همه گیر موهایشان را آغاز کرده اند و آنها فقط به عنوان بد به عنوان شما فکر می کنم

تورنتو — سال از زمانی که ما نگاهی به عکس از این دوران از خانه محدود انزوا چیزی که ممکن است انتخاب کردن برای اولین بار است که همه مردم با بد کوتاهی مو.

باربر و مغازه های آرایشگاه در میان لیست طولانی از خدمات غیر ضروری با هیچ چاره ای اما برای شاتر در میان COVID-19. پس از نزدیک به یک ماه از, فیزیکی, فاصله, بسیاری از مردم شروع کرده اند به دنبال یک بیت کرک شده.

پس چه آسیبی در بیرون کشیدن کلیپرز و برش مو خود را در خانه ؟

پاسخ به نظر می رسد نهفته در تصاویر.

رسانه های اجتماعی همراه با تصاویر مردم و با کج تکه تکه و گاهی اوقات کاملا لت و پار قرنطینه hairdos. در یوتیوب, do-it-yourself, چک ویدئوها بازدید شده اند و میلیون ها بار. و برخی از مشاهیر خود محروم گلم جوخه های حرفه ای و سبک را شروع کرده اند ارسال تصاویر خود را به خود تحمیل مدل مو.

Alannah Mechedder مونترال تصمیم گرفت او با توجه به یک صدای تیک تیک بنابراین او پرسید: مادر و برادر برای کمک به. با هیچ حرفه ای کلیپرز در خانه آنها خلاق با کمک یک beard trimmer.

“آنها شروع به انجام به عقب و سپس همه ناگهانی می شنوم ‘اوه’ و احساس آن در نیمه راه تا سر من” Mechedder گفت: CTV News.

نتیجه — تعجب buzzcut.

“جالب است. من می توانم احساس نسیم را از طریق مو من,” او گفت:.

ستاره پاپ صورتی مشترک یک تصویر از آنچه اتفاق افتاده است و پس از او تا به حال یک زن و شوهر از نوشیدنی ها در خانه و در زمان قیچی به موهای خود را.

کشور موسیقی خواننده Blake Shelton مشترک نتایج خود را قرنطینه قطع: یک ماهی کفال با خطوط لبه در دو طرف.

حتی British Columbia سلامت استان افسر دکتر بانی هنری اعتراف کرد که او تجربه شده است با خود مو در خانه.

“آنها می گویند شماره 1 چیز برای انجام در یک بیماری همه گیر است که موهای خود را و من می گویند به اعتقاد آنها” هنری گفت: در طول روز سه شنبه در نشست خبری روزانه.

“و من عذر خواهی به … my hair dresser, اما من انجام برخی از خود من سرهم بند با من در این چند روز من نیست رفتن به آرایشگاه است.”

برای برخی از, صرف نظر کردن از یک مدل موی بیش از حد, بیش از حد تحمل است. شهردار شیکاگو لری Lightfoot مواجه شده است و انتقاد گسترده برای گرفتن مو پس از قطع شدن قبلا و گفت: “گرفتن ریشه های خود را انجام داده است و نه ضروری” شیکاگو تریبیون گزارش داد. شهردار در دفاع از خودش گفت: او با این نسخهها کار در چشم های عمومی است و زنی که موهای خود را با پوشیدن یک ماسک و دستکش.

در انتهای دیگر این معادله هستند آرایشگران و آرایشگاه بدون یک محل برای تمرین مهارت خود را. ونکوور-بر اساس سبک مو جیمز شجاع به تازگی ارسال شده تصویری از او با استفاده از قیچی و یک blowdryer در تلویزیون به جنیفر لوپز یک نگاه جدید است.

“این نوع از آماده کردن خودم برای بازگشت به کار,” او گفت:.

برای مردان تعیین می شود آن را به یک شات مالک مونترال-بر اساس آرایشگاه Latelier دلالت ارسال شده توسط آموزش در Facebook شکستن اصول ساده خود را کاهش دهد.

برش مو خود را ممکن است به بیمار توصیه می شود اما سبک هارون o’bryan می گوید کمی تر و تمیز نمی خواهد صدمه دیده است.

“این یک زمان برای تمرین هیچ کس واقعا در رفتن به آن را ببینید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو