فرودگاه پرت مسائل سیگنال پریشانی پس از 97 درصد مسافر رها

حمل و نقل هوایی درآمد بود و در هر مسافری اساس و بین المللی و بین ایالتی مسافران به نمایندگی از 75 درصد از نرمال مسافر و بار.

با تقریبا تمام فرودگاه درآمد مرتبط با این ترافیک تمام خرده فروشان و اکثر carparks بسته شده بود.

سه نفر از پنج پایانه تا به حال تا حدی یا به طور کامل بسته شده و فقط با ترمینال های 2 و 4 باقی مانده به طور کامل به حمایت پرواز در, پرواز کردن بخش.

اما آقای براون گفت: هزینه های باقی مانده به عنوان فرودگاه مورد نیاز برای ماندن عملیاتی: حفظ امنیت و قدرت تمیز و تهویه مطبوع در ساختمان ها و ایمنی و تعمیر و نگهداری بر روی آسفالته.

حتی با FIFO ترافیک فرودگاه بود نه در گرفتن پرداخت برای خدمات خود را از آن دو تا از بزرگترین مشتری شرکت های هواپیمایی, او گفت:.

این فرودگاه در حال حاضر تخمین زده می شود از دست دادن 100 میلیون دلار در درآمد باقی مانده از سال مالی و حتی قبل از کوانتاس که در عمل بسیاری از FIFO ترافیک “بدون هر گونه مشاوره و یا مذاکره” تصمیم گرفت آن را نمی خواهد پرداخت هر گونه اجاره و یا حمل و نقل هوایی پرداخت برای ماه فوریه و مارس با وجود اینکه در حال حاضر جمع آوری هزینه های فرودگاه از مسافران آن و FIFO بخش.

در حال بارگذاری

کوانتاس ” را پاک کرده بیشتر از 20 میلیون دلار از فرودگاه درآمد.

“در حالی که کوانتاس است نه تحت پوشش COVID-19 کد ملی از رفتار تجاری اجاره ها اقدامات خود را به طور کامل در برابر روح از [code]” آقای براون گفت.

باکره رفته بود به دولت در آوریل 21 با توجه فرودگاه $16.5 میلیون.

این بود که با وجود هر دو شرکت های هواپیمایی جمع آوری درآمد حاصل از FIFO شرکت ها برای پوشش این هزینه های فرودگاه فرودگاه بیانیه گفت. بودجه “حیاتی برای ادامه بهره برداری از پایانه های ما که سرویس FIFO پرواز” بودند و به سادگی نمی شود گذشت.

آقای براون افزود باکره مدیران بودند “صحبت کردن همکاری” در مورد وضعیت.

او گفت: فروپاشی تأثیر مخربی.

“ما درک می کنیم که شرکت های هواپیمایی و گردشگری بخش صدمه دیده شده است و ما قطعا تلاش برای تطهیر تاثیر که” او گفت:. “ما درک می کنیم چرا که ما نیز گرفته شده یک ضربه عظیم.

“ما هنوز در حال انجام همه چیز ممکن است برای عملیاتی باقی می ماند به خدمات FIFO نیروی کار برای اطمینان از حمل و نقل می تواند حرکت در داخل و خارج از وا و برای کمک به استرالیا ،

کوانتاس شده است تماس, برای اظهار نظر ،

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de