مردم از زندان آزاد در طول coronavirus ممکن است خطرات بزرگ در خارج

ما شاهد انسانی و بهداشت عمومی بحران در incarcerating موسسات در سراسر جهان است. لئو Hylton, یک زندانی, زندان, آسایشگاه داوطلب در ایالات متحده شده است نوشتن در مورد زندگی در پشت دیوارهای زندان در زمان بیماری همه گیر. او می نویسد:

“در مورد عبارت از بعد اجتماعی, فاصله, زندان یک محیط جایی که تبدیل به یک پوچی. به عنوان به زودی به عنوان من راه رفتن را از من همراه من شامل در جمع 64 نفر — 54 بیش از توصیه می شود توسط دولت به منظور … من تعجب می کنم که چگونه به سرعت این ویروس را هنگامی که آن را در نهایت نقض دیوارهای این زندان است. سپس به من نگاه همه کسانی که من می دانم که بیش از 65 سال سن یا قلب و یا بیماری ریوی … “

Hylton نگرانی اکو کسانی که از دیگر افراد زندانی و کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکان گروه های حمایت و وکلا که کشیده اند با توجه به نامتناسب خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی بازداشت مردم.


ادامه مطلب: کروناویروس در زندان: چگونه و چرا به آزادی زندانیان در یک بیماری همه گیر


مانند Hylton بسیاری ابراز نگرانی کرده اند برای همسر و پزشکی, بزرگسالان در معرض بازداشت و خواستار توجه به مشکل موجود است که به شدت در زمان بحران است.

نگرانی های خود را به خوبی تاسیس شده است. موجود در مکان هایی مانند زندان ها و زندان ها “ظروف پتری” برای گسترش عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی; و افراد بیمار در زندان هستند به خصوص در معرض خطر جدی COVID-19 عوارض. در پاسخ وجود داشته است گسترده خواستار “دلسوز انتشار” پزشکی افراد آسیب پذیر و برخی از تادیبی خدمات نقل مکان کرد و برای آزادی مردم از امکانات خود را.

تحقیقات من در مرگ و زندان

به عنوان یک انسان شناس پزشکی که دکتری پژوهش با تمرکز بر مرگ و مراقبت در آمریکا زندان های من شده اند به دنبال زندگی می کند و اغلب این مرگ و میر از قدیمی ترین و بدحال افراد در زندانها.

بیش از هزار نفر ساعت در زندان پزشکی واحد من شاهد پایان زندگی سفر از این مردان و همکار خود مراقبان. من پریشان و دل شکسته که COVID-19 است, جای تعجب نیست, حمله بسیار زندانها و مردم من نوشتن در مورد.

زندانیان راه رفتن یک مسیر در Taycheedah تادیبی موسسه در فوند دو لک, Wis., در ماه مارس سال 2020 است. (علامت گذاری هافمن/میلواکی ژورنال سنتینل از طریق AP)

من به شدت به حمایت انسانی اقدامات لازم برای کاهش خطرات به زندانی افراد تادیبی و پزشکی کارگران و جوامع است. اما تاریخی بی عدالتی سیستمیک نابرابری و خشن عدالت کیفری ایدئولوژی و شیوه اغلب ایجاد موانع برای جامعه امن ورود مجدد به ویژه برای آسیب پذیر ترین افراد در زندان است.

من تحقیقات برجسته پیچیدگی است که باید قبل از مواجه است افراد می توانند با خیال راحت منتشر شده به جامعه است. من را دیده اند به مراتب بیش از حد بسیاری از افراد آزاد شده از زندان — اغلب با وجود بهترین تلاش های تادیبی caseworkers به شرایط مخاطره آمیز.

برخی از نمونه:

— یک مرد با اواخر مرحله زوال عقل خریداری یک بلیط اتوبوس به یک پناهگاه در شهرستان های ساعت به دور است. روز آزادی او گرفته شده و به بازداشت پلیس در اتهامات جدید ناشی از زوال عقل مرتبط با خشونت است.

— یک مرد که نياز به دياليز چند روز در هفته درگذشت هفته پس از انتشار زیرا تنها خانه او مورد تایید برای زندگی در یک سه ساعته دور سفر به نزدیکترین درمانگاه.

— یک نظامی کهنه کار در بازداشت نزدیک به 50 سال گذشته خود را صرف روز در زندان با دقت تهیه یک مقوا ثبت نام و انتخاب گوشه خیابان به آن را نگه دارید. کلمات خود را به من شد فراموش نشدنی: “ببینید من می میرند در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان من می میرند در خیابان. در خیابان سگ ممکن است به من. حداقل در اینجا آنها را پرتاب من در زمین است.”

عدم پشتیبانی پس از انتشار

دسترسی ناکافی به, مسکن, اشتغال, جامعه, پشتیبانی از خدمات اجتماعی و مراقبت های بهداشتی می تواند باعث تشدید شرایط بهداشتی موجود و ممکن است با افزایش خطر مرگ به خصوص در دو هفته اول پس از آزادی. این مسائل هستند بزرگ برای همسر و یا پزشکی vulnerably زندانیان. در مقاله “رشد: چالش های زندان و هنگام ورود دوباره برای پیری جمعیت” محققان آمریکایی بری ویلیامز و ریتا Abraldes توضیح:

“به عنوان مسن زندانیان سابق را دوباره وارد کنید جوامع خود آنها ممکن است چالش های اضافی مانند ضعیف بودن در یک محله ناامن داشتن چند شرایط پزشکی با دسترسی محدود به مراقبت های پزشکی و خروج آشنایی از جایی که آنها زندگی می کردند در دهه.”

از زمان همه گیر جهانی تشدید خواهد شد بسیاری از چالش هایی که مسن تر و یا پزشکی آسیب پذیر زندانیان صورت پس از آزادی. با توجه به این که سیستم های پزشکی در سراسر جهان شده اند تحت فشار قرار دادند به نقطه شکستن در میان بحران و در نور مداوم بهداشت عمومی اقدامات, این امر می تواند غیر مسئولانه به انتشار پزشکی افراد آسیب پذیر از زندان بدون اطمینان از آنها می توانید دریافت مراقبت های بهداشتی و دسترسی های اجتماعی پشتیبانی می کند.

به عنوان کریستین اوچوا مدیر پزشکی در دفتر انحراف و هنگام ورود دوباره با برج های دوقلو زندان در لس آنجلس به اشتراک گذاشته شده در یک وبینار در COVID-19 و حبس:

“وجود دارد برخی از افرادی که واقعا آسیب پذیر که در حال ترک و آن را خوب است برای سلامت و بهداشت عمومی برای آنها منتشر خواهد شد و بدون هر گونه منابع…مسکن و خدمات بالینی اهمیت است.”

Covid 19 و حبس: چه اتفاق می افتد ؟ آیا کلید سوالات ؟ آنچه که باید انجام شود ؟

اوچوا اذعان کرد برخی از چالش ها با انتشار و اشاره کرد: “این نسخه خیلی سریع اتفاق افتاد که بسیاری از مردم بی خانمان شد.”

بدون در نظر گرفتن دقیق ما در معرض خطر جایگزینی یکی از عمده خطر با یکی دیگر از. با وجود بهترین مقاصد ما آنچه که ما قصد داریم به عنوان یک رویکرد انسانی ممکن است در واقع دارای اثر مخالف است. انتشار آسیب پذیر باید با این اطمینان که همه لازم است پشتیبانی خواهد شد در محل.

در این ماه ژوئیه 2018, عکس زندانیان عبور زمان در درون خود سلول بلوک در Twin Falls County, زندان در, Twin Falls, آیداهو. (Pat Sutphin/زمان-اخبار از طریق AP)

من استدلال می کنند در برابر دلسوز انتشار, اما در برابر یک بیمار مطلع و اتفاقی رویکرد است که جایگزین یکی از آسیب های دیگر. “چه می آید بعدی” جنبه از انتشار باید به طور کامل پرداخت. در نهایت یک رویکرد انسان دوستانه و مهم بهداشت عمومی اقدام مورد نیاز برای اطمینان از سلامت و رفاه پزشکی افراد آسیب پذیر در زندان است.

این COVID-19 بحران نگرانی فوری, اما آن را نباید فقط جلب توجه ما و عمل به شرایط غیر انسانی از موسسات تادیبی. وجود دارد بسیاری از بالقوه مرگبار مشکلات مرتبط با مهربان برای انتشار و پزشکی مردم آسیب پذیر است. این مهم است که ما در حال در نظر گرفتن آنچه در جامعه پشتیبانی مورد نیاز برای جلوگیری از این نتایج است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>