افراد با معلولیت هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus – اما ما می تواند این خطر را کاهش دهد

این COVID-19 همه گیر است وحشتناک برای بسیاری از ما, اما مردم با معلولیت باید بیشتر به دلیل نگرانی از بیشتر است.

افراد با ناتوانی اغلب شرایط بهداشتی اساسی است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ اگر آنها قرارداد COVID-19. آنها همچنین ممکن است بیشتر در معرض خطر ابتلا به این ویروس در صورتی که از کار افتادگی کارگران ورود به خانه خود را.

دولت فدرال ساخته شده است چند سیاست اطلاعیه برای محافظت از مسن استرالیایی در مراقبت از سالمندان امکانات بیمارستان و پزشک عمومی درمانگاه اما ما هنوز به همان نظر برای افراد معلول است.


ادامه مطلب: بیمارستان های خصوصی دریافت مهلت قبل از توقف غیر فوری عمل جراحی انتخابی


افراد با ناتوانی در حال حاضر محروم

یک پنجم مردم در استرالیا دارای معلولیت. بیش از سه چهارم گزارش یک ناتوانی جسمی, اگر چه بسیاری از گزارش های متعدد ،

افراد معلول در معرض خطر بالاتری از بیماری های جدی و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس مرگ با توجه به نرخ های بالاتر از co-exisiting را شرایط بهداشتی مانند دیابت و آسم و ریوی مزمن انسدادی بیماری:افراد با ناتوانی بیشتر احتمال دارد به فقیرتر کار نمی کند و بیشتر اجتماعی شده است. این باعث می شود آنها را بیشتر در معرض فقیر سلامت در طول بیماری همه گیر.

شواهد قبلی بیماری های همه گیر را نشان می دهد که سلامت بی عدالتی بدتر در طول شیوع بیشتر به حاشیه رانده جوامع کمتر منابع (مالی و اجتماعی) و در تلاش برای دسترسی به منابع لازم و خدمات است.

در بالای این اطلاعات سلامت است ندرت در دسترس در فرمت برای کودکان و بزرگسالان مبتلا به معلولیت ذهنی مانند آسان زبان انگلیسی (سبک نگارش ساده و مختصر) و یا فرمت های تصویری.

افراد معلول باید د-همگانی

در زمانی که وجود دارد بی سابقه تقاضا برای خدمات بهداشتی و درمانی ما نیاز به اطمینان حاصل شود افراد با ناتوانی را از دست ندهید.


ادامه مطلب: چگونه ما می خواهید برای جلوگیری از استرالیا بیمارستان های در حال فلج coronavirus


خدمات بهداشتی و درمانی می توان ناکافی برای افراد با ناتوانی در بهترین زمان به دلیل موانع مانند فیزیکی عدم دسترسی, عدم درک یک فرد از کار افتادگی و هزینه.

ما در حال حاضر دیده می شود گزارش در سراسر جهان است که افراد مسن و کسانی که با معلولیت شده اند د-همگانی در ارائه خدمات درمانی.

در ایتالیا, سازمان حرفه ای است که مجموعه دستورالعمل برای مراقبت های ویژه است اظهار داشت: منابع سلامت باید اولویت کسانی که با بالاترین شانس “درمانی موفقیت”.

اگر افراد با ناتوانی از قبل موجود شرایط پزشکی و یا اگر خاص خود اختلال به معنی شانس بهبودی است کاهش آنها ممکن است د-همگانی به مراقبت های ویژه.

خدمات بهداشتی و درمانی هستند که جیره بندی در ایتالیا. فیلیپو Venezia/AAP

هفته گذشته در استرالیا و نیوزیلند در بخش مراقبت جامعه به روز شده دستورالعمل آن برای پزشکان تایید کرد که زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس قله های دشوار تصمیم گیری ممکن است نیاز به توان ساخته شده است.

آن توصیه پزشکان تصمیم گیری بر اساس احتمالی نتیجه اینکه مردم باید شرایط بهداشتی اساسی و “بار درمان” برای بیمار و خانواده خود را.

دستورالعمل اشاره نمی افراد معلول اما از آن آسان است برای دیدن چگونه یک ارزیابی از “بار درمان” می تواند شامل افراد با ناتوانی فکری تبدیل شدن ناراحت درمان و یا در نظر گرفتن زمان بیشتری برای تحویل.


ادامه مطلب: Coronavirus همه گیر است که ما را مجبور به درخواست برخی از سوالات بسیار سخت. اما ما آماده برای پاسخ ؟


دسترسی به تجهیزات حفاظتی و پشتیبانی

برای افرادی که نیاز به پشتیبانی با فعالیت های روزمره زندگی (پانسمان, حمام کردن, تهیه غذا و غیره) آن را به احتمال زیاد آنها در یک یا احتمالا چندین کارکنان مراقبت خواهد کرد که حرکت در داخل و خارج از خانه خود را هر روز.

در حال حاضر بسیاری از کارگران ندارد و دسترسی به تجهیزات حفاظتی مانند دستکش و ماسک.

ناتوانی در مراقبت از جنبش کارگری در سراسر خانه های متعدد باعث می شود آن را به احتمال زیاد است که برخی از آنها را به دست آوردن و انتقال COVID-19 تا مردم آنها مراقبت است.

بسیاری از کسانی که مشغول به کار در مراقبت از نقش ها در میان برخی از بالاترین پرداخت در جامعه ما و بسیاری در حال کار بر روی یک بازی گاه به گاه بر اساس. اگر آنها کار نمی کند یک تغییر آنها خواهد پرداخت نمی شود.

این بدان معنی است که ما ممکن است incentivising افرادی که به شدت نیاز به درآمد را به خطرات با بهداشت و سلامت مردم از آنها حمایت می کنند.

بسیاری از افراد معلول لازم نیست گزینه ای را از خود جدا. شاتر

برخی از ارائه دهندگان انتخاب به انصراف از تغییرات و قرار دادن کارکنان خود را در خطر است. این یک راه برای محافظت از کارکنان را ترک خواهد کرد اما برخی از افراد با ناتوانی نیاز واقعی.

حتی قبل از این بیماری همه گیر وجود دارد ناتوانی کمبود نیروی کار. این است که به احتمال زیاد به افزایش تعداد عفونت افزایش می یابد.

باید چه کار کنیم ؟

اقدامات زیر ضروری و مورد نیاز به حفاظت از افراد دارای معلولیت به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر:

  • ایجاد کمیته های تخصصی با اعضای که تخصص در ناتوانی و سلامت بخش به توصیه دولت

  • جدید MBS مورد به توسعه COVID-19 برنامه های مراقبت های بهداشتی با کودکان و بزرگسالان با پیچیده معلولیت بنابراین آنها می دانند که چگونه به پیاده سازی اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی و نحوه دسترسی به آزمایش و درمان

  • اختصاصی coronavirus اطلاعات تدریس خصوصی در خانه برای افراد معلول و خانواده و ناتوانی خدمات کارکنان توسط مردم با درک عمیق از ناتوانی مسائل و زمینه مسائل مربوط به سلامت

  • قابل توجه تامین تجهیزات حفاظت شخصی (مانند ماسک و دستکش و روپوش) برای پشتیبانی از ناتوانی نیروی کار به منظور کاهش انتقال

  • تضمین دولت از درآمد را برای مراقبت از کارگران که ممکن است بیمار باید مراقبت از مسئولیت ها یا باید تغییرات خود را لغو

  • این بسیج از گسترده تر از کار افتادگی نیروی کار به عنوان مثال با طراحی متفقین سلامت دانش آموزان است.

این اقدامات نیست آدرس تمام نابرابری افراد معلول اما آنها خواهد بود یک شروع خوب است.


ادامه مطلب: Coronavirus را نابود بومی جوامع اگر ما نمی کنند در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو