به خانواده ها سر خم کردن در طول coronavirus همه گیر بسیاری از والدین ممکن است تعجب که چقدر زمان روی صفحه نمایش آنها باید اجازه دهید بچه های خود را. برنا Hassinger-Das کيفري از کودکان و فناوری, سهام یک قاعده خوب به شکستن یک قانون پدر و مادر می تواند خم و بهترین عمل ارزش گذارم.

1. شکستن: روزانه قبلی صفحه نمایش محدودیت زمانی

آکادمی اطفال آمریکا هشدار پدر و مادر که اجازه دادن به کودکان زمان زیادی را صرف تماشای تلویزیون یا بازی های ویدئویی بر روی هر دستگاه می تواند آنها را بیشتر اضطراب خود را کاهش می دهد توانایی برای کنترل تکانه و مزاحم خواب خود را. چقدر زمان روی صفحه نمایش متفاوت است با سن. پزشکان گروه توصیه به اجتناب از همه صفحه نمایش زمان گذشته از ویدئو چت برای نوزادان و کودکان نوپا تا 18 ماه و مجموعه به تدریج افزایش محدودیت ها پس از آن.

بین سنین 2 و 5, مثلا آکادمی تخمین می زند که بچه ها با خیال راحت می توانید تا یک ساعت روزانه زمان روی صفحه نمایش زمانی که والدین یا مراقبان پیوستن به در. آن را توصیه می کند والدین کودکان 6 ساله و به طور مداوم محدود کردن زمان صرف شده با استفاده از رسانه های دیجیتال و مطمئن شوید که صفحه نمایش زمان نمی جابجایی خواب یا فعالیت فیزیکی است.

به عنوان یک مادر, من باید اعتراف که این توصیه ها اغلب به نظر می رسد غیر ممکن است به دنبال. من شخصا اعتقاد دارم که آن را به ارزش شکستن این قانون خاص. من پیدا کرده اند شواهد پشت آکادمی خاص محدود نمی به اندازه کافی قانع کننده به حکم محکم پیوستن دستورالعمل با فرزند خود که در حال حاضر 6 سال است.

حرفه ای من مشاهده شده است که داده ها در دسترس نیست و قطعی نشان می دهد که آیا زمان روی صفحه نمایش باعث می شود بچه ها به طور قابل توجهی بدتر. این تنها نشان می دهد که چندین رفتاری و سلامت مشکلات ممکن است مربوط به بیش از حد صفحه نمایش زمان است. به عنوان من در حال حاضر آموزش آنلاین و کار از خانه فرزند من بوده است تکمیل درس مدرسه در حالی که با تکیه بر دستگاه ها و صرف زمان بیشتر از حد معمول تماشای تلویزیون و بازی در بازی های ما قرص است. زندگی در حال تغییر است و در خانه من – آن را به عنوان است بدون شک در مال شما بیش از حد.

همانطور که در حال حاضر کمی وجود دارد و شواهد قانع کننده ای پشتیبان گیری از نگرانی بیش از خطرات ناشی از زمان روی صفحه نمایش برای کودکان پیش دبستانی ، هنگامی که پدر و مادر از بچه های کوچک اجازه دهید کودک خود را به تماشای یک ویدیو به آن را ممکن است برای grownups را به شام و یا یک تماس تلفنی وجود دارد هیچ دلیلی برای ضرب و شتم خود را.

از آنجا که آکادمی اطفال آمریکا را شامل نمی شود تصویری چت به عنوان بخشی از یک فرزند کل زمان روی صفحه نمایش آن را به یک گزینه خوب به سطح شیب دار تا حالا حتی برای جوانترین. و برخی از تحقیقات نشان می دهد که بچه ها می توانند یاد بگیرند که کلمات جدید زمانی که آنها شرکت در یک چت تصویری, اما نه از ضبط ویدئوها. تصویری چت نیز می تواند کمک به بچه های همیشه در ارتباط ماندن با دوستان خود و یا اعضای خانواده آنها دیگر می توانید در فرد است. در نظر بگیرید با استفاده از آن به عنوان خوانده شده داستان بازی Go Fish بازی کارت و یا فقط بحث در مورد حوادث روز.

روانشناس لورن J. مایرز توضیح می دهد که چگونه بچه های کوچک می تواند یادگیری الگوهای جدید و کلمات در حالی که تصویری چت.

2. خم: بسیاری از محدودیت های که در آن و زمانی که به استفاده از دستگاه های

آکادمی اطفال آمریکا همچنین توصیه پدر و مادر به ایجاد تکنولوژی-مناطق آزاد و موقعیت های متداول در خانه. برای مثال پزشکان گروه می گوید که بچه ها به خصوص آنهایی که کمی باید هرگز استفاده از رسانه های دیجیتال در حالی که غذا خوردن و یا در طول هر نوع جمع خانواده.

اما من فکر می کنم ممکن است گاهی اوقات ارزش خم شدن این قانون است.

که آیا آنها در حال آمدن به خانه از محل کار خارج از خانه teleworking و یا به سادگی هزینه های روز مراقبت از کودکان خود را, همه پدر و مادر نیاز به برخی از زمان برای از حالت فشرده خارج کنید و یا مقابله با کارهای خانگی.

در طول این زمان از قطعیت آن را ممکن است زمان را حتی بیشتر واقع بینانه تجارت آف. شاید این واقعا یک روز سخت و داشتن تمام خانواده تماشای تلویزیون نشان می دهد با هم در شام شما را از طریق تمام آن را بدون استدلال. شما می توانید توضیح دهید که به بچه های خود را که این طبیعی جدید فقط چیزی منحصر به فرد به این بی سابقه ای در زمان.

3. نگه دارید: Unplugged خواب

اما یک قاعده به نظر من ارزش نگه داشتن حتی زمانی که مدارس و مراکز مراقبت روزانه و محل کار در حال توقیف است جدا از فن آوری در خواب. چسبیده به روال قبل از خواب است که واقعا مهم برای کودکان – کسانی که 5 سال, پیر و جوان. تحقیقات نشان می دهد که کودکان و نوجوانان با مطابق روال قبل از خواب انجام بهتر در مدرسه و تمایل به رفتار بهتر از همسالان خود.

مطالعات نشان می دهد که حتی کودکان کمتر از خواب آنها نیاز دارید اگر تعامل آنها با یا تماشای صفحه نمایش در شب. همان می رود برای پیش دبستانی-کودکان در سن – کسانی که بین 3 و 5 سال است.

با استفاده از هر دستگاه دیجیتال در هنگام خواب در ارتباط است با از دست دادن حدود نیم ساعت از خواب برای کودکان که بین 8 و 17 سال. به یاد داشته باشید اگر کودکان شما خواب بهتر, آنها به احتمال زیاد به رفتار بهتر بیش از حد. که آن را آسان تر برای تمام اعضای خانواده خود را برای رسیدگی هر چه اتفاق می افتد بعدی.

روانشناس کانی Schnoes توصیف چرا روال قبل از خواب مهم است.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خبرنامه ما را بخوانید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو