افراد زير 40 سال را تا یک سوم از کانادا COVID-19 موارد

تورنتو — شماره جدید منتشر شده توسط بهداري مقامات نشان می دهد که یکی در سه COVID-19 مورد در کانادا شامل افراد زیر سن 40.

اطلاعات اپيدميولوژيک منتشر شد شنبه توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا نشان می دهد که 28 درصد از این کشور در موارد شامل افراد بین سنین 20 و 39. یکی دیگر از 115 مورد و یا 5 درصد شامل افراد 19 ساله و جوان است.

بیشترین تعداد موارد شامل کسانی که در سن 40 تا 59 ساله در 34 درصد از تمام موارد و نزدیک به یک در چهار مورد شامل مردم در 60s و 70s به.

فقط پنج درصد از کانادا موارد شامل افراد 80 سال و بالاتر.

اما در حالی که این گزارش نشان می دهد که اکثریت COVID-19 موارد در میان مردم کمتر از 60 آن را نیز می گوید که کسانی که بیش از سن 60 را تشکیل می دهند بیش از نیمی از بستری شدن در بیمارستان.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که حدود 7 درصد از تمام موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان و در حدود 3 درصد از مردم تبدیل به شدت بیمار است. تا کنون یک درصد از موارد منجر به مرگ شده است.

دکتر تام با اشاره به در به روز رسانی که پاک کردن داده ها دشوار است که این وضعیت به طور مداوم در حال تحول است.

“حتی اگر شما نه شنیدن از موارد در جامعه خود را به آن معنا نیست که وجود ندارد, موارد,” او گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از کانادایی ها هنوز هم می تواند در انتظار نتایج آزمایشگاهی.

داده های جدید شامل همه موارد تا ساعت 10 صبح روز جمعه. همانطور که از شنبه شب بیش از 5500 نفر باید آزمایش مثبت برای این ویروس در کانادا و 61 فوت کرده اند.

تام گفت: در به روز رسانی است که “نشانه هایی از امید” با اشاره به گزارش مقدماتی از میلاد که “نرخ رشد به نظر می رسد کاهش” اگر چه او اشاره کرد که آن را هنوز هم به زود به هر گونه نتیجه گیری در مورد ویروس نهایی مسیر.

بیش از یک سوم از تمام افرادی که در بیمارستان بستری شده است با توجه به داده ها در گزارش شد در بخش مراقبت های ویژه. هجده درصد مورد نیاز تهویه مکانیکی.

مردم بیش از 60 تا 57 درصد از تمام بستری شدن در بیمارستان و 52 درصد از ICU admittances. فقط کسانی که دچار موارد شدید COVID-19 بستری هستند در کانادا.

این گزارش همچنین گفت که 60 درصد از بستری شدن در بیمارستان تا کنون بوده است مردان است.

در این گزارش مشخص شده است که خود را شکست مربوط به COVID-19 موارد ساخته شده بود تا اطلاعات از حدود 62 درصد از تمام موارد که داده بود مقدماتی بنابراین وجود دارد می تواند از دست رفته ارزش.

علاوه بر این داده ها بر روی بستری بود و تنها در دسترس برای 35 درصد از این موارد به این معنی که معلوم نیست که آیا یا نه بیماران نیاز به بستری در بخش های باقی مانده از 65 درصد از موارد است.

تست ضروری است برای گرفتن یک عکس واضح تر از شیوع بیماری است. کانادا تقریبا دو برابر آن به طور کلی تعداد آزمون تکمیل در این هفته به تنهایی دکتر تام گفت.

“ما در حال حاضر به اتمام آزمون برای بیش از 184,000 افراد در کانادا است که بیش از 84,000 اضافی از مردم تست شده از دوشنبه” او گفت:.

گزارش شکسته تست توسط استان به ارائه یک نگاه اجمالی از نقاط مختلف کانادا در پاسخ به این بیماری همه گیر.

کانادا تا به حال تست شده در اطراف 165,000 مردم از مارس 27 معنی که برای هر میلیون نفر در سراسر 4,400 مردم تا به حال تست شده, این گزارش می گوید.

در حالی که انتاریو انجام شده ترین آزمون با بیش از 41,000 تکمیل شده از مارس 27 استان این نرخ در مقایسه با جمعیت آن است که یکی از پایین ترین در کشور با داشتن آزمایش تنها 2,830 در هر میلیون نفر است.

این استان با بالاترین آزمون رای دادن در هر میلیون نفر بود آلبرتا با نرخ 8,373 در هر میلیون نفر, با توجه به گزارش.

در طول مدت شیوع 60 درصد از موارد در حال حاضر شده است متصل به جامعه انتقال یافته است. تقریبا 90 درصد از موارد گزارش شده در هفته گذشته بودند که با توجه به جامعه گسترش یافته است.

“این علامت اولیه از اطمینان باید خار ما را به نگه دارید تا با ما عادات جدید از جسمی فاصله با وجود همراه با سختی” تام گفت.

“بنابراین ما باید بماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو