سلام سایت جشنواره اعلام جنگ داخلی بیش از راه آهن مسیر

این مرکز اجرا می شود صلح بین المللی جشنواره از جمله زمین فرکانس شیوه زندگی جشنواره در ماه فوریه هر سال جذب تا 5000 شرکت کنندگان بیش از چهار روز در آن سایت نزدیک به قله عبور.

“هر اصلی کنفرانس بین المللی برگزار شد در عاج سنگ تولید حدود 5 میلیون دلار درآمد برای اطراف اقتصاد” ارائه همچنان ادامه دارد.

حمل و نقل خط که ساخته خواهد شد و شش متر بالاتر از سطح زمین خواهد اجرای 500 متر از عاج و سنگ سایت.

“قطار در حال انتظار برای تصویب به 40 بار در هر دوره 24 ساعته; است که یک یا دو بار در هر ساعت در طول روز و شب” تسلیم می گوید.

“مردم نمی خواهند به ماندن در جایی که آنها نمی تواند از خواب. آنها نمی خواهند به حضور در کنسرت, که در آن موسیقی که آمیخته با قطار با صدای بلند سر و صدا.

“در نتیجه عاج راک بنیاد نگران است که این کالورت به Kagaru (Grandchester به اوج عبور) بخش (از داخلی راه آهن پروژه) را مجبور به بسته شدن آن است.”

عاج راک بنیاد سخنگوی Jan مک گرگور گفت: حمل و نقل, خط, در حالی که یک “پروژه بزرگ” برای استرالیا خواهد “یک تراژدی نه فقط برای عاج سنگ کنوانسیون و مرکز رویدادهای اما برای کل منطقه”.

Camping at the Ivory's Rock Conference and Events Centre near Ipswich.

کمپینگ در عاج سنگ کنفرانس و رویدادهای مرکز در نزدیکی ایپسوییچ.

این گروه گفت: Inland راه آهن تیم پروژه آن را هزینه 50 میلیون دلار به نقل مکان و شک و تردید $5 میلیون حفاظت از صدا دیوار را جلوگیری از سر و صدا از قطار.

داخلی پروژه راه آهن یکی از 15 کلید پروژه زیرساخت های دولت فدرال می خواهد برای پیگیری سریع برای کمک به استرالیا COVID-19 بازیابی.

در ارسال به مجلس سنا درخواست گلدستون شورای منطقه ای برآورد پروژه خواهد بود 4 میلیارد دلار ارزان تر و موثر تر به اجرا از تووومبا به گلدستون به جای تووومبا به اقاقیا ریج.

در حال بارگذاری

بریزبن پا است و عمده مشکل حمل و نقل از اقاقیا ریج به بندر بریزبن.

ساخت و ساز برنامه ریزی شده است برای شروع در سال آینده حتی اگر یک بیانیه اثرات زیست محیطی هنوز در دسترس نیست برای اظهار نظر عمومی.

ایپسوییچ کوآلا انجمن حفاظت از رئیس جمهور اموزش لوئیس سوال چرا تا این حد برنامه ریزی انجام شده بود قبل از نظر زیست محیطی تاثیر مطالعه قرار داده شده است رو به جلو.

“این است که به تاثیر در کوآلا زیستگاه هر کجا که از آن می رود. من فقط نمی دانند که چگونه افراد کمی مثل ما در واقع می تواند برای تغییرات بپرسید,” او گفت:.

وزیر محیط زیست Leeanne خنوخ در ماه گذشته اشاره سوالات به دولت وزیر توسعه کیت جونز که نمی ارائه هر گونه پاسخ به سوال پرسید.

وزارت امور خارجه از توسعه است که در مورد انتشار یک اثرات زیست محیطی مطالعه است.

استرالیا در مسیر راه آهن شرکت گفت: این مکان می تواند ارسالی زمانی که پیش نویس EIS بود ماه آینده منتشر خواهد شد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de