مسافران قرنطینه ویروس-آمار کروز کشتی ژاپن

در حالی که بیماران آلوده منتقل شدند توسط ژاپن گارد ساحلی برای بیمارستان ها در خشکی مانده از مسافران و خدمه در هیئت مدیره کارناوال پارسیان کشتی قرار داده شد در قرنطینه و با توجه به نمایش های بهداشتی. تنها 31 نتایج حاصل از 273 آزمون دریافت شده تا کنون آشکار 10 مورد تأیید.

قرنطینه تصمیم بدان معنی است که مسافران در کارناوال الماس شاهزاده خانم که وارد شده بود در یوکوهاما در روز دوشنبه پس از 14 روز دور سفر خواهد کرد در حال حاضر صرف دو هفته دیگر بر روی کشتی بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو.

مسافران این کشتی در زمان به رسانه های اجتماعی به جزئیات خود را در مخمصه ارسال عکس از مقامات در ماسک و لباسهای انجام چک های بهداشتی, اتاق, خدمات, وعده های غذایی, دالان خالی و بی ثمر عرشه.

انگلیسی, مسافر دیوید هابیل گفت: تمام مسافران محبوس می شدند به کابین خود صبح روز چهارشنبه با کارکنان ارائه مواد غذایی اتاق به اتاق.

“به چالش کشیدن وضعیت برای من این است که من یک وابسته به انسولین دیابت” آبل گفت: در یک ویدئو گرفته شده در کابین خود و ارسال به Facebook صفحه:, و اضافه کرد که به طور منظم و بهنگام مصرف مواد غذایی بود که بخش مهمی از مدیریت وضعیت خود را.

“ما یک انتخاب نیست در آنچه که ما می خوریم به تازگی اعلام شد که آنها در حال شروع در پایین عرشه و کار راه خود را – من در نهم عرشه.”

“این یک وضعیت خوب برای من به عنوان یک دیابتی و من مطمئن هستم که بسیاری وجود دارد, بسیاری از بیماران دیابتی در کشتی.”

یک مرد 43 ساله در هنگ کنگ اقامت در کشتی با شش اعضای خانواده از جمله همسر و پسر گفت که از ناهار جمعه, آنها تا به حال بدست قهوه و آب بدون غذا. آنها گرسنه بودند اما تا به حال تنقلات خود را, او گفت:.

“من به دنبال به جلو به طیف وسیعی از احساسات را در دو هفته آینده” او به رویترز گفت از خانواده اش را از پنجره اتاق. “برخورد خواهد شد به عنوان آنها می آیند.”

که کاهش یافته است نام برد و گفت: او همسر و فرزند خود را تا به حال تست شده برای این ویروس پس از او تا به حال سرما در کشتی و دیده بود اما هیچ یک از آنها تشخیص داده شده بود با آن چه او تعجب اگر این ویروس را نشان می دهد تا بعد.

یکی دیگر از مسافر با استفاده از دستگیره @daxa_tw توییتی که او “شنیدن از طرف بسیاری است که مردم آشفته و مضطرب است.”

کشتی کروز گرفتار شد تا در جهانی coronavirus اپیدمی پس از 80 سال-هنگ کنگ که پیوست برای بخشی از 14 روز کروز آزمایش مثبت برای این ویروس پس از پیاده در هنگ کنگ در Jan 25. این مرد تا به حال پیوست ساحل گشت در Kagoshima, جنوب غربی ژاپن در ژانویه. 22 رسانه های محلی گزارش.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: مقامات ادامه خواهد داد برای نظارت بر باقیمانده مسافران و خدمه به صورت بالقوه توسعه علائم نشان می دهد که بیشتر آزمون نمونه می تواند گرفته شود.

هیچ یک از این 10 نفر آلوده – هر سه از ژاپن و هنگ کنگ دو استرالیایی, یکی آمریکایی و یکی از خدمه فیلیپینی عضو شديد علائم عمومی پخش NHK گزارش شده است.

سفر رایگان

در تلاش برای تسکین قرنطینه مسافران کارناوال شاهزاده Cruises گفت: آنها می خواهم به دریافت رایگان خدمات اینترنت و تلفن “به منظور اقامت در تماس با خانواده خود و عزیزان و خدمه کشتی در حال تلاش برای نگه داشتن همه مهمانان راحت است.”

کشتی را به دریا برای انجام “عادی دریایی عملیات” به آن اضافه شده از جمله تولید آب شیرین قبل از دریافت مواد غذایی و دیگر لوازم از یوکوهاما.

کارناوال گفت که مسافران به دام افتاده در الماس شاهزاده را دریافت خواهید کرد هر دو بازپرداخت کامل و آینده کروز اعتباری. آن را لغو یکی دیگر از دو کشتی که برنامه ریزی شده بود برای همین کشتی به ترک یوکوهاما در فوریه 4 Feb 12.

همه مسافران شد بیش از حد نگران تغییر عمده به سفر. آمریکایی Ashley رودز-Courter ارسال یک پیام متنی ارز در Instagram با پدر و مادر او و فیل Courter که در هیئت مدیره کشتی.

زن و شوهر شوخی که “غذا های کارکنان در روحیه بسیار خوبی برخوردار است و ما همه در همان قایق … به علاوه آنها را اجرا کنید از برخی از pinot noir.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>