پیتر Nygard مراحل پایین زیر FBI حمله در Nygard خانه مد

WINNIPEG — تنها چند ساعت پس از FBI و پلیس شهر نیویورک حمله کردند Nygard ستاد در میدان تایمز کانادا مد مغول پیتر Nygard اعلام کرد او می خواهد پله از شرکت خود را.

این تصمیم در میان مداوم اتهامات تجاوز جنسی, تجاوز به عنف و قاچاق جنسی.

در بیانیه ای به CTV News, Nygard شرکت های سخنگوی کن Frydman تایید Nygard دیگر نمی خواهد رئیس برای این شرکت خواهد شد و محروم مالکیت خود را علاقه.

این تصمیم پس از کشت از اتهامات متهم Nygard از تجاوز به عنف, تجاوز جنسی و قاچاق جنسی جوان و تاثیرپذیر زنان و نوجوانان. جزئیات اتهامات مطرح شده در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه Nygard.

Nygard وکیل حفظ این اتهامات کاملا نادرست است. اتهامات آزمایش نشده در دادگاه.

ادامه مطلب: پیتر Nygard متهم به تجاوز به عنف و قاچاق در دعوی در دادگاه اقدام کلاس

Frydman گفت: این اتهامات یک نتیجه از ادامه دشمنی با آمریکا سرمایه گذار لوئیس بیکن. Frydman مدعی بیکن صرف میلیون ها دلار در بازده به زنان و دیگران را به غلط ادعا می کند در برابر Nygard.

“پیتر Nygard تصمیم گرفته است که خود را در جنگ حقوقی با لوئیس بیکن دیگر نمی خواهد یک حواس پرتی به شرکت” Frydman گفت. “فوق العاده Nygard کارکنان که تکیه بر شرکت ها برای معیشت خود را در حال حاضر باید اولویت. پیتر Nygard تشکر خود را از کارکنان خود را سال اختصاص داده شده است.”

پیشتر در روز سه شنبه FBI تایید به اخبار CTV که ماموران با حمله به Nygard خانه مد. یک سخنگوی FBI نمی گویند اگر حمله شد در رابطه با اتهامات علیه Nygard.

در یک بیانیه کتبی به CTV News, گرگ Gutzler و لیزا Haba, co-مشاوره برای زنان در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام گفت: این خبر از اف بی آی حمله تعجب آور نیست.

“با توجه آقای Nygard الگوی اتهام وحشتناک سوء استفاده جنسی در طی یک دوره چند دهه و پوشا جهان آن را تعجب آور نیست که او در حال حاضر می یابد خود را تحت موشکافی اف بی آی” این وکلا گفت.

“در حالی که نمایندگان او در ادامه به فواره زدن اب دور از ذهن تئوری های توطئه خود را به عنوان تنها دفاع از حجم شواهد و تعداد قربانیان رو به جلو در آینده برای نگه داشتن آقای Nygard مسئول رفتار خود ادامه خواهد داد به رشد است.”

این وکلا گفت: تمرکز خود را باقی می ماند در قربانیان به نام در طرح دعوی در دادگاه.

زنان بیشتر جلو آمده

لیزا Haba یکی از وکلا به نمایندگی از 10 زنان در دعوی در دادگاه مدنی گفت: اخبار CTV او تعجب نیست توسط اخبار Nygard استعفای.

“شده است وجود دارد یک الگوی سوء قاچاق انسان و تجاوز و دیگر جنایات وحشتناک علیه زنان و کودکان,” او گفت:. “در نهایت این است اذعان دقیقا آنچه آنها گفته اند برای یک زمان بسیار طولانی است. امیدوارم منظور خود را از منابع شرکت متوقف کردن کمک های مالی قاچاق انسان است.”

پس از طرح دعوی در دادگاه دو هفته پیش Haba گفت: به عنوان بسیاری از چهار ده زن از باهاما, کانادا, آمریکا و بریتانیا رو به جلو آمده اند ادعا سوء استفاده.

“ما پرونده ای بزرگتر از فقط باهاما. ما دعوی فراتر از کشورهای متعدد و ما برنامه ریزی برای پر کردن فوری شکایت به احتمال زیاد در آینده بسیار نزدیک.”

-با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>