OTTAWA — یک روز که وعده داده شده را به طور مستقیم کمک های مالی برای کانادایی ها و کسب و کار برای کمک به با زمان COVID-19 فشارهای تفویض به رویه شکایت و مخالفت و مقاومت دولت قانون به تصویب بسته امداد به عنوان منتقدان اشاره کرد نگرانی های گسترده قدرت آن را عطا دولت بدون نظارت.

نخست وزیر جاستین ترودو همه چیز را, دعوت از نمایندگان مجلس به سرعت تصویب این لایحه به عنوان آنها برگزار شده در روز سه شنبه به عنوان بخشی از تاریخی اورژانس به یاد بیاورید از مجلس عوام.

در عرض چند دقیقه از شروع آن قرار داده شد در مکث به عنوان پشت درهای بسته مذاکرات ادامه در مورد جنبه های انگیز دولت قانون پیشنهادی.

در 6:25 p. m. خانه توافق برای تمدید نشسته ساعت برای روز اجازه می دهد بحث—باید آن را شروع به رفتن در اواخر شب در صورت نیاز.

از 11 p. m. هیچ لایحه شده بود مطرح و به عنوان مثل صفر مطالعه از اقدامات در درون آن رخ داده بود. آخرین سیگنال از پیشرفت در این خانه اتاق بود صحبت از یک پیش نویس جدید لایحه پیشنهاد شده توسط لیبرالها داده شده به مخالفان برای بررسی.

شده است وجود دارد برخی از نشانه های پیش از آن در این شب است که احزاب مخالف شد با کنار زدن لیبرالها به جلو پیش نویس لایحه از هم جدا تقسیم آن به دو صورت حساب: یکی که صرفا می گذرد وعده داده شده COVID-19 اقدامات مالی و دیگری که شامل تمام قدرت های جدید دولت به دنبال به دولت و به ویژه وزیر دارایی فدرال.

در CTV قدرت بازی وزارت خزانه داری هیئت مدیره رئیس جمهور ژان-ایو Duclos نشان داد هیچ جنبش در تقسیم قانون به سرکوب دیگر احزاب و نگرانی است. پرسید: چرا بخش های اضافی بودند گنجانده شده در قانون Duclos اشاره به وضعیت بحران و “سرعت نور” است که دولت در حال حرکت است در تلاش برای تریاژ اورژانس وضعیت همه گیر.

همچنین ظاهر می شود در CTV قدرت بازی هر دو رهبر محافظه کار اندرو Scheer و NDP رهبر Jagmeet سینگ التماس دولت برای تمرکز در قبل از کمک های وعده داده شده در روز سه شنبه و در کنار دیگر پارلمانی و دموکراتیک ممکن در حال حاضر است.

رهبران این دو کشور گفت: موانع بود لیبرالها’ افزود: تعجب اقدامات است که مخالفان را به موافق نیست و که آنها را مشاهده و به عنوان ضروری در این زمان تاکید دموکراتیک نقش نمایندگان مجلس باید در چنین سابقه ای زمان.

“هر گونه گفتگو در مورد دولت جدید قدرت نباید در این راه از عبور مقدار مورد نیاز کمک” Scheer, گفت سهشنبه, ارائه خود تمایل به reconvene در مدت زمانی کوتاه دوباره در آینده اگر اقدامات بیشتری مورد نیاز است.

صحبت کردن در مدت کوتاهی پس از, رهبر بلوک کبکی ایو-فرانسوا Blanchet به نام برای این موضوع به رای بیان کرد که برخی از اصلاحات ساخته شده اند در طول روز مذاکرات و که همه کانادایی ها نیاز به پول در حال حاضر پس از آن در مجلس به تصویب آن است.

ترکیب این یک backbench حزب محافظه کار MP که قبلا مطرح شده مسائل با Scheer, رهبری, وارد, ویژه نشسته با وجود حزب سفارشات به دور ماندن. اسکات رید اتاوا-منطقه و آستین خدمت نماینده محافظه کار مجلس گفت: طرح خود را با توجه به بیانیه منتشر شده صبح روز سه شنبه برای جلوگیری از این اتفاق رضایت نیاز به پیگیری سریع گسترده COVID-19 لایحه کمک یک بار چیزی در واقع مطرح می شود.

رید گفت: اعتراض خود را است رویه و نه با کمک قانون “تا زمانی که دولت فراهم می کند و آن را به نمایندگان مجلس با وقت کافی به خواندن و درک آن است.”

Scheer نمی خواهد اظهار نظر در مورد رید موقعیت خواستار آن “تصمیم خود را” اما اشاره کرد که سرعت خانه را می توان اعطا شده که از همه طرف به توافق برسند.

این تحولات بر روی پاشنه از ترودو بیان کرد که: “هنگامی که شما در حال تلاش برای کمک به دریافت پول به مردم با سرعت از ذات است” ترودو گفت. “به خصوص در وضعیت بی سابقه ای مثل این یکی.”

دولت خانه رهبر پابلو رودریگز که در ابتدا ابراز امیدواری کرد که ویژه “مختصر” نشسته بود شروع و پایان را در عرض چند ساعت گفت که همه نمایندگان مجلس نیاز به “گرد هم می آیند و دریافت این انجام می شود. کانادایی ها در حال شمارش را بر ما است.”

تنها مورد در دستور کار در روز سه شنبه کمیاب ویژه نشسته بود که این لایحه از وزیر دارایی لایحه Morneau با عنوان “COVID-19 پاسخ اضطراری عمل می کنند.”

این قانون شامل اصلاحات مورد نیاز به تصویب وعده داده شده $82 میلیارد پاسخ بسته که شامل 27 میلیارد دلار در کمک های مالی برای کانادایی ها و $55 میلیارد دلار محرک اقتصادی و مالیاتی تعویق اقدامات برای کسب و کار.

همچنین شامل میلیاردها هزینه های جدید لیبرال ها وعده داده است که شروع می شود نورد درب هنگامی که این لایحه می گذرد در حال اجرای یک اورژانس سود تعویق انداختن مالیات مهلت waiving یک هفته انتظار برای EI بیماری مزایای افزایش کانادا سود فرزند دستمزد یارانه ها برای کسب و کارهای کوچک و هدفمند کمک برای آسیب پذیر جمعیت برای کمک به “پل به بار بهتر است.”

عقب نشینی در هزینه های قدرت

لیبرال ها رفت و به بازی روز سه شنبه نشستن در حال حاضر با داشتن حمایت دور از جمله بندی که مخالفان تقبیح به عنوان تلاش برای به دست آوردن نمایندگان مجلس به امضای چک سفید میان جهانی همه گیر.

پیش نویس یک کپی از لایحه به بیرون درز های مختلف رسانه های خبری روز دوشنبه پس از ارائه به مخالفت نمایندگان مجلس تحت تحریم — پیشنهاد به کمک مالی دولت فدرال جارو قدرت به صرف پول قرض گرفتن و تغییر مالیات بدون مجلس تصویب از طریق Dec. 31, 2021 چند ماه فراتر از برآورد کنونی از زمانی که جامعه کانادا ممکن است به بازگشت برخی از حس عادی میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

ترودو توییتی صبح روز سه شنبه که این متخلف بخش از لایحه را شامل نمی شود در این نسخه که مطرح هر چند محافظه کاران می خواستم بیشتر بخش axed.

نخست وزیر نیز به دنبال اطمینان نمایندگان مجلس صبح سه شنبه که دولت او احترام می گذارد و نهادهای دموکراتیک پس از صحبت با رهبران سه اصلی احزاب مخالف در مورد این نشسته که او حضور نداشت به دلیل ادامه خود را از خود جدا می کند.

گسترده هزینه و مالیات بر قدرت بخشی از این لایحه با وجود نمایندگان مجلس از همه احزاب سفر به اتاوا—بیشتر از نزدیکی اگر دیگران بودند پرواز در دولت هواپیما— آماده به ارائه یک تلاش یکپارچه برای تصویب به فوریت نیاز به کمک های اقتصادی اقدامات برای کانادایی ها در طول یک اقدام بی سابقه و نامشخص زمان.

احزاب توافق کرده یک طرح به حدود 32 اعضا در خانه: 14 لیبرال ها 11 محافظه کاران سه نفر از اعضای هر کدام از بلوک Quebecois و NDP و یکی سبز MP. هر نماینده می شود نشسته توصیه می شود فاصله از یکدیگر در داخل اتاق.

جزئیات کمک های اقتصادی لایحه

پیش نویس اولیه کپی از این لایحه به دست آمده توسط اخبار CTV همچنین شامل کلید تغییرات قانونی با هدف به طور مستقیم در پاسخ به COVID-19 همه گیر از جمله::

  • هجی کردن چقدر پول بیشتر هر استان به گوشت گاو تا آمادگی خود را تلاش
  • ایجاد 16-هفته پنجره که در آن واجد شرایط کانادا کارگران می تواند از کار غایب در حساب از رمان coronavirus
  • تصویب جدید “بهداشت عمومی و وقایع ملی نگرانی پرداخت عمل” که خواهد عطا کند وزیر دارایی توانایی به صرف “تمام پول مورد نیاز برای انجام هر کاری از جمله پرداخت به استانها و مناطق” در رابطه با بهداشت عمومی و وقایع ملی نگرانی
  • ارائه امور طیف وسیعی از قدرت های جدید مربوط به گرداندن مراکز فساد loaning به ادغام فروش سیم پیچ یا انحلال شرکت; و
  • اجازه می دهد برای مجوز از وزیر بهداشت توانایی “را ساخت استفاده و فروش انحصاری اختراع به میزان لازم برای پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس.”

در ابتدای نشستن معاون اول رئیس بروس استانتون به رسمیت شناخته شده بسیار شرایط غیر معمول از خود را جمع آوری “با توجه به شرایط فوق العاده که در آن ما همه صندوق خودمان را در حال حاضر.”

مجلس نمایندگان و سنا هر دو به حالت تعلیق برای محدود کردن گسترش ویروس و نه مجموعه ای به سر تا هفته آوریل 20, هر چند در حال حاضر آن را به احتمال زیاد به ایستادگی موکول برای یک بار دیگر این اقدامات تصویب مگر اینکه دولت یک بیانیه تحت شرایط اضطراری عمل می کنند که نیاز به مجلس تصویب.

وجود دارد هیچ پارلمانی صفحات در مجلسی که تمیز شده است در پیش است ، دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه ها و مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب قرار داده شد در مناطق کلیدی و در حالی که مشاهده گالری برای اعضای مطبوعات باز بود گالری عمومی باقی می ماند بسته به آن شده است که پس از, مارس 13.

سنا تنظیم شده است به reconvene در روز چهارشنبه با به طور مشابه محدود فهرستی از سناتورها و کارکنان به بررسی و تصویب هر چه اقدامات خانه می تواند در توافق باید از آنها قادر خواهید بود به شب پایان. انتظار این بود که مرحله نهایی — یک تاییدیه سلطنتی مراسم — اتفاق می افتد و تا پایان روز یکشنبه و دوشنبه.

شرایط اضطراری عمل مذاکرات

ترودو میزبانی یک تماس با premiers در دوشنبه شب و در یک بازخوانی صادر صبح روز سه شنبه نخست وزیر ترکیه گفت: ترودو بینی premiers’ نمایش در این قانون و سایر اقدامات اضطراری هنوز هم با اشاره به آن به عنوان “یک اندازه گیری از آخرین رفت و آمد مکرر.”

تمام استان ها و مناطق اعلام کرده اند نوعی از بحران بهداشت عمومی یا وضعیت اضطراری و سوالات همچنان به گردش به اینکه تلاش های محلی هستند به اندازه کافی برای سرکوب کسانی که به دنبال درخواست فیزیکی فاصله اقدامات و یا اینکه آیا آن زمان دولت فدرال با دخالت بسیار گسترده و محدود کننده قدرت است.

قوی تر اقدامات شده اند روی میز و می آیند یا از طریق شرایط اضطراری عمل می کنند و یا از طریق قرنطینه قانون محدود کننده کانادایی توانایی حرکت آزادانه.

“همانطور که من در حفظ و گفت: همه گزینه ها روی میز هستند” ترودو گفت. “اگر مردم منطبق نیست با مشاوره و دولت دستورالعمل های ما را به برداشتن گام های اضافی.”

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد 2,584 تایید موارد COVID-19 در کانادا.

‘انجام بخشی خود را’

در طول روزانه خود را به روز رسانی ترودو به صحبت کرد آخرین فدرال پاسخ به COVID-19 همه گیر از جمله آوردن بیشتر کانادایی ها در صفحه اصلی از کشورها از جمله مراکش و پاناما و تونس اوکراین و اکوادور و السالوادور گواتمالا هندوراس و اسپانیا.

نخست وزیر همچنین تاکید کرد که در طول زمان قبل از زندگی به حالت عادی برمی گرداند بستگی به تصمیم گیری های کانادایی را در حال حاضر.

“هر روز کسی می پرسد چگونه این محدودیت ها را در جای خود باشد و حقیقت این است که ما هنوز نمی دانیم. اما در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم: در این مدت از این بحران مشخص خواهد شد انتخاب ما را در حال حاضر با تصمیم گیری های ما را هر روز. بنابراین اگر شما می خواهید همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی انجام بخشی خود را” ترودو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im