مجلس ممکن است نیاز به به یاد می آورد دوباره به تصویب دستمزد برنامه یارانه

OTTAWA — کانادایی ها قرار است برای دریافت جزئیات بیشتر امروز از دولت فدرال اضطراری یارانه دستمزد برنامه-یک روز بعد از وعده داده شده.

وزیر دارایی لایحه Morneau کسب و کار کوچک و وزیر مری Ng بود که برگزار شد یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه به پر کردن در جزئیات این برنامه — از جمله میلیارد دلار برچسب قیمت — اما که لغو شد.

جفت همراه با نوآوری وزیر Navdeep Bains هستند انتظار می رود به دوباره سعی کنید امروز برای توضیح این برنامه با هدف صرفه جویی در شغل در میان COVID-19 همه گیر است که توقیف کسب و کار در سراسر کشور است.

یک مقام دولتی می گوید: تاخیر بود به سادگی یک ماده از تلاش برای آهن کردن تمام چاپ خوب در یک برنامه که در شرایط عادی گرفته اند ماه به قرار دادن با هم.

رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت علنی در این موضوع اذعان کرد که دولت نیز در تلاش برای مرتب کردن اینکه آیا آن را نیاز به یادآوری دوباره مجلس برای تصویب قانون اجازه یارانه دستمزد برنامه.

مجلس است که الآن از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از تلاش در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 بود به یاد می آورد به طور خلاصه در هفته گذشته به تصویب 107 دلار-میلیارد دلار کمک های اضطراری بسته است.

که بسته شامل دستمزد یارانه فقط 10 درصد است.

اما روز بعد از بسته تصویب شد, دولت اعلام کرد که تا حد زیادی افزایش یارانه دستمزد برنامه که در پوشش 75 درصد از یک کارمند حقوق و دستمزد به $58,700. که به مقدار آنجا که $847 یک هفته هر کارمند.

کسب و کار بدون در نظر گرفتن اندازه که درآمد کاهش حداقل 30 درصد به دلیل COVID-19 گیر هستند واجد شرایط دریافت یارانه است که به backdated به 15 مارس.

TD اقتصاد است که قبلا تخمین زده می شود که افزایش یارانه هزینه حدود 25 میلیارد دلار در حالی که گلبول قرمز به طور جداگانه برآورد ارزش خود را در حدود 28 میلیارد دلار.

دولت نیز انتظار می رود به ارائه جزئیات بیشتر امروز در کانادا واکنش اضطراری سود سود مشمول مالیات است که به ارائه $2,000 یک ماه تا چهار ماه برای کارگران که از دست دادن درآمد خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

سود گنجانده شد در هفته گذشته کمک های اضطراری بسته است. در آن زمان دولت گفت که امیدوار به یک پورتال برای برنامه های کاربردی باز مه 6.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im