OTTAWA — رای گیری برای محافظه کار به رهبری نژاد به نظر می رسد شرکت تا حتی بیشتر جمعه به عنوان یک نامزد شد لگد از مسابقه و دیگری کاهش یافته است.

که برگ فقط انتاریو MP مرلین Gladu به طور فعال تلاش برای ایجاد مارس 25 مهلت برای پرداخت هزینه های سنگین و ارائه هزاران نفر از امضاهای مورد نیاز برای پیوستن به این چهار نفر دیگر چه کسی ملاقات کرده اید که هدف: Leslyn Lewis, پیتر مککی ارین اوتول و درک اسلون.

در حالی که محافظه کار انتاریو فعال جیم Karahalios شده بود گفت: دو روز پیش او می خواهم مطرح کامل 300.000 دلار و جمع آوری تمام از 3000 امضا به دست آوردن نام خود را در انتخابات پشت صحنه او بوده است مبارزه برای باقی ماندن در رقابت است.

Karahalios بهترین و شناخته شده برای حمایت از مبارزات درون انتاریو مترقی محافظه کاران به تغییر سیاست حزب بود در درجه اول اجرا شده است و خود رهبری فدرال تلاش در موضوع توقف “قرمز حزب محافظه تاجگذاری.” که یک حفاری در دو جبهه-دونده اوتول و مککی و لینک های خود را با پیشرفته تر از طرف حزب.

اما او ساخته شده صریح حملات در o’toole, گردش ایمیل به هواداران نشان می دهد o’toole, کمپین صندلی به قوانین شریعت اسلامی به کانادا. Walied Soliman برجسته تورنتو وکیل کار کرده است در قوانین مربوط به ابزارهای مالی است که سازگار با اسلام محدودیت در شارژ مورد علاقه, برای مثال.

متهم کسی که در حمایت از “قانون شریعت” مشترک ضد اسلام لکه دار کردن.

شکایتی تسلیم با حزب و آن را به حال بررسی شده است.

در اوایل این هفته مسابقه رهبری سازمان تصمیم به رد صلاحیت او اما Karahalios به دادگاه تجدید نظر.

روز جمعه این حزب اعلام کرد که او از دست داده تجدید نظر اما نه به استناد به یک دلیل خاص چرا.

Karahalios بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ریک پترسون که تا به حال اجرا برای رهبری در سال 2017 کاهش یافته و از نژاد جمعه. او گفت: بالا بردن پول و جمع آوری امضا شده بود “به شدت مختل” در زمانی که کانادایی ها گفته بودن برای جلوگیری از در شخص تماس بگیرید و هنگامی که بسیاری از آنها در مواجهه با یک بحران مالی است.

پترسون شده است در میان نامزدها خواستار به دست انداز پشت مارس 25 مهلت اما حزب خودداری کرده است. سازمان استدلال کرد که از آنجا که داوطلبانی که واجد شرایط آن باید ایستاده.

پترسون گفت: رهبری کمیته سازماندهی شناخته شده به عنوان LEOC یک تصمیم که “پرواز در صورت از حس مشترک نجابت و ارزش های محافظه کار” و پیشنهاد آن را به تماس با نتایج حاصل از این مسابقه به سوال.

“حزب تمایل به تغییر قوانین ناعادلانه است به نامزدها در این مسابقه ناعادلانه به حزب مردمی و در نهایت آن را می تواند غیر منصفانه به این مسابقه را برنده از آن است که برای همه روشن گذشته از LEOC و شورای ملی که این فرایند اساسا ناقص است.

پترسون تصمیم به ترک به دنبال یک شبیه حرکت توسط دیرین سیاسی کارمند رودی Husny به حالت تعلیق انتخاباتی خود را در روز پنج شنبه با استناد به امتناع از درخواست مردم برای پول در طول بیماری همه گیر.

Husny است و نه به طور رسمی کاهش یافته است اما پیشنهاد او انتظار ندارد برای دیدار با مارس 25 مهلت.

Gladu نیز نام آن را به عقب رانده شود اما روز پنجشنبه گفت او را به ادامه مبارزه است.

اگر چه نام او در حال حاضر در رای گیری اسلون در زمان به توییتر در روز جمعه به درخواست این حزب برای به تعویق انداختن رهبری, رای, برنامه ریزی برای 27 ژوئن تا نوامبر است. این تنها راه برای اطمینان حاصل شود “مناسب مبارزات انتخاباتی که در آن رای دهندگان در واقع می تواند دیدار با نامزدهای” او استدلال کرد.

“چگونه می تواند رهبری نامزدها بحث در مورد طیف گسترده ای از مسائل که واقعا وجود دارد تنها یک موضوع (COVID-19) که در ذهن هر کسی?” اسلون است.

اسلون گفت: به نظر می رسد تنها کسانی که می خواهند رهبری مسابقه به ادامه به عنوان برنامه ریزی شده در دو رنگ قرمز و حزب محافظه نامزدها (مککی و اوتول) و طرفداران خود را در LEOC.”

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد مارس 20, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im