مسافران از انتقال ویروس-آمار زاندم کشتی کروز خاموش پاناما

پاناما سیتی پاناما — مسافران یک ویروس زده بوش کروز رشته کردن آمریکای مرکزی منتقل شدند به یک کشتی دیگر روز شنبه پس از ایالات متحده محدود زاندم اجازه داده بود به عبور از کانال پاناما.

این زاندم شده بود گیر کرده در اقیانوس آرام پس از 14 مارس پس از ده ها تن از 1,800 نفر در هیئت مدیره از جمله کانادایی گزارش آنفولانزا مانند علائم و چندین آمریکای جنوبی پورت حاضر به اجازه دهید آن را در حوض.

کشتی هلندی صاحب هلند امریکا روز جمعه اعلام کرد: چهار مسافر کشته شده بود و دو تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

پاناما در شنبه معکوس تصمیم خود برای جلوگیری از زاندم از آن کانال و گفت: آن اجازه داده می شود به تصویب “به ارائه کمک های انسان دوستانه.”

یکی دیگر از کشتی روتردام است پس از وارد سواحل پاناما از سن دیگو, حمل مواد غذایی, پزشکی, کارکنان, تست کیت پزشکی و مواد غذایی برای محاصره کشتی.

مسافران نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس بودند تقبل قایق از آب عبور از زاندم به روتردام در روز شنبه یک زن گردشگر فرانسوی به خبرگزاری فرانسه گفت با تلفن.

“آن را مانند تخلیه وان را با یک قاشق چای خوری,” او گفت:.

“قایق می تواند نگه دارید حدود 100 نفر و قرار دادن آنها در حدود نیمی در یک زمان. به همین دلیل آن را رفتن به آرامی.”

این زاندم بوش کروز چپ بوئنوس آیرس در مارس 7 و قرار بود برای رسیدن به دو هفته بعد در سن آنتونیو در نزدیکی سانتیاگو در شیلی.

پس از توقف کوتاهی در پونتا آرناس شیلی پاتاگونیا در مارس 14, آن تبدیل شده به دور از چند پورت پس از گزارش که 42 نفر سرنشین بودند مبتلا به آنفولانزا مانند علائم.

سپس روز جمعه در پاناما دولت مسدود شده رگ از آن آبراه قطع مسیر خود را به فلوریدا.

“این بسیار دشوار است برای حفظ سلامت روانی” روی عرشه کشتی مسافری دانته Leguizamon از آرژانتین به خبرگزاری فرانسه گفت روز شنبه در یک فیلم ضبط شده در کابین کوچک بوده و محدود به شش روز.

“من و… بر روی یک قایق که من نمی تونم با کروناویروس مبتلا چهار مرده رفتن به میامی پر از عدم قطعیت و بدون پول و بدون دانستن اگر یک هواپیما در بازگشت به میهن من.”

پاناما دریایی وزیر امور Noriel اروز به خبرگزاری فرانسه گفت که 401 مسافر که تا به حال آزمایش منفی برای COVID-19 خواهد بود مجاز به ترک زاندم.

افرادی که بیمار بودند و کسانی که تا به حال شده است در تماس با آنها را نمی توان منتقل شده است.

این زاندم خواهد شد و در حال حاضر سر به فورت لادردیل در فلوریدا که در آن مسافران باقی مانده قادر خواهد بود به پیاده با توجه به هلند امریکا و مقامات پاناما.

روتردام است که انتظار می رود به بازگشت به سن دیگو اروز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im