پارلمان $73B COVID-19 یارانه دستمزد لایحه

OTTAWA — قطعه دوم از قوانین اضطراری از COVID-19 pandemic تصویب در سنا عصر روز شنبه پس از یک فهرستی از نمایندگان مجلس روز را صرف بحث $73 میلیارد یارانه دستمزد برنامه که در حال حاضر به تصویب رسید.

پس از روز مذاکرات میان دولت و احزاب مخالف در مورد محتویات این لایحه و به طور گسترده تر چگونه مجلس عوام توابع در هنگام بحران, توافق زده بود اواخر جمعه شب به اعطای اقلیت لیبرال ها حمایت مورد نیاز برای پیگیری سریع لایحه C-14 از طریق مجلس عوام. از آغاز تا پایان نمایندگان مجلس صرف پنج ساعت بحث قانون.

مجلس عوام خود را آغاز کرد اضطراری نشسته در 12:15 p. m. EST, که در آن نخست وزیر جاستین ترودو تحویل روزانه خود را به آدرس که تا روز شنبه شده است رخ می دهد از جلوی خانه خود را.

در طول سخنرانی خود ترودو به نام COVID-19 بزرگترین چالش نسل و جلب تشابه به گذشته زمان جنگ تلاش نمایندگان مجلس خود را پدر بزرگ گنجانده شده است.

“اما آقای سخنران این یک جنگ نیست. که نمی توان این مبارزه را کمتر مخرب هر کمتر خطرناک است. اما وجود دارد هیچ خط مقدم مشخص شده با سیم خاردار هیچ سربازان مستقر می شود در سراسر اقیانوس هیچ مبارزان دشمن به شکست. به جای خط مقدم است و در همه جا: در خانه ما در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در کامیون متوقف می شود و ایستگاه های گاز. و افرادی که در این مکان هستند ما امروزی قهرمانان” ترودو گفت.

“کانادا در برابر این بحران ما همه به نام به خدمت می کنند. برای مبارزه و در کنار هر یک از شهروندان ما به مبارزه برای مادر کسی که پدربزرگ کسی همسایه… بدون رزرو و بدون مکث ما باید مبارزه برای هر اینچ از زمین در برابر این بیماری است. ما باید وجود داشته باشد برای هر یک از دیگر همانطور که ما هیچ تلاشی برای حفاظت از آینده جمعی ما” نخست وزیر گفت.

رهبران دیگر احزاب سپس در پاسخ به ترودو آدرس و خانه و سپس وارد آنچه به نام “کمیته از کل” که در این لایحه مورد بحث و سریع-ردیابی از طریق تمام مراحل قانونی. نخست وزیر و اعضای کابینه خود را نیز در زمان پرسش از مخالفت نمایندگان مجلس در پاسخ خود به این بیماری همه گیر.

سنا برگزار شده در 4 p. m. EST و قبل از رای گیری برای تصویب این لایحه را مورد سوال وزیر دارایی لایحه Morneau در آخرین اقدامات کمک های اولیه. این قانون با عنوان “یک دوم قانون احترام به برخی اقدامات در پاسخ به COVID-19″—گذشت در بالا اتاق سه ساعت پس از آن فرستاده شده بود بیش از خانه است. این لایحه شد و سپس اعطا موافقت سلطنتی توسط رژیم صهیونیستی است. ژنرال جولی پایت اواخر شنبه شب.

در پاسخ به ترودو آدرس خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer گفت که صرف اقدامات گرفته شده در حال حاضر—آن را دریافت اضافی موشکافی از حسابرس کل کانادا—پیش بینی شده که منجر به بیش از $184 میلیارد کسری در 2020-21 و پس از سال مالی داری مورد نیاز خواهد بود برای رفتن به جلو.

او گفت که او خوشحال بود به reconvene و باید از این فرصت به سوال دولت را از دست داده و همه گیر.

“چرا دولت صبر کنید به مدت طولانی به اعمال محدودیت های مسافرتی? چرا مسافران در اصل به نمایش? چرا ما باید انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی? … چرا کشورهای دیگر جلوتر از ما وقتی که می آید به تست و ردیابی? اینها برخی از سوالاتی است که کانادایی ها کرده اند و آنها را شایسته پاسخ” Scheer گفت.

NDP رهبر Jagmeet سینگ استفاده می شود آدرس خود را به منظور جلب توجه به این بخش از جمعیت شده اند که تحت تاثیر رکود اقتصادی که بهداشت عمومی اقدامات در محل ایجاد می شود اما کاهش یافته است از طریق ترک.

“در ماه گذشته جهان ما به طور چشمگیری تغییر کرده است,” او گفت: با استناد به بیش از یک میلیون شغل از دست رفته در ماه مارس و تعهد به ادامه فشار برای کمکهای بیشتر به اقدامات.

سینگ گفت که تصمیم گیری های نمایندگان مجلس را در هفته های آینده و ماه خواهد بود که مهم ترین در زندگی خود و در میان مهم هر دولت مواجه شده است.

در فرانسه, رهبر بلوک کبکی ایو-فرانسوا Blanchet گفت: افکار خود را با تمام کسانی که در سراسر استان خود را که در ماتم از دست دادن یک دوست و ضروری کارگران که در حال کار ساعت های طولانی در شرایط نامطمئن.

او گفت: این قانون ارائه شده در شنبه نشانه ای است که گاهی بیشتر مداخله دولت در Canadians’ زندگی می کند می تواند یک چیز خوب است.

سبز رهبر حزب الیزابت ممکن است مثبت صحبت کرد دولت باز بودن به در نظر گرفتن مخالفت نمایندگان مجلس پیشنهادات خود را برای بهبود خود را گسترده قصد دارد به تاریخ و علاوه بر این “همبستگی اجتماعی” او دیدن است در مواجهه با این بحران است.

“من امیدوارم که می تواند ماندگار, درس,” او گفت:.

شکاف در لایحه خطاب

جلوتر از رهبران حزب دموکراتیک ملی بلوک Quebecois و محافظه کاران صحبت در مورد مذاکرات بود که در جریان و نشان داد آنها در نظر گرفته شده برای حمایت از این قانون است که مطرح است که توسط Morneau پس از شکاف شناسایی شده اند تصحیح شده است.

Scheer ارائه چند نمونه از آن محافظه کاران به نام ترفند به میلیاردها دلار کمک مالی اقدامات است که رونمایی شده اند و در ماه گذشته تا مطمئن شویم که هیچ یک از طریق ترک می افتد.

در میان آنچه از همه طرف توافق کرده اند که به هر دو در 15 صفحه لایحه و از طریق اتفاق آراء اجازه حرکت سریع به پیگیری آن:

  • پیشنهاد پس از یک کارفرمای واجد شرایط بر اساس یک ماه درآمد آنها به طور خودکار واجد شرایط برای دوره بعدی و کسانی که جلو می رویم;
  • اجرای نامشخص اقدامات “بدون تاخیر به آدرس شکاف در کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند و یا دیگر برنامه های موجود و یا پیشنهاد” مانند دانشجویان و کارگران پاره وقت و ضروری کارگران و
  • در آوردن “در کوتاه مدت” حمایت بیشتر اقدامات برای کانادا کوچک و متوسط کسب و کار خواهد شد که تا حدی غیر قابل استرداد می باشد با هدف حفظ شغل و کاهش بدهی های مربوط به هزینه های ثابت.

“نه تنها این را به کسب و کار بیشتر یقین آن را نیز بهتر سیاست” Scheer, گفت:, و اضافه کرد که در آن شواهدی وجود دارد که چرا مجلس نظارت مورد نیاز است در حال حاضر.

محافظه کاران قاب دوم لایحه به عنوان یک “ثابت” برای اولین بار در حالی که لیبرال ها می گویند این قانون را تصویب “بزرگترین اقدامات اقتصادی در طول عمر ما.”

اولیه 10 درصد یارانه گنجانده شد در 107 دلار-میلیارد بسته کمک گذشت در اولین اورژانس نشسته از خانه که رفت یک شب در ماه گذشته اما دولت نورد عظیم گسترش در روزهای بعد است که نیاز به وضع قانون به منظور به اثر می آیند.

یارانه خواهد بود در 75 درصد از حقوق کارکنان به دلار 847 یک هفته هر کارمند برای 12 هفته عطف به ماسبق را به 15 مارس برای شرکت های بزرگ و کوچک و همچنین سازمان های خیریه. بیشتر سرهم بند به واجد شرایط اعلام شد روز چهارشنبه با هدف نگه داشتن به عنوان بسیاری از کانادایی شاغل با وجود همه گیر تعطیل بسیاری از جنبه های جامعه و اقتصاد است.

همه طرف به توافق وجود خواهد داشت تعداد محدودی از نمایندگان مجلس در اتاق برای نشستن به نگه داشتن در خط با فاصله فیزیکی دستورالعمل با 14 لیبرال ها 11 محافظه کاران سه بلوک Quebecois سه NDP و یکی سبز. مشابه محدود فهرستی خواهد بود در حال حاضر در مجلس سنا.

در آنجا نشسته بود و هیچ پارلمانی صفحات بدون مواد غذایی و نوشیدنی ها بیشتر به منظور محدود کردن پتانسیل گسترش ویروس تنفسی بین قانونگذاران.

مجازی پارلمان را مورد مطالعه قرار

مذاکرات در مورد مجازی مجلس ادامه خواهد داد شنبه گذشته نشسته—به عنوان دولت می خواهد برای پیدا کردن یک راه برای عوام به تشکیل دیجیتالی در حالی که مخالفان شده است eyeing بیشتر فرد در نشست اما در موقت به توافق رسیده است برای دیدن اضافی مجلس عوام کمیته برگزاری جلسات مجازی به عنوان سلامت و امور مالی کمیته در حال حاضر انجام شده است.

دولت خانه رهبر پابلو رودریگز گفت که صنعت, منابع انسانی, دولت عملیات و روش کمیته ها تمام خواهد شد آغاز برگزاری کنفرانس ویدئویی جلسات “برای تنها هدف از دریافت مدارک مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.”

او پرچم این نگرانی های ایمنی و بهداشت دولت با معمولی به یاد بیاورید از خانه حتی با تعداد محدودی از نمایندگان مجلس از جمله نیاز به بازگرداندن دولت, کارکنان, مترجمین و امنیتی است.

روش و خانه کمیته امور شده است به یاد می آورد با یک کار خاص: مطالعه راه رو به جلو مجازی نشست و یا ممکن است به طور موقت جایگزین مکان و یا دیگر راه حل های فن آوری اجازه می دهد تا کاربران خود را به انجام برسانند مجلس وظایف در حالی که عوام به حالت تعلیق در حساب از این بیماری همه گیر. آن را تا زمانی که ممکن است 15 تا گزارش با یافته های آن است.

مجلس عوام سخنران آنتونی روتا قبلا گفت که او نیز یک تیم به دنبال این امکان را برای خانه به نگه مجازی نشست در چهار هفته بعدی.

شیر گفت views مجازی نشست به عنوان چیزی است که می تواند در تقویت-شخصی نشست سینگ گفت که او باز است به توجه به آنها هر چند Blanchet فکر نمی کند که نمایندگان مجلس باید به کرسی های خود را در اتاق به بحث و تصویب سیاست.

رودریگز گفت که مجلس نیاز به قادر به ادامه آن کسب و کار را باید انجام می شود در راه های مختلف در این کشور بحران بهداشت عمومی. نخست وزیر نیز صحبت از اهمیت اجازه می دهد برای نمایندگان مجلس از سراسر کشور قادر به شرکت در فرایند پارلمانی و نه فقط کسانی که نزدیک به خصوص در یک زمان مثل این.

“از یک طرف ما می توانیم بگویم که کانادایی ها ‘در خانه بمانند زیرا این راهی است که برای مبارزه با این “و سپس به اینجا می آیند و هر روز ملاقات” رودریگز گفت. “ما باید خلاق ما درخواست کانادایی برای خلاق باشد.”

وجود دارد برخی از سناتورها همچنین فشار برای مطالعه بیشتر از نحوه سنا کار را می توان در مواقع اضطراری مانند این بیماری همه گیر در آینده است.

آلبرتا بهداشت ، اسکات Tannas آورده جلو حرکت خواستار بررسی گزینه های فن آوری مانند ویدئو کنفرانس و رای گیری الکترونیکی.

“در حال حاضر همه گیر است و در معرض ضعف مجلس سنا است که در آن سرعت نگه داشته است با قرن 21 پیشرفت های تکنولوژیکی است. بیشتر و بیشتر کاناداییها همچنان به کار از خانه. در همین حال مجلس سنا مجبور شده است خود را برای محدود کردن نشست ها و کمیته ها در حال ملاقات نه در همه در این لحظه. این کاملا غیر قابل قبول” Tannas در بیانیه ای گفت.

حرکت نمی خواهد به بحث شود تا به طور منظم نشست سنا رزومه که در اولین—محرومیت سریع به یاد بیاورید برای اطلاعات بیشتر قوانین اضطراری یا یک حرکت برای گسترش بیشتر تعلیق—خواهد بود مارس 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im