مسافران باید ماند در روبی شاهزاده, تحقیق گفت

در اواسط ماه مارس اجباری هتل quarantining در خارج از کشور برای ورود بود نه در NSW Health رادار با سیاست تنها اعلام شده توسط موریسون دولت در 27 مارس ،

در حال بارگذاری

تصمیم به مسافران اجازه پیاده تا به حال یک اثر دومینو پراکندگی احتمالا آلوده به مسافران در سراسر سیستم حمل و نقل عمومی به تاکسی و بر روی هواپیما که در آن آنها به طور بالقوه می تواند به گسترش این ویروس به دیگر اعضای عمومی.

پرس و جو شنیده ام که به دلیل وجود دارد هیچ آزمايش مثبت در زمان پیاده مسافران داده شد همه روشن توسط مرز مجبور به گرفتن به بعد پرواز.

پس از نتایج مثبت, وارد,,,,, Dr Selvey گفت: آن را به کشورهای مشترک المنافع برای اطلاع رسانی به شرکت های هواپیمایی از خطر – که رخ نداد تا مارس 22 دو روز پس از این نتایج به دست آمد.

Dr Christine Selvey appearing at the Ruby Princess inquiry on Monday.

دکتر کریستین Selvey ظاهر می شود و در روبی شاهزاده تحقیق در دوشنبه.

او گفت: آن را معمول پروتکل برای کشورهای مشترک المنافع به صحبت کردن با شرکت های هواپیمایی, اما اعتراف وجود دارد “هیچ دلیلی وجود ندارد که من اطلاع دارم” چرا NSW بهداشت نمی تواند در تماس با خطوط هوایی.

Dr Selvey نیز مورد سوال در مشاوره دست به توشه مسافر است. آن را به اطلاع آنها از چه باید بکنید هنگامی که در خود انزوا برای 14 روز اما نه در دوره بین پیاده و پس از رسیدن به مقصد خود را.

مسافران که توسعه علائم گفته شده در ایمیل به دکتر خود تماس بگیرید و ترتیب برای COVID-19 آزمون Dr Selvey گفت.

اما مشاور ارشد کمک پرس و جو ریچارد Beasley گفت: “من صحبت کردن در مورد افرادی که خاموش کردم کشتی بود و پرواز … آنچه را که قرار است انجام دهد بر اساس اطلاعاتی که ارائه شده به آنها را؟”

“آنها باید به دنبال اطلاعات در ایمیل” دکتر Selvey گفت.

آقای Beasley: “در جایی که آن را می گویند که آنها نباید خود را گرفتن پرواز چند؟”

Dr Selvey: “آن را نمی کند.”

Dr Selvey توافق وجود دارد مسائل را با متناقض پیام از NSW بهداشت و مرز زور به مسافران با توجه به این واقعیت است که “هنگامی که مسافران متحرك آنها شناخته شده نیست به تماس نزدیک”.

پرسیده شده توسط کمیسر برت Walker, SC, اگر هر کس در هیئت مدیره کشتی را گرفته و در تماس نزدیک بودند كه نتایج تایید موارد مثبت قبل از مسافران متحرك Dr Selvey پاسخ داد: “بله”.

کمیسر اقدام به مطبوعات Dr Selvey چرا آن را تنها با ادراک است که او در نظر گرفته تصمیم گیری اجازه می دهد مسافران به ترک کشتی ضعیف بود.

در حال بارگذاری

“چرا از آن است نه بدیهی است که بسیار ضعیف تصمیم به اجازه می دهد تا مسافران به پیاده? چرا شما نیاز به ادراک? آن را باید آشکار وجود دارد و سپس قبل از مسافران چپ” او گفت:.

Dr Selvey پاسخ داد که پاسخ بود متناسب با خطر است که افزایش “را به عنوان اپیدمی در زمان خاموش در بقیه جهان”.

کمیسر واکر فرض شده است که افزایش خطر نشان می دهد NSW Health خواهد “اجرای دستکش بلند از مسافر مخالفت” و مسافران منتظر نتایج.

“درست است” دکتر Selvey گفت.

پرس و جو همچنان ادامه دارد.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de