دیری خاتون در زمان او 14 ساله به موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات روز چهارشنبه برای coronavirus آزمون به عنوان تجویز شده توسط پزشکان برای بیماران سرپایی در شهید Suhrawardy کالج پزشکی بیمارستان.

“آنها [پزشکان] اصرار داشت که وجود خواهد داشت بدون نیاز به نوشتن در مورد آزمون در این نسخه. آنها گفتند: این آزمون خواهد بود انجام شده در اینجا در هر زمان که ما آمده است. اما مردم در اینجا [IEDCR] می گویند آنها نمی انجام آزمون” یک اشتباه شاهاني گفت.

‘Ubaidul’, کارمند یک شرکت در بنانی گفت: پزشکان در داکا کالج پزشکی بیمارستان فرستاده بود او را به Kurmitola بیمارستان عمومی برای coronavirus آزمون.

این Kurmitola بیمارستان فرستاده او را به دولت کنترل بیماری آژانس تنها مرکز با ظرفیت برای انجام coronavirus آزمون در بنگلادش است.

“این IEDCR می گوید که آنها انجام این آزمایش فقط در عودت,” بیمار با علائم شبه آنفولانزا گفت.

Sanjida Chaity ادعایی در Facebook پست که میدان در بیمارستان را تکذیب کرد مادر او را درمان گفت: دولت دستور آن را برای ارسال به تمام بیماران با مشکلات تنفسی به بیمارستان که در آن مشکوک COVID-19 بیماران در انزوا نگه داشته.

او تا به حال به نام IEDCR در آن خطوط تماس ویژه به طوری که پزشکان می تواند جمع آوری نمونه اما هیچ یک موفق به دریافت تماس. او سپس در زمان او و مادرش به Kurmitola بیمارستان که فرستاده آنها را به IEDCR.

این IEDCR حاضر به تست مادرش برای کروناویروس گفت: این آزمون افرادی که به تازگی به خانه بازگشت از خارج از کشور و یا نزدیک خود را تماس با ما.

میرزا ناظم الدين مدیر مربع بیمارستان گفت: آنها تا به حال تجویز coronavirus آزمون برای Chaity را به عنوان آنها مشکوک است که او تا به حال در تماس با آن است.

“ما او را فرستاده بود وجود دارد که در هر دولت است که نیاز به آموزش ما ti اطلاع آن اگر هر بیمار با این علائم به ما می آیند,” او گفت:.

Meerjady سابرینا فلور مدیر در IEDCR گفت که او از شنیدن در مورد این حوادث برای مدت زمان طولانی.

“شاید پزشکان حاضر به درمان این بیماران از ترس است که آنها را گرفتن coronavirus,” او گفت:.

این Suhrawardy بیمارستان راه اندازی کرده است بیش از حد سیستم به تجویز داروها به بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم برای جلوگیری از خطر تماس با کوروناویروس.

“ما در حال فکر کردن در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید به منظور تشویق پزشکان. ما مدیر بیمارستان است که به دنبال این مسئله است. ما در حال تلاش ما بهترین” فلور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de