‘همه گیر غلاف’: چگونه برخی از والدین برنامه ریزی در آموزش بچه های خود را در ماه سپتامبر

تورنتو — در حالی که خانواده های کانادایی صبر کنید برای شنیدن برنامه های در بازگشت به مدرسه در تمام استانهای سراسر کشور برخی از والدین به دنبال ایده ‘همه گیر غلاف’ به جای داشتن کودکان خود را از رفتن به کلاس درس.

تورنتو-آموزش مبتنی بر استراتژیست Dwayne ماتیوز گفت: CTV شما صبح که برخی از والدین در حال ایجاد خود را در کلاس درس اجرا شده توسط یکی از والدین یک معلم و یا یک معلم مدرسه با تعداد کمی از ابتدایی-کودکان ایجاد خود را تحصیل حباب.

ماتیوز روز پنجشنبه گفت که یک بیماری همه گیر غلاف “می تواند مانند بسیاری از چیزهای مختلف” اما ایجاد یک نیاز به برنامه ریزی است.

“آنچه که برخی از مردم در حال صحبت کردن در مورد این است که به دنبال پیوستن به Facebook گروه و پیدا کردن وجود دارد مناسب خانه ؟ چگونه آنها را با هم حدود 10 دانش آموزان در یک بیماری همه گیر غلاف و می آموزد که همه گیر غلاف? چه ساختار و چه [حال] ارزش در اطراف اجتماعی فاصله و مانند” ماتیوز گفت.

“من در واقع در این گوشی اواخر شب گذشته صحبت به یک مادر از یک مادر گروه و… آنها صحبت کردن در مورد همه گیر غلاف خارج است. ایجاد چیزی است که در خارج است که می تواند به طور موقت و در نهایت از نقل مکان به خانه کسی.”

او افزود که غلاف نیز ممکن است جمع آوری و در اتاق خصوصی اجاره یک فضای تجاری.

ماتیوز گفت: مطالب تدریس شده در این غلاف و فرد آموزش آنها می تواند متفاوت باشد.

“گاهی اوقات شما ممکن است دریابید که آن را ممکن است یک پدر و مادر که مراحل بالا اما با استفاده از برخی از برنامه مدرسه در منزل و یا مجموعه ای از برنامه های آنلاین” ماتیوز گفت. “یا گاهی اوقات ممکن است معلمان هستند که فقط بیرون آمدن از اساتید دانشگاه است که در واقع لازم نیست که هر گونه شانس از مشاغل در ماه سپتامبر و در حال حاضر این باعث ایجاد یک فرصت بزرگ برای آنها است.”

او همچنین گفت که برخی از خانواده های ثروتمند ممکن است ارائه مبالغ قابل توجهی به فریب معلمان به دور از مدارس دولتی است.

در حالی که این مفهوم ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به برخی از ماتیوز گفت: آموزش از طریق یک بیماری همه گیر غلاف فرصتی است برای نوآوری در آموزش و پرورش است.

برای Matthews, یکی از مزایای اصلی یک بیماری همه گیر غلاف ثبات است نه تنها برای دانش آموزان بلکه برای پدر و مادر و معلمان است. او گفت: بیشتر همه گیر غلاف هستند که سازمان یافته به استان خود را نشان می دهد بازگشت به برنامه های مدرسه با برخی از والدین مشتاق به یادگیری آنلاین و یا بخشی از زمان کلاس.

“بسیاری از پدر و مادر که صحبت کردم به خود نگرانی این است که چگونه ما در مقابله با قوام نیاز به کار و مراقبت از یک کودک در همان زمان. که بسیار سخت” ماتیوز گفت. او اضافه کرد که او شنیده است از پدر و مادر که تا به حال به ماندن تا به ساعت اولیه صبح در میان همه گیر, تلاش برای مدیریت کار مراقبت از خانواده و آموزش فرزندان خود را زیر یک سقف.

برای معلمان نگران بودن مجبور به شلوغ کلاس های درس این فرصت برای کسب درآمد یا همان درآمد بیشتر در کاهش خطر مواجهه با کار کردن در یک غلاف می تواند فریبنده است.

ماتیوز گفت: مزیت دیگر این است قوام آموزش و پرورش با پدر و مادر نگران آن است که موج دوم از عفونت ممکن است مختل فرزندان خود را از تحصیل دوباره.

“ما می دانیم که به طور معمول — کسی که در آموزش و پرورش می داند-که در اطراف پایان ماه سپتامبر و آغاز اکتبر بسیاری از دانشجویان بسیار بیمار از آنفولانزا آنفولانزا و علائم بسیار شبیه حداقل در پدر و مادر [مشاهده] به COVID-19 علائم. بسیاری از مردم بسیار نگران در مورد آنچه که انجام خواهد شد به صورت روان برای معلمان روان برای دانشجویان” ماتیوز توضیح داد.

با این حال همه گیر غلاف می آمد با یک برچسب قیمت بالا ایجاد نگرانی در میان مدیران مدرسه که این غلاف را گسترش شکاف بین بالا و خانواده های کم درآمد.

ماتیوز گفت این است که “واقعا یک مسئله بزرگ” و اضافه کرد که همه گیر ایجاد مسائل را با حقوق صاحبان سهام در اوایل زمانی که مدارس روشن به آموزش آنلاین.

“ما شاهد سهام نوع واقعا پرده آن سر زشت در شش ماه گذشته در سراسر آموزش و پرورش [با] کسی که دارای یک دستگاه که ندارد یک دستگاه چگونه بسیاری از دستگاه ها وجود دارد و در یک خانه چقدر زمان پدر و مادر که دارای یک پدر و مادر که در خانه” ماتیوز گفت.

ماتیوز گفت: همه گیر غلاف ارزان نیست و می تواند هزینه بیش از $500 به ازای هر دانشجو در هر ماه.

“می توان آن را بین 500 $و $1,000 برای افرادی که مایل به پرداخت به طوری که ممکن است مقدار زیادی برای بسیاری از مردم در این شهر به خصوص پس از طریق آنها رفته همه گیر و آنها ممکن است نه لزوما حتی مشاغل,” او گفت:.

برای مبارزه با نابرابری ماتیوز گفت که او شنیده ام برخی از بیماری همه گیر غلاف از جمله خانواده هایی است که نمی توانیم این نوع جدید از آموزش و پرورش بدون هیچ هزینه.

“بسیاری از ابعاد مختلف به آن و این باعث ایجاد یک بعد جدید به عنوان… هر چند که می شود گفت, نیز وجود دارد یک فرصت برای تجدید سازمان,” ماتیوز گفت. “این همه بستگی دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net