همه گیر به ما نشان داده ایم و کمتر در مشترک با ما از ما فکر

آن بود ظاهرا پایدار تنظیم. اما آن را نمی.

مه شروع به پاک کردن چند سال پیش زمانی که 63 میلیون آمریکایی انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخمگذار لخت وضعیت واقعی خود را از دموکراسی و چین قدرت اقتصادی تشویق طلبی در رهبری آن است. استرالیا تحت Malcolm Turnbull عقب رانده سخت در برابر چین و پس از آن ما رابطه دیپلماتیک با ما بزرگترین شریک تجاری متوقف شده است.

هر چه غبار توهم هنوز هم وجود داشته است به خوبی و واقعا دمیده دور توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

نخست وزیر اسکات موریسون اخیر lone-سوار تلاش برای به دست آوردن چین به باز کردن آن کتاب در COVID-19 شیوع ممکن است در تعقیب یک هدف معقول. این ویروس است که همیشه رفتن به با ما به جهان نیاز به دانستن به عنوان آنجا که ممکن است در مورد که در آن و چگونه آن را به دست می آمد. اما هرگز شانس چینی ها معتقدند که این ساعت تا به حال موفق به امن قبل از حمایت بین المللی.

چین از آن زمان به عنوان یکی بیشتر بهم زدن در چشم از استرالیا. ما تبدیل شدن به یک ملت است که چین را دوست دارد به کمربند اطراف چیزی است که آن را به دلیل آن را در حال حاضر بسیار بزرگ و قدرتمند است که آن را می توانید. چین دارای گزینه های. اگر آن را می خواهد برای گفتن مردم آن به مطالعه و یا تعطیلات در اینجا از آن می تواند و کاملا به احتمال زیاد خواهد شد. آن را همچنین می توانید نگاه در جاهای دیگر به صورت خام آن کالا است. و اگر آن را می خواهد به استفاده از ارتش خود را به قطع خطوط حمل و نقل حیاتی برای ما شمالی و سپس آن را می توانید انجام دهید که بیش از حد.

در حال بارگذاری

یکی دیگر از تاسف spin-off از نخست وزیر را تمرکز بر روی چین و دانش COVID-19 ریشه بود که این ادغام استرالیا مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای ایجاد چین به طور کامل مسئول همه گیر صرفا برای خود اهداف انتخاباتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را وزیر امور خارجه, Mike Pompeo, به طور کامل درگیر در یک کمپین دروغ در این جبهه. آنها نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن سوء مدیریت این بیماری همه گیر در امریکا تقصیر شخص دیگری.

به عنوان او باید موریسون رفت و برگشت در سرعت از هر ضمنی در ارتباط با این تلاش که فقط یک خشم بیشتر با مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری از بی عدالتی. بنابراین بسیاری از چیزهای وحشتناک را هم تشویق شده اند گفت یا انجام تهمت است که هر یک به سختی ثبت کنه.

او نمی مراقبت در مورد معترضان که خواهان پایان اجتماعی فاصله حکم brandishing سلاح گرم در وزارت امور خارجه کنگره ، و نه حتی بیشتر نگران کننده می کند آن را به نظر می رسد به زحمت تعداد زیادی از آمریکایی ها است. این است اما یک نمونه از افزایش شرارت گفتمان عمومی در آمریکای مدرن.

در حال بارگذاری

به طور مشابه, امریکا در حال حاضر بازگشایی برای کسب و کار با مغلوب ساختن پیشی جستن از مطالب بدون نیاز به غلبه بر موج اول COVID-19 عفونت. ناتوان از احساسات است که نه مربوط به جبران برای خود ناامنی او داده است تا در تلاش برای مبارزه با ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه بی کفایت به ساکن کاخ سفید اما هیچ کدام از زیر استاندارد پیشینیان باید از نوار استخراج در این کشور شکل از حکومت و جایگاه اخلاقی مانند او. و نه آن را انجام شده است با چنین جامد و سازگار پشتیبانی از بسیاری از رای دهندگان آمریکایی. که باید نگرانی استرالیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت خوب برای انتخاب مجدد. نظرسنجی ها نشان می دهد که او نه چندان دور زیر 46 درصد رای که به او پیروزی در سال 2016. و اگر او از دست می دهد در ماه نوامبر چه اتفاقی می افتد به کسانی که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها که در حال اختصاص داده شده به خود مخرب سبک رهبری سیاسی? آنها هنوز هم وجود دارد. دانه های امریکا را در دراز مدت کاهش داشته جوانه زده و آن را سخت برای دیدن چگونه جو بایدن را ایستاده و یا انرژی که برای معکوس کردن.

آمریکا در سال 2020 شبیه به یک کشور شکست خورده با یک نویس برای یک رهبر سیاسی و پیوستار است که نمی توان آشتی حتی با غیرقابل درمان بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن 80,000 شهروندان و خاص برای کشتن بسیاری از دهها هزار نفر بیشتر است. دانستن این که آیا استرالیا می توانیم همچنان به جای خود بسیار اعتماد و اتکا به امریکا باز سوال با توجه به این که اختلاف بین دو کشور به ارزش تبدیل شده است بیشتر است.

ما یاد گرفتیم که ما کمتر در مشترک با آمریکا و آمریکایی ها از ما فکر. این چند ماه اول از COVID-19 عصر نشان داده اند که استرالیا دارای یک سیاست قوی تر. استرالیایی باید رفتار بهتر, برای طولانی تر از آمریکایی ها. برای همه ما کاستی و تنش از دو ماه گذشته ما حفظ روحیه همبستگی و شرکت مفهوم چه چیزی بهترین را برای خودمان و جامعه ما است.

همه گیر تیز کرده و تعریف استراتژیک چالش های استرالیا چهره نه فقط در یک یا دو سال آینده اما در دهه های آینده. یکی از قدرت های بزرگ است که عنوان کردن در عجیب و غریب خود وسواس مسیر و دیگر هیچ علاقه ای خوش خیم همزیستی.

ما را مجبور به تبدیل شدن به بیشتر متکی به خود و در هر حس. این گران خواهد شد اما هیچ انتخاب دیگری.

شان کارنی به طور منظم نویس.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de