قلم به کاغذ برای تازه ضرب پستی خبرنگاران

در حالی که خانم فراست بداند اسکارلت برادر بیشتر “تمایلی نویسنده” او موفق به دریافت یک پاسخ قبل از اینکه اسکارلت را که مناسب irked او.

Scarlett waits for the postman's daily visit.

اسکارلت منتظر پستچی روزانه مراجعه کنید.اعتبار:رنه فراست

“من فکر می کنم هیچ یک از دوستان او که نوشتن چرا که آنها پسران” اسکارلت گفت. “سپس من بسیاری از حروف و من فراموش کرده که من تا به حال به نوشتن بازگشت به.”

اسکارلت گفت: نامه نوشتن را فعال کرده و دوستان خود به بحث جدید عجیب و غریب عادی چون او را وادار به وداع با دوستان خود قبل از مستند.

“من به آنها گفتم که من آنها را از دست و من نیز از آنها بخواهید برای نوشتن چون من واقعا اذیت زمانی که من یکی از آنها را,” او گفت:. “گاهی اوقات من در مورد نوشتن احساسات من در مورد homeschool و coronavirus.”

مادر بزرگ جنیفر ریچموند و دوست او سوزان فلفل هر دو نگه داشتن نامه نوشتن سنت هر یک از آنها می دانستند که کودکان زنده خود را با نزدیک ترین خویشاوندان. Ms ریچموند می نویسد: نامه به نوه او و خانم فلفل را به او great-niece. Ms فلفل خواهر زاده شارلوت با تازگی به دست آورد و خط, مهارت های گرفته شده برای نوشتن به او را با “او نوزاد cursive اسکریپت”.

“شما نمی نگه داشتن ایمیل و شما نمی نگه داشتن پیام های متنی در راه همان, اما من نگه داشتن دست نوشته نامه و پاکت و تمبر می گوید:” خانم فلفل. به منظور نگه داشتن نامه نوشتن روح زنده برای کودکان, او می گوید: پدر و مادر نیاز به گام و پیشنهاد تشویق و تمبر.

تشویق کودکان به نوشتن نامه به شعلهور Ms فراست علاقه در او نامه نوشتن. روز دیگر او آمد در سراسر یک بسته نرم افزاری از نامه های او و خواهران و برادرانش به او نوشت وقتی که خواهر او یک بچه بود.

“من باید [ارسال نامه بیش از حد] من باید منجر شود به عنوان مثال” Ms فراست می گوید. “من ممکن است بنشینید و شروع به انجام آن با بچه ها.”

Melanie Knight of Dead Letter Club in Melbourne says that the process of letter-writing is as much about the writer as the intended recipient.

ملانی شوالیه مرده نامه باشگاه در ملبورن می گوید که روند نامه نوشتن به همان اندازه در مورد نویسنده به عنوان گیرنده مورد نظر.اعتبار:Emma-Jane Johnston

نگاهی به زمان برای نوشتن یک نامه آگاهانه ملانی نایت توصیه می کند. بنیانگذار و هماهنگ کننده مرده نامه باشگاه در ملبورن می گوید که می توان آن را یک خودخواهانه عمل می کنند بیش از حد.

“این ارائه برای هر دو خود را به زمان و برای شخص دیگری می گوید:” خانم شوالیه. “آن را همیشه نگه داشتن در ذهن است که آن را یک عمل كرد.”

او را تشویق می کند مشتاق, نامه نویسندگان به تحت فشار قرار دادن خود را به “نوشتن یک پنج-صفحه شاهکار” بلکه به “فکر می کنم از آن را مانند یک آغوش در حال حاضر و چگونه شاد یک آغوش می تواند”. کمی doodles و فشرده گلها کمک بیش از حد او می گوید:.

“من امیدوارم که آن را یک بیت از یک میراث هنگامی که ما در حال از طرف دیگر است که مردم همچنان به نوشتن ادامه نامه که آن را نه فقط “من که چیزی است که ما در طول تاج یا در انزوا’, که این است که چگونه ما ارتباط برقرار کنند.”

اسکارلت می گوید او را “قطعا” ادامه نوشتن حروف هنگامی که او بازگشت به مدرسه و دیدن دوستان خود را. اما در حال حاضر او را حفظ خواهد کرد به دنبال به جلو به پستچی روزانه مراجعه کنید.

While she'd love a letter in reply, Scarlett is sending letters to friends and family because she hopes it will make them happy.

در حالی که او می خواهم یک نامه در پاسخ اسکارلت ارسال نامه به دوستان و خانواده از آنجا که او امیدوار است آن را به آنها را خوشحال.اعتبار:دین Sewell

“من واقعا دوست دارم که گاهی اوقات شما دریافت نامه در پاسخ, و این واقعا هیجان انگیز است هنگامی که شما ببینید پستچی آمد و شما فقط در او وجود دارد. اگر شما نمی توانید یک نامه آن را کمی ناامید کننده بود اما من می دانم که من از دوستان شما ممکن است نوشتن,” او می گوید.

“من نیز مانند آنها را خوشحال. اگر آنها یک نامه من مطمئن هستم که آنها می تواند بسیار خوشحال در مورد آن.”

برای کسانی که به دنبال اب شلپ شلپ کردن در هنر نوشتن نامه شوالیه به برخی از نکات:

  • حذف فشار است. “نامه ای ندارد به صفحات و صفحات را به شما نشان می دهد مراقبت. توجه داشته باشید که شما در حال فکر کردن از آنها کافی است.”
  • کم کردن سرعت. حروف شناخته شده به عنوان “پست الکترونیکی حلزون” به یک دلیل. شوالیه می گوید: “نوشتن یک نامه است که ورزش در فکر کردن در مورد آنچه شما می خواهید می گویند و چگونه شما می خواهید به آن می گویند.”
  • خودتان می شود. “استفاده از عبارات آشنا تا خواننده خود می تواند تشخیص صدای خود را در نوشتن و احساس می کنم که کمی به شما نزدیک تر.” لحن محاوره ای تشویق شده است.
  • اتصال. “چند سوال بپرسید به یاد یک تجربه مشترک به آنها بگویید چه شما سپاسگزار برای خود دوستی است.”
  • دریافت خلاق است. “قرعه کشی تصاویر, اضافه کردن برچسب با استفاده از واشی نوار. تزئین نامه یا بهتر است هنوز هم ساخت پاکت هنر و قرار دادن یک لبخند بر روی postie صورت بیش از حد” می گوید: شوالیه.
  • نوشتن به خودتان. و یا پیدا کردن یک penpal. نایت می گوید: مرده نامه باشگاه صندوق پستی باز است: PO Box 371 Elwood, ویکتوریا 3184.

به دنبال برخی از خبر خوب ؟

ما می تواند همه را با برخی از خبر خوب در مورد حق در حال حاضر. همین دلیل است که ما راه اندازی کرده اند خبر خوب گروه Facebook, گروه, که در آن ما را به اشتراک بگذارید, نشاط بخشی الهام بخش و مثبت داستان و دعوت از اعضا برای انجام همان. پیوستن به گروه اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im