Papia خواهد شد چهره عدالت بدون در نظر گرفتن هویت می گوید: آل Quader

او این اظهارات را پس از دیدار با رئیس بانک توسعه آسیایی کشور مدیر Manmohan Parkash در دبیرخانه در روز دوشنبه.

Papia دستگیر شد در کنار شوهرش Sumon Chowdhury نام مستعار Moti Sumon و همکاران شیخ Tayeba نور و Sabbir Khandaker دستگیر شدند در فرودگاه بین المللی شاه جلال در داکا در Feb 22.

آنها را متهم به ساخت یک ثروت از طریق “تجارت مواد مخدر و اسلحه در, اخاذی, استخدام تقلب و انواع دیگر از اختلاس”. Papia نیز اعتقاد بر این بود درگیر در تجارت جنسی در هتل لوکس سوئیت.

این RAB یافت “مقدار زیادی از غیر قانونی ثروت” در حملات خود در خانه در داکا و نرسینگدی در روز یکشنبه.

Jubo Mohila لیگ دیپلم بدن حاکم عوامی لیگ برای زنان جوان پس از آن اخراج پاپی به عنوان آن نرسینگدی واحد دبیر برای نقض نظم و انضباط سازمانی.

“این قانون مجازات خواهد شد مطابق با قانون است. این دولت نه اجازه هر کسی به دور با جرایم صرف نظر از وابستگی سیاسی. همه جنایتکاران خواهد بود به عدالت به ارمغان آورد. Papia بیش از حد خواهد شد چهره عدالت به عنوان یک جنایتکار صرف نظر از هویت سیاسی” گفت: حمل و نقل جاده ها و پل ها وزیر Quader.

در مورد اینکه آیا Papia را همدستان می repurcussions این عوامی لیگ و دبیر کل گفت: “هر زمان که یک جرم است و پیگرد قانونی مردم پشت آن را نیز به دنبال به طوری که آنها بیش از حد خواهد شد چهره عدالت است.”

“وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که آنها نمی خواهد آمد به جلو است. همه چیز خواهد آمد تا زمانی که این موضوع می رسد دادگاه.”

با توجه به Quader وضعیت پاپی نمی توانست بوجود آمده بود دولت آگاه شده است از دخالت در جنایات.

زمانی که یک روزنامه نگار پرسید که آیا بازداشت پاپی بود که بخشی از دولت سرکوب نادرست او گفت: اجرای قانون و قوه قضائیه شد رایگان برای بازداشت و مجازات هر کسی که درگیر در جرم.

“قانون مجریان اقدام هستند چرا که آنها با دولت اجازه و دولت گرفته است سیاست تحمل صفر در این مسائل,” او اضافه شده است.

“آیا شما دیده می شود حزب حاکم جنایتکاران رو به عدالت در هر قبلی دولت؟” Quader پرسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im