چکیده ویژگی های جالب تحقیقات و مردم پشت آن است.

گرچن چپمن یک تصمیم دانشمند که به بررسی آنچه که باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد که مردم را واکسینه کنید و یا درگیر شدن در رفتارهای دیگر که برای سلامت عمومی است. ما از او خواست در مورد او تحقیقات خود را در مورد اهدای خون و سخاوت.

چه شما می خواهید برای کشف کردن ؟

گرچن Chapman: اهدا خون می تواند به نجات جان افرادی که نیاز به انتقال اما اهدای خون به مراکز اغلب در صورت کمبود. ساده ترین راه برای رفع این تنگنا است که به افزایش تعداد آمریکایی هایی که خون را از حدود 6.8 میلیون دلار در هر سال و یا تشویق کسانی که مایل و قادر به انجام این کار به خون بیشتر است.

پرداخت اهداکنندگان خون ممکن است به نظر می رسد مثل یک راه ساده برای تشویق مردم به انجام بیشتر از آن. اما آن را غیر معمول اگر چه از لحاظ فنی حقوقی در ایالات متحده است. اهدا کنندگان خون هستند به مراتب بیشتر احتمال دارد به حمل و نقل کردن کیسه و یا سپر تابلوچسبها به عنوان نشانه ای از قدردانی.

من معتقدم که سیستم فعلی را حس می کند. که به دلیل رفتاری دانشمندان پیدا کردن که بسیاری از مردم را سخاوتمندانه, که آیا آن را داوطلبانه در یک پناهگاه حیوانات یا دادن صدها هزار دلار به مادر آلما خود را بر اساس هر دو بر تمایل به کمک به دیگران و اشتیاق خود را برای هر آنچه که آنها فکر می کنم آنها ممکن است در بازگشت. وجود دارد یک سوم انگیزه: ظاهر سخاوتمندانه به دیگران است.

آنچه در مورد پلاسما?

چپمن: در آن طول می کشد زمان بیشتری برای اهدای پلاسما, رنگ زرد مایع است که باعث می شود تا بیش از نیمی از خون که بدان معنی است که اهدای پلاسما نیاز به تلاش بیشتر. به عنوان یک نتیجه مشترک برای آمریکایی ها برای دریافت پرداخت برای اهدای پلاسما – به ویژه افراد کم درآمد است. نه تنها وجود دارد هیچ کمبود پلاسما ایالات متحده پیشرو صادر کننده آن است.

وجود منطق پشت این تمایز است. درست مثل شما خواهد بود خوشحال به کمک همسایه خود حرکت یک مبل به یک کامیون به عنوان یک نفع و ممکن است قرار اگر آنها ارائه یک کمی شما احتمالا موافق نیست به حرکت محتویات خانه همسایه بدون پرداخت برای کار خود را.

چگونه شما تست اینکه آیا پرداخت اهداکنندگان خون مهم است ؟

چپمن: در یک مطالعه انجام با روانشناس اجتماعی جفری DeWitt, 4,528 اعضای دانشگاه راتگرز هیئت علمی ، کارکنان و دانشجویان ارائه شد ما 10 دلار کارت هدیه برای در نظر گرفتن بخشی در یک درایو خون در محوطه دانشگاه. ایمیل آنها را دعوت به خون توصیف کارت هدیه در یکی از چهار راه.

نیمی از شرکت کنندگان گفتند که این کارت های هدیه در نظر گرفته شده بودند برای تشکر از آنها را برای اهدای خون است. نیم دیگر شنیده می شود که کارت هدیه شد به منظور ترویج قلب آمریکا در ماه رخ می دهد که در هر ماه فوریه. ما انتظار قلب ماه منطقی به مردم احساس که آنها واقعا اهدای خون خود برای کمک به مردم و فقط به طور اتفاقی از گرفتن یک کارت هدیه اتفاقا به دلیل زمان بندی. علاوه بر این تنها نیمی از هر دو گروه گفته شد که آنها می پوشند آشکار قلب با مضمون باند و بازوی پیچد به گسترش آگاهی از اهمیت دادن خون است.

چرا که هر کس ارائه شد همان مبلغ ما مقایسه نمی, گروه که در مقابل دریافت نمی کند ارائه شده پول. در عوض, ما تست شده چگونه این شرح است که 10 دلار تحت تاثیر هر کس تصمیم به اهدا یا نه و همچنین به عنوان قدرت انتظار است که دیگران را می دانم که شما اهدا کرده ام.

ما پیش بینی است که توصیف کار بهترین زمانی که آنها تاکید کرد که یک اهدا کننده سخاوت خواهد بود برای عموم قابل رؤیت و همچنین اجازه اهدا کنندگان احساس سخاوتمندانه به جای آن پول است.

آنچه که شما در پیدا کردن ؟

چپمن: ما پیش بینی است که موثر ترین پیام خواهد بود که باعث می شود اهدا کنندگان احساس می کنند که دیگران می توانید ببینید که آنها به انجام یک عمل خوب در ترکیب با یادآوری میکند که کارت هدیه است نه پرداخت برای اهدای بلکه یک جشن از قلب آمریکا در ماه است.

و آن بود. ما در بر داشت که 2.51% از افرادی که می دانست آنها را ترک درایو خون با خون اهدا کننده نام تجاری بر روی سلاح های خود را و داده شد قلب ماه منطق برای 10 دلار کارت هدیه گرفت.

با این حال ما نیز در بر داشت که تقریبا به عنوان بزرگ به اشتراک گذاری – 2.4% از مردم در این گروه است که به سادگی شنیده ام که آنها می خواهم یک 10 دلار کارت هدیه اگر آنها به خون در زمان نیز هست. که تعجب برانگیز بود اما ما بر این باور بودند توضیح خوبی برای این است که اگر مردم فکر نمی کنم کسی متوجه آنها بیشتر احتمال دارد به خون در زمانی که آنها انتظار برای دریافت پرداخت می شود.

دو گروه دیگر بسیار کمتر احتمال دارد به خون. تنها 1.65% از افرادی که به آنها داده شد قلب ماه منطق برای کارت هدیه بدون هیچ گونه اشاره ای به بازوی پیچد اهدا کرد. و حتی کمتر — فقط 1.33% از افرادی که نمی شنوند در مورد قلب ماه منطق اما آیا می دانید به انتظار نام تجاری-پوشش بازوی پیچد به خون.

چه عملی مفاهیم ؟

چپمن: اولین یافته های ما – که ما برنامه ای برای انتشار بعد از این سال در یک مجله علمی – هستند که پرداخت مردم برای اهدای خون ممکن است ارزش آن حتی اگر انگیزه های پولی در حال ایجاد یک پلاسمای مازاد. دوم اگر کسی می خواهید به پرداخت مردم برای دادن خون به هر حال آنها احتمالا باید آن را در راه است که اجازه می دهد تا اهدا کنندگان به پروژه خود را سخاوتمندانه انگیزه.

اگر چه نتایج ما کمی پیچیده آنها مطابق با یافته های قبلی توسط محققان دیگر که در بر داشت که انگیزه های پولی بهترین کار هنگامی که آنها به این تصور که دیگران را مشاهده اهداکنندگان خون به عنوان سخاوتمندانه به جای فقط در آن برای پول است.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو