افراد مبتلا به بیماری شدید روانی زندگی کوتاه تر – اما راه حل ساده نیست

افراد مبتلا به بیماری شدید روانی مانند روان پریشی یا اختلال دو قطبی زندگی می کنند به طور متوسط 15-20 سال کمتر از متوسط نفر – که یکی از کلیدی نابرابری های سلامت مردم در انگلستان و در سراسر جهان. اما اگر چه برنامه ها و طرح های ایجاد شده که هدف از آن کمک به افراد مبتلا به بیماری های روانی را کنترل سلامت خود این هدف مداخلات اغلب سقوط کوتاه است.

یکی از عمده دلایلی است که افراد مبتلا به بیماری شدید روانی زندگی کوتاه تر به طور متوسط است چرا که آنها به احتمال زیاد به رنج می برند از شرایط سلامت جسمی. نه تنها تحقیقات نشان می دهد آنها دو بار به عنوان به احتمال زیاد به چاقی, دیابت یا بیماری انسدادی مزمن ریوی آنها نیز 1.5 برابر بیشتر از فرد به طور متوسط به بیماری قلبی است.

اما وضعیت اجتماعی و اقتصادی نیز اثر عمده ای بر چگونه به احتمال زیاد یک فرد است که به توسعه این شرایط از جمله کسانی که مبتلا به بیماری های روانی است. اجتماعی و اقتصادی نقطه ضعف – مانند داشتن درآمد پایین تر دریافت کمتر تحصیل و یا زندگی در یک منطقه محروم – همه نشان داده می شود باعث می شود در حال توسعه شرایط بهداشتی مزمن.

نه تنها اجتماعی و اقتصادی نقطه ضعف به نظر می رسد یک عامل خطر برای ابتلا به اختلالات روانی تحقیق همچنین نشان می دهد که افراد مبتلا به بیماری شدید روانی هستند 3.6 برابر بیشتر احتمال دارد به زندگی در اجتماعی ترین مناطق محروم از میانگین.

مطالعات نشان می دهد که مردم ساکن در مناطق محروم نیز چهار تا پنج برابر بیشتر احتمال دارد به درگیر در رفتارهای ناسالم مانند سوء استفاده از مصرف الکل سیگار و داشتن رژیم غذایی ناسالم است. همه از این می تواند منجر به طیف وسیعی از دراز مدت شرایط فیزیکی مانند سرطان و یا بیماری های قلبی عروقی. در بالای این افراد با بیماری شدید روانی نیز بیشتر احتمال دارد به درگیر در رفتارهای پرخطر است که می تواند منجر به شدید عوارض.

حدود 40 درصد از بزرگسالان مبتلا به بیماری شدید روانی دود در مقایسه با فقط 15 درصد از مردم در جمعیت عمومی است. آنها نیز سه تا چهار برابر بیشتر احتمال دارد به سوء استفاده از الکل یا مواد مخدر. این رفتارها ممکن است منعکس کننده تلاش برای خود درمانی. برای مثال گاهی اوقات مردم را انتخاب کنید به دود بعد از شروع داروی جدید به منظور مقابله با مواد مخدر و اثرات خود را در سوخت و ساز بدن و کاهش اشتها خود را. تحقیقات نشان می دهد که نیکوتین را افزایش می دهد که چگونه به سرعت بدن خود را فرآیندهای داروهای ضد روان پریشی به طور بالقوه کاهش شدت خود عوارض جانبی.


ادامه مطلب: داشتن یک بیماری شدید روانی اغلب به معنی مرگ قبل از زمان خود را


افراد مبتلا به بیماری شدید روانی هستند و همچنین بیشتر احتمال دارد که رژیم غذایی ناسالم است. این ممکن است به دلیل داروها می تواند بر اشتها و سطوح انرژی است. یک مطالعه نشان داد که مردم به دست آورده 12 کیلوگرم به طور متوسط در 24 ماه پس از تشخیص.

عدم کمک

ملی هدایت شده است که به تشریح نحوه کمک به بیماران مبتلا به بیماری های روانی بهبود سلامت خود. مطالعات نشان داده اند تغییرات زیادی در این که آیا این مداخلات در حال ارائه شده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

این معلوم نیست که چرا این تفاوت وجود داشته باشد اما پژوهش های پیشین پیشنهاد اعضای هیات کافی ندارد پشتیبانی به دنبال این دستورالعمل قرار داده و آنها را به عمل است. عدم هماهنگی بین فیزیکی و روانی سیستم بهداشت و درمان نیز ممکن است به سرزنش.

با وجود این راهنماهای آن را هنوز هم می تواند دشوار برای حمایت از افراد مبتلا به بیماری شدید روانی در بهبود سلامت خود را. تحقیقات نشان داده است که کارکنان بهداشتی نیست احساس اعتماد به نفس کافی برای حمایت از افراد مبتلا به بیماری شدید روانی در ترک سیگار. بسیاری از بهداشت و درمان کارگران گفت: آنها نگران تاثیر ترک را در بیمار سلامت روان. بسیاری از افراد مبتلا به بیماری شدید روانی و حتی می گویند سیگار کشیدن آنها را به ارمغان می آورد لذت با وجود خطرات بهداشتی طولانی مدت.

اما تحقیقات اخیر نشان می دهد که روش های برای ترک سیگار به عنوان موثر در افراد مبتلا به بیماری شدید روانی به عنوان جمعیت عمومی است. و مداخلات طراحی شده است که ارائه پشتیبانی های اضافی برای افراد مبتلا به اسکیزوفرنی و اختلال دو قطبی (مانند جلسات طولانی برای آماده شدن برای ترک و بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی) به نظر می رسد برای بهبود ترک نرخ.

مدیریت وزن است همچنین کلیدی در کاهش اوایل خطر مرگ ناشی از عوارض. یک بررسی دریافتند که تغذیه مداخلات از جمله گروه تغذیه, کلاس, کمک, با, خرید و پخت و پز کلاس – کاهش وزن و شاخص توده بدن است. اما تلاش برای تکرار این نتایج را شکست خورده بزرگتر, با کیفیت بالا, محاکمه به دلایلی که هنوز ناشناخته است. از دست دادن وزن می تواند به چالش کشیدن به عنوان افراد ممکن است بدانید که چگونه برای آماده سازی وعده های غذایی سالم یا ورزش به درستی. آن را نیز ممکن است دشوار برای مردم به سفر به غذاهای تازه و یا شرکت در یک کلاس ورزش در حالی که مدیریت سلامت روان خود را.

ناسالم رفتارهایی مانند سیگار کشیدن و نوشیدن هم خوشه. Nopphon_1987/ شاتر

شخصی نزدیک ممکن است موثر تر به عنوان رفتارهای ناسالم می تواند هم خوشه. برای مثال اگر یک فرد سوء استفاده از الکل آنها ممکن است دود بیش از حد. هدف قرار دادن این رفتارها در همان زمان ممکن است منجر به بیشتر بهبود از هدف قرار دادن آنها را به تنهایی – اما برعکس نیز ممکن است در این مورد. برای مثال یک مطالعه نشان داد که افرادی که بهبود رژیم غذایی خود را و یا خود را افزایش سطح فعالیت فیزیکی کمتر به احتمال زیاد به ترک سیگار.

روش های جدید – مانند تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط خدمات درمان برای پیگیری پیشرفت با استفاده از فن آوری دیجیتال در مداخلات و حتی ترویج تعامل با طبیعت هستند برخی از راه هایی که ممکن است کمک به بهبود سلامت جسمی از کسانی که با بیماری شدید روانی. افراد مبتلا به بیماری شدید روانی هستند نیز به طور فزاینده ای مشغول به کار در کنار محققان به عنوان همکاران به ارائه ورودی و به اشتراک گذاری تجارب خود را – به جای به سادگی در حال مطالعه کنندگان که در حال مشاهده برای جمع آوری داده ها. این مهم است که مطمئن شوید که تحقیقات ارائه می شود معنی دار شواهد است که در دنیای واقعی و استفاده از مزایای.

اما مشکل با بیماری شدید روانی برچسب شده است که اکثر مطالعات در ترکیب داده ها در سلامت جسمی خطرات مختلف سلامت روان (از جمله بیماری روانی اسکیزوفرنی و اختلال دو قطبی). این اطلاعات برای بررسی اینکه آیا شرایط مختلف حمل خطرات مختلف.

این مهم خواهد بود برای تحقیقات آینده به کار در کنار شرکت کنندگان با بیماری شدید روانی در با کیفیت بالا و محاکمه به درک بهتر آنچه که در روش ها می تواند کمک به مقابله با این مهم بهداشتی نابرابری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im