جزئی از طریق خدمات راه آهن به از سرگیری بین کبک و شهر مونترال و اتاوا

مونترال — از طریق راه آهن اعلام کرده است قصد دارد برای بازگرداندن جزئی سرویس بین کبک و شهر مونترال و اتاوا شروع پنج شنبه.

“تنها کسانی که قطار که در خدمت کامل سفرهای بین کبک و اتاوا سر گرفته خواهد شد خدمات” مستقل تاج شرکت اظهار داشت: پس از دریافت تایید از راه آهن ملی کانادا (CN) است. “مسافران ما تکیه می کنند از طریق راه آهن به صورت منظم و امن بین شهری خدمات ریلی و ما مشتاق به از سرگیری عملیات.”

پس از خروج از قطار از اتاوا سر گرفته خواهد شد خدمات: قطار, 22, 24, 26 و 28.

پس از خروج از قطار از شهر کبک اجازه خواهد داشت برای اجرا: قطار 33, 35, 37 و 39.

“اجازه می دهد تا برای انتقال صاف همه زمان رزرو در آن بخش خواهد شد محافظت شده” را تایید کرد ماری-آنا Murat از طریق راه آهن مدیر ارتباطات است.

مقامات توجه داشته باشید دیگر از طریق خدمات راه آهن باقی خواهد ماند لغو شده و تا اطلاع ثانوی به استثنای سودبوری-White River (CP راه آهن) و چرچیل-The Pas (Hudson Bay راه آهن).

“ما همچنان امیدوار برای پایان دادن به این وضعیت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و تشویق همه احزاب مربوطه به ادامه تلاش های خود را به سمت یک راه حل صلح آمیز” گفت: Murat.

توده لغو در شبکه بودند متعدد ناشی از انسداد به علت ضد خط لوله تظاهرات در سراسر کشور است.

از طریق راه آهن می گوید این است که رسیدن به طور مستقیم به مسافران با رزرو بودند که لغو نمی شود, در حالی که دیگران را تشویق به بازدید از وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de