همه گیر دوباره فکر می کنم: در حال 40 میلیارد دلار در پروژههای بهترین راه خروج از رکود است ؟

حداقل 40 میلیارد دلار ارزش مگا پروژه ها مجموعه ای برای شروع در سراسر سیدنی در چند سال آینده از جمله سیدنی دروازه به Kingsford Smith فرودگاه M6 از طریق حومه های جنوبی غرب بندر تونل و مترو غرب است.

حمل و نقل پروژه را تبدیل به یک سیاسی مشخصه Berejiklian دولت است.

اما coronavirus بحران به شمار خاردار سوال: باید آن را فشار دهید با زیرساخت های فعلی خط لوله داده شده چقدر شرایط اقتصادی تغییر کرده ؟

ماریون Terrill که سران حمل و نقل و شهرستانها برنامه در Grattan موسسه می گوید: یک ارزیابی مجدد مورد نیاز است.

“تالار شهر-شکل دادن به پروژه های ویژه و خطرناک در حال حاضر,” او می گوید. “ما هنوز در حال هضم آنچه این تمام معنی است.”

کسب و کار موارد برای بسیاری از پروژه های بزرگ بودند منتج قوی رشد جمعیت اما کسانی که پیش بینی شده است طرح میتوانست. این بیماری همه گیر به معنی جمعیت این ایالت را افزایش می دهد در نرخ آهسته تر از انتظار می رود برای چند سال.

در حال بارگذاری

“من فکر می کنم آن زمان برای ارزیابی مجدد آن است که آیا ارزش ادامه با برخی از این پروژه های بزرگ با توجه به این که جهان تغییر کرده است به طوری قابل ملاحظه ای می گوید:” خانم Terrill.

“وجود دارد هیچ کمبود شواهد که عجله جلو می تواند منجر به اشتباهات بزرگ. وجود دارد مقدار زیادی از ارزش نگه داشتن گزینه های ما باز وقتی همه چیز آنقدر نامشخص است.”

دولت خواهد شد خیلی بیشتر متکی بر سرمایه گذاری برای ایجاد شغل با اقتصاد به رهبری به یک رکود عمیق است.

یک سری از پروژه های جایگزین در سراسر شهرستان و دولت ممکن است به انجام بیشتر برای افزایش اشتغال از این مگا پروژه ها در حال حاضر در خط لوله.

تحقیقات همچنین نشان می دهد یک سری از هدفمند به خوبی پیشرفت های موجود در زیرساخت های حمل و نقل می تواند اغلب ارائه یک مقدار بزرگتر در سطح شهرستان افزایش بهره وری (و رفت و آمد و رفاه) از بزرگ پروژه های گران است.

سابق NSW وزیر خزانه داری و سیاست های عمومی متخصص پرسی آلن می گوید بحران را به مصرف کنندگان و کسب و کارهای محافظه کارانه تر با هزینه های خود را و بیشتر نگران بزرگ اصلاحات طراحی شده برای ترویج رشد. یک رویکرد جدید به هزینه های عمومی بسیار مهم خواهد بود.

“پس از این سلامت و شوک اقتصادی شهروندان نمی تواند پذیرای اصلاحات ساختاری مگر آن که همراه با یک ماکرو-بسته محرک اقتصادی که ایجاد شغل به طور مستقیم و غیر مستقیم از طریق آن چند برابر اثر می گوید:” آقای آلن.

“این بدان معناست که دولت هر دو آوردن به جلو برنامه ریزی شده سرمایه کار پروژه و شروع جدید کوچکتر به مقیاس متوسط هستند.”

“من مطمئن خواهند شد که ما زیرساخت های سرمایه گذاری هدفمند نسبت به تحریک فعالیت های اقتصادی و مشاغل, رشد,” او گفت هرالد.

“در حال حاضر وجود دارد یک جدید طبیعی است و ما باید چالاک و مجددا تفکر ما را به مطمئن شوید که NSW اقتصاد است که در بهترین موقعیت از طریق رفتن و بیرون آمدن از این بیماری همه گیر.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de