بسیاری مطابق با ماندن در خانه سفارشات لوکس است.

چه این داده ها به معنی برای حفظ حریم خصوصی

چگونه این اطلاعات را جمع آوری شد یک سوال مهم: بعد از همه این آهنگ جنبش مردم از طریق تلفن های همراه خود به ارمغان می آورد که تا جدی نگرانی های حریم خصوصی.

Environics آنالیز گفت که آنها کشید و از خود “حریم خصوصی-سازگار” پایگاه داده MobileScapes. MobileScapes جمع آوری اطلاعات از جمع آوری داده های مکان از برنامه های شخص ثالث.

این شرکت می گوید کاربران را راضی به ارائه خود را به محل این برنامه هر چند معلوم نیست اگر این کاربران می دانستم که اطلاعات محل سکونت خود را می تواند ارائه شده به سازمان های دیگر.

با توجه به Environics تجزیه و تحلیل هیچ “اطلاعات شخصی” است که جمع آوری شده توسط پایگاه داده, بدین معنی که نمی توانید پیگیری کردن یک فرد خاص با استفاده از آن.

قبل از Environics تجزیه و تحلیل می بیند داده و در همه آن است که “از لحاظ جغرافیایی jittered” آنها می گویند به این معنی که موقعیت هر فرد منتقل شده است یک مقدار کوچک است.

این شرکت شما را نمی دانم آدرس دقیق اما آنها نمی دانند که خود محله است.

MobileScapes توضیح داده شده است در وب سایت خود را به عنوان یک راه برای سازمان ها “به شناسایی که بازدید از مکان خود را ببینید که در آن زندگی می کنند و کار می کنند و چگونه اغلب آنها مراجعه کنید.”

اما Environics تجزیه و تحلیل نیست اولین آهنگ کانادا اطلاعات در رابطه با این بیماری همه گیر.

گوگل هفته گذشته اعلام کرد در یک پست وبلاگ که آنها خواهد بود با انتشار منظم ناشناس جنبش به گزارش از کاربران خود را در مناطق در کانادا در راستای کمک به بهداشت مقامات تصمیم گیری برای مبارزه با COVID-19 با استفاده از داده ها.

برخی از داده های خود را نشان داده است که کانادا ترافیک به ایستگاه های حمل و نقل کاهش یافته است 66 درصد پس از فیزیکی فاصله سفارشات آمد. ترافیک به پارک ها کاهش یافته و 16 درصد و ترافیک به خرده فروشی و تفریح مناطق کاهش یافته است 59 درصد است.

گوگل می تواند تنها با استفاده از داده ها از کاربران که سابقه موقعیت مکانی روشن در تنظیمات حساب خود را.

برخی از نگرانی در مورد نظارت عمومی به خصوص به عنوان جریمه آغاز شده معرفی شده برای کسانی که گزارش شده به پلیس برای احترام فیزیکی فاصله دستورالعمل.

نیز وجود دارد محدودیت برای این نوع از داده ها-مجموعه. به عنوان این جدیدترین گزارش قضات جنبش مردم بر اساس داده های تلفن همراه آن برگ کردن تکه های بزرگ از جمعیت که خود را گوشی های هوشمند و یا ممکن است به دریافت یکی از برنامه های که معدن محل کاربران. آن را نیز به حساب نمی کسانی که ممکن است یک خانه خاص پایه مانند کسانی که به مبارزه با بی خانمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de