افراد مبتلا به کروناویروس در معرض خطر ابتلا به لخته شدن خون و سکته مغزی است. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم

و همچنین باعث شدید, مشکلات تنفسی وجود دارد نصب شواهد COVID-19 باعث اختلال در لخته شدن خون است. بیماران مبتلا به COVID-19 عفونت به نظر می رسد در معرض خطر ابتلا به لخته شدن خون در رگ ها و شریان ها است.

لخته خون می تواند رخ دهد در رگهای پا (ترومبوز ورید عمقی) و حرکت می تواند به ریه ها باعث آمبولی ریوی که محدود جریان خون و اکسیژن و می تواند کشنده باشد.


ادامه مطلب: مبین: چه ترومبوز سیاهرگی عمقی?


لخته شدن خون در عروق می تواند باعث حمله قلبی هنگامی که آنها بلوک خون به قلب و یا سکته مغزی هنگامی که آنها بلوک تامین اکسیژن به مغز می شود.

بنابراین آنچه در جریان است در بدن افراد مبتلا به کروناویروس? و چه پزشکان برای درمان و یا جلوگیری از این عارضه?

چه این لخته انجام دهید ؟

داده های اخیر از هلند و فرانسه نشان می دهد که بیماران مبتلا به کروناویروس بستری در بخش مراقبت های ويژه (ICU), 30-70% توسعه لخته شدن خون در رگهای پاها یا ریه ها.

حدود یک در چهار coronavirus بیماران بستری در بخش ICU را توسعه آمبولی ریوی.

این نرخ بسیار بالاتر از ما معمولا در بیمارانی که نیاز به بستری در بخش مراقبت های ویژه به دلایل دیگر از COVID-19.

بیشتر در معرض خطر سکته مغزی

بیماران مراجعه کننده به بیمارستان با COVID-19 نیز بیشتر احتمال دارد به یک سکته مغزی که در مقایسه با جمعیت عمومی است.

به طور معمول شانس داشتن یک سکته مغزی مرتبط با افزایش سن را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر عوامل خطر مانند فشار خون بالا و سطوح کلسترول بالا و سیگار کشیدن.

معمولا آن را از افرادی که سکته مغزی است. شاتر

اما نرخ های بالاتر از سکته مغزی در بیماران مبتلا به COVID-19 تا حدودی غیر معمول به دلیل آن را نیز به نظر می رسد اتفاق می افتد در افراد زیر 50 سال سن با دیگر عوامل خطر ابتلا به سکته مغزی است.

سطوح پایین اکسیژن

COVID-19 همچنین به نظر می رسد همراه با لخته شدن خون در عروق خونی کوچک است که مهم هستند برای انتقال اکسیژن در بدن ، کالبد شکافی گزارش نشان داده اند عناصر SARS-CoV-2 ویروس باعث COVID-19 در سلول های دیواره این عروق خونی کوچک در ریه ها و کلیه و روده.

این ممکن است در نتیجه کوچک لخته شدن خون در این عروق خونی کوچک که مزاحم جریان طبیعی خون و توانایی خون برای رساندن اکسیژن به این اندام.


ادامه مطلب: ICU هواکش: آنها چه هستند و چگونه کار می کنند و به همین دلیل آن را سخت به بیشتر


از همه مهمتر این لخته خون می تواند به کاهش حالت عادی عملکرد ریه. اگر این لخته شدن خون در رسیدن به ریه ها آن را ممکن است به جلوگیری از گرفتن اکسیژن به خون به عنوان موثر به عنوان طبیعی است. این ممکن است توضیح دهد که چرا بیماران مبتلا به COVID-19 می باید بسیار کم سطح اکسیژن.

درمان و تشخیص لخته دشوار است

هنگامی که بیماران بستری در بیمارستان برای coronavirus و یا هر شرایط دیگر که برگ های آنها را متصل به تخت آن است که عمل مشترک به اداره دوز پایین رقیق کننده های خون به جلوگیری از ابتلا به لخته شدن خون.

با توجه به اینکه بیماران مبتلا به COVID-19 به نظر می رسد در معرض خطر بالاتر ابتلا به لخته شدن خون آن را در حال حاضر در حال بحث که آیا دوزهای بالاتر از رقیق کننده های خون مورد نیاز برای جلوگیری از لخته شدن این عوارض است.

آزمایش های در حال انجام به تلاش برای پاسخ به این سوال مهم.

دوزهای بالاتر از رقیق کننده های خون ممکن است یک روز نقش مهمی در درمان COVID-19. شاتر

تشخیص این لخته شدن خون در بیماران مبتلا به COVID-19 نیز می تواند به خصوص به چالش کشیدن.

اولا علائم بدتر شدن عفونت ریه در ارتباط با این ویروس می تواند غیر قابل تشخیص از علائم و نشانه های آمبولی ریوی.

چالش دیگر در COVID-19 است که این ویروس می تواند تاثیر تست های آزمایشگاهی است که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص لخته شدن خون وریدی.

یک مثال خوب از این است که یک تست به نام D-dimer که یک اندازه گیری از لخته شدن خون در بدن است. به طور معمول, این تست می تواند در تقریبا هر کس با جدید وریدی لخته شدن خون. اما مردم با شدید COVID-19 عفونت نیز می تواند بالا D-dimer به سادگی به دلیل عفونت شدید.

در برخی از بیماران این به این معنی است که در این آزمون است و دیگر مفید برای تشخیص لخته شدن خون.

چرا COVID-19 علت لخته شدن خون?

یک نظریه این است که افزایش نرخ لخته شدن خون در COVID-19 است که به سادگی بازتابی بودن به خصوص ناخوشی و بی حرکت.

در حال حاضر داده ها نشان می دهد خطر ابتلا به لخته شدن خون به طور قابل توجهی بیشتر در بیماران مبتلا به COVID-19 نسبت به آنچه که معمولا در بیماران بستری در بیمارستان و Icu.

ما هنوز هم نمی دانم چرا لخته شدن خون رخ می دهد. شاتر

یکی دیگر از پتانسیل توضیح است که این ویروس است که به طور مستقیم تأثیر بر سلول های دیواره رگ های خونی ما. هنگامی که بدن در مبارزه با عفونت سیستم ایمنی بدن فعال می شود را امتحان کنید و کشتن مهاجم و تحقیقات نشان می دهد یک فعال سیستم ایمنی بدن می تواند باعث لخته شدن خون.

شدید COVID-19 سیستم ایمنی بدن به نظر می رسد برای رفتن به اوردرایو. این می تواند منجر به فعال سازی بدون کنترل سلول ها که به طور معمول جلوگیری از لخته شدن خون.


ادامه مطلب: Coronavirus ‘سايتوکين طوفان’: بیش از این پاسخ ایمنی فعال می تواند در پشت برخی از موارد منجر به مرگ COVID-19


احتمال دیگر این است که این ویروس باعث لخته شدن خون به ارائه آن با استفاده بقا.

ویروس سارس عضو دیگری از خانواده کروناویروس می تواند بیشتر “فعال” توسط یک لخته شدن خون و پروتئین فعال کردن این ویروس به نحو حمله به سلول.

آیا این مورد با COVID-19 باقی مانده است که باید مورد بررسی قرار گرفت.

Intriguingly اولیه تحقیقات نشان می دهد که معمولا استفاده می شود خون نازک هپارین ممکن است اثرات ضد ویروس با اتصال به SARS-CoV-2 و مهار یک پروتئین کلیدی ویروس استفاده می کند به چفت بر روی سلول است.

آنچه که ما با اطمینان می دانیم این است که خون-لخته شدن عوارض به سرعت در حال ظهور به عنوان یک تهدید قابل توجهی از COVID-19. در این زمینه ما هنوز خیلی چیزها برای یادگیری در مورد ویروس های, چگونه آن را تحت تاثیر لخته شدن خون و بهترین گزینه برای پیشگیری و درمان این لخته شدن خون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im