برخی از سراسر جهان پیش بینی است که COVID-19 خواهد التیام بخش و باریک نابرابری . یک بیماری همه گیر آنها ادعا می کنند می تواند به ما یادآوری از انسانیت مشترک ما و نیاز به دور از تعصبات. آن را نیز می تواند نماد نابرابری و بی عدالتی و بی درنگ مردم در قدرت به مقابله با آنها.

در اروپا و برخی از پیش بینی آن را برجسته گرفتاری های مردم در اجرای اقتصاد ” است که تضمین حقوق و دستمزد. در ما وجود دارد امیدوار است که آن را ممکن است آن را آسان تر برای افرادی که نمی توانند به غرفه رای گیری برای رای دادن.

در آفریقای جنوبی و برخی امیدوارم که آن را بی درنگ اقدام در برابر شرایط است که آن را سخت تر برای مردم فقیر برای محافظت از خود.

ادعا می کنند که بیماری های همه گیر سریع غنی و مردم در قدرت به مراقبت بیشتر در مورد نابرابری اجتماعی در هر نقطه مشکوک است. کسانی که بر این باورند این مثل به قول مورخ والتر Scheidel را تا سال 2017 کتاب بزرگ لولر که آنها ادعا استدلال کرد که بیماری های همه گیر می تواند دندانه نابرابری نشان میدهد که پیشرفت بشر بستگی به مقابله با نابرابری.

اما Scheidel نمی استدلال می کنند که شیوع نشان داد غنی چه مقدار از آنها در حال رایج با فقرا. خود را به نقطه است که آنها ضعیف و غنی در راه است که کمک به فقرا است که در همه چه خوش در ذهن دارند.

در مصاحبه اخیر فرانک اسنودن آمریکایی مورخ شیوع گفت: “توافق با سازمان بهداشت جهانی (WHO) رسمی که این ویروس باید به ما یاد می دهد که

سلامت آسیب پذیر ترین افراد در میان ما یک عامل تعیین کننده برای سلامت همه ما است.

اما او خوش بین است که این درس را آموخته شود.

اسنودن در می یابد که بیماری های همه گیر می تواند به افزایش تعصب علیه و فقیر. در پاریس پس از انقلاب 1848 و یا (1871) کمون پاریس مردم “ذبح” به این دلیل که

افرادی که در فرمان تو را دیدم که این کار کلاس های خطرناک سیاسی, اما آنها نیز بسیار خطرناک پزشکی است.

بنابراین نگرش که سرپا نگه داشتن نابرابری و تقسیم در واقع ممکن است بدتر شوند و تحت فشار از یک بیماری همه گیر. این منطقی به نظر می رسد به انتظار کسانی که در حال تهدید شهروندان خود را به احساس می کنید حتی بیشتر از تعصب هنگامی که آنها به صورت یک پزشکی را انتخاب کنید.

واکنش ها در آفریقای جنوبی امروز ممکن است نشان می دهد که تعصبات در برابر فقیر در حال بدتر شدن است. اما آنها بسیار زنده و به دلیل کمی برای امید که این ویروس به ارمغان خواهد آورد آفریقای جنوبی به هم نزدیک و یا باعث پر انرژی تر اقدام علیه فقر است.

غیر منطقی پاسخ

اولین شواهد آمد قبل از این ویروس برتر کشور است. رادیو, نشان می دهد بحث هولناک توسط تماس گیرنده و هشدار داد که ‘مرزهاي’ قرار می گیرد که کشور در خطر است. این ابراز گسترده آفریقای جنوبی تعصب: مهاجران از جاهای دیگر در آفریقا یک بیماری تحمل کنید.

این غیر منطقی – مردم فقیر نیست دیدار از چین یا کشورهای اروپایی که در آن ویروس گسترش یافته است. اما تعصبات غیر منطقی هستند.

به عنوان ویروس, وارد, جدید تعصبات پدید آمده است. خواسته برای کنترل نصب شده: آفریقای جنوبی خواهد تنها امن باشد اگر مرزها بسته شد و همه جنبش کنترل می شد. رئیس جمهور سیریل Ramaphosa شد را محکوم کرد برای قفل کردن همه پایین.

اسنودن نشان می دهد که کار سخت مستندات کار نمی کند. کنترل بر “فاصله اجتماعی” آیا, اما تنها اگر مردم درمان پرستانه. اگر آنها نمی, آنها اعتماد ندارند مقامات و نمی خواهد گزارش موارد است.

اما طبقات متوسط استفاده می شود برای زندگی به دور از فقرا را ببینید کنترل به عنوان راه حلی برای تمام مشکلات است. تمرکز بر Ramaphosa نشان داد دیرینه نمایش – “رهبران” و فرض بر نیاز به قدرت های مافوق طبیعی هستند و بنابراین مقصر همه چیز که می رود اشتباه است. این یک ضد دموکراتیک نمایش نشان می دهد که بدون ایمان به توانایی های مردمی و شهروندان (یا مقدار درک واقعیت: رئیس جمهور نمی به تنهایی کنترل همه گیری).

همچنین قضات رهبران سیاسی چگونه ‘دشوار’ آنها که بعید است به درمان هر بخش.

تعصبات

نگرش نسبت به سیاه فقیر زندگی مردم در کلبه شهرک سازی و شهرسازی شهرستان در حال پیچیده تر است.

آن را اغلب گفت که ویروس مطمئن است به تلفات این مناطق است. این تا حدودی پشتیبانی از این دیدگاه که چشم باز به فقر به دلیل آن است که بر اساس نگرانی واقعی: آن است که سخت تر برای افرادی که ممکن است عدم دسترسی به آب پاک زندگی به سر می برند شرایط تکیه بر حمل و نقل عمومی و عدم مراقبت های بهداشتی با کیفیت برای محافظت از خود. مردم در این مناطق که دارای شغل هستند و بعید است برای لذت بردن از لوکس کار در خانه.

اما بسیاری از ‘نگرانی’ بیانگر تعصبات که خوراک بخش و نابرابری. در بسیاری از طبقه متوسط به دیدن مکان های که در آن مردم فقیر زندگی می کنند که خطرناک و بیماری زده — راه طبقه فوقانی اروپایی ها دیدم زاغه در کشور خود. ساکنان خود را در نظر گرفته بود نادان و اگر چه در واقع آنها به خوبی مطلع ویروس و اغلب بیشتر در مورد بهداشت شخصی از طبقه متوسط است.

همچنین بیانگر تعصبات رایج در مورد حکومت اکثریت – فرض بر این است که آن را همیشه در پایان فاجعه حتی اگر دولت به نظر می رسد به انجام آنچه در آن باید. در برخی از کانال های رادیویی دولت محکوم است, توسط تماس گیرنده برای اطلاع رسانی نیست اگر چه آن را به طور مداوم انجام می شود درست است که: در بسیاری از اقلیت نژادی فرض کنیم که هیچ چیز اکثریت سیاه دولت می گوید می توان بر این باور بودند.

با توجه آفریقای جنوبی نژادی و تقسیمات آن است که شاید هیچ جای تعجب است که برخی از مردم پاسخ خود را با اسطوره: که این ویروس می تواند شما را تحت تاثیر قرار اگر شما سیاه و سفید است. شاید این واقعیت که این ویروس آغاز شد و با مردم از بازگشت از تعطیلات اسکی بیش از حد خوب به تصویب برای مردم استفاده می شود به پایدار اسطوره که برخی از آفریقای جنوبی ذاتا بهتر از دیگران است.

یکی دیگر پاسخ – اگر چه این نمی شد صرفا آفریقای جنوبی – وحشت بود خرید . وجود دارد بسیاری از تفاسیر از این که چرا این اتفاق می افتد اما مردم به انجام آن بودند ثروتمند به اندازه کافی برای پرداخت هزینه خرید عمده خود را برای اولین بار غریزه بود برای گرفتن آنچه که آنها می توانند و آنها ممکن است در جوراب زنانه ساقه بلند به طوری که آنها می توانید انتخاب کردن از جامعه به جای پیوستن به دیگران برای مبارزه با ویروس, پاسخ Ramaphosa پیشنهاد زمانی که او اعلام کرد که اقدامات دولت.

هیچ یک از این پاسخ سیگنال است که بخش باریک. و نه با وجود برخی نگرانی برای مردم در فقر زندگی می کنند را به آنها نشان می دهد که خطر اپیدمی جدید باعث شده است تا تمایل به تغییر شرایط است که در آن مردم فقیر زندگی می کنند.

بنابراین آفریقای جنوبی نگرش ممکن است بیان یک میل به مردم فقیر پرداخت برای یک ویروس آنها را ندارد. اما آنها نیز به کمی تشویق به کسانی که انتظار یک دوره جدید از همبستگی اجتماعی و نگرانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو