کشورها در سراسر جهان در حال مصرف بی سابقه ای اقدام به بنیادی فروپاشی مالی با توجه به COVID-19. دولت ها اقدام به عنوان بیمه از آخرین رفت و آمد مکرر ارائه نقدینگی به افراد و شرکت ها در تنگه وخیم است.

در این خطرناک, بار, بخش بیمه خود را نیز پرداخت ادعا می کند که آیا آن را برای کسانی که تجربه کرده اند صدمه به جان و یا اموال و یا به کسب و کار و حتی به کشورهای مستقل.

شرکت های بیمه طراحی شده برای آوردن نظم و ثبات به مخاطره شرایط مالی و آنها توانائی برای انجام این کار.

فاجعه اوراق قرضه

مانند دیگر مالی بازیکنان که باید در آغوش نوآوری در سال های اخیر شرکت های بیمه بیش از حد توسعه یافته رمان ابزار و محصولات است. یکی از این نوآوری است فاجعه اوراق قرضه.

یک فاجعه باند را فراهم می کند صادر کننده (معمولا یا یک شرکت بیمه و یا یک reinsurer) با حمایت مالی در مورد یک فاجعه بزرگ. ترین فاجعه اوراق قرضه پوشش شدید حوادث طبیعی مانند طوفان یا زلزله, اما برخی از اوراق قرضه پوشش بیماری های همه گیر مانند یک جهان با آن مواجه است در حال حاضر.


ادامه مطلب: طوفانی چشم انداز برای بیمه مرتبط با اوراق بهادار


در واقع هنگامی که با استفاده از فاجعه اوراق قرضه شرکت های بیمه می توانند دسترسی به سرمایه زیادی از صاحبان سرمایه از جمله صندوق های بازنشستگی و دیگر سرمایه گذاران نهادی. بیمه نیاز به این لایه اضافی از حفاظت را برای خود از آنجا که فجایع به طور معمول به یک منطقه بسیار به طور ناگهانی.

این بدان معنی است که هنگامی که یک فاجعه بزرگ اعتصاب مقدار زیادی از پول نیاز به پرداخت به طور ناگهانی و تهدید گر و با عجز از پرداخت دیون. دارایی صاحبان مایل به ارائه این پوشش برای بیمه اغلب سنگین — به دلیل آن می تواند موثر استراتژی تنوع: زلزله و طوفان و بیماری های همه گیر اساسا ربطی به اقتصاد جهانی روند.

فاجعه اوراق قرضه بسیار خاص از نظر پوشش آنها فراهم می کند. مانند دیگر محصولات بیمه آنها قرارداد الزام آور است که دقیقا مشخص کنید چه خطرات تحت پوشش هستند و زمانی که بودجه منتشر شد و یا “باعث شده است.”

برای مثال یک فاجعه پیوند باعث می شود اگر یک زلزله خاص بزرگی رخ می دهد در یک منطقه خاص در ساحل غربی ایالات متحده ظرف مدت سه سال.

تخریب از ژانویه 1994 زلزله در لس آنجلس نشان داده شده است. یک گربه پیوند باعث می شود در صورت زلزله و دیگر بلایای طبیعی. AP Photo/داگ Pizac

متناوبا یک پیوند ممکن است باعث به جبران برخی از بیمه پرداخت پس از فاجعه اما فقط در صورتی که بیش از یک خاص از پیش تعریف شده دلار آستانه. به عنوان به طور منظم در بیمه اتکایی, فاجعه, اوراق قرضه ارائه پرداخت در تراشه ها جای دادند به عنوان مثال برای پوشش ضرر و زیان وارده توسط صادر کننده پس از 2 میلیارد دلار ضرر و زیان تا 2.3 میلیارد دلار ضرر و زیان در پی خاص رویداد شدید.

به تاریخ 1,069 متمایز اوراق قرضه در 648 ارائه شده اند صادر شده از یکی از اولین بار در سال 1997.


ادامه مطلب: زمانی که فاجعه اعتصاب که اسلاک این لایحه ؟


اولین پاندمی اوراق قرضه صادر شد در سال 2003 هنگامی که سوئیس Re شناور آمریکا 400 میلیون دلار برای ارائه به ارائه پوشش در برابر شدید مرگ و میر حوادث مانند جنگ, تروریسم, بیماری های همه گیر و یا حمله هسته ای.

این اوراق قرضه را آغاز کند اگر مرگ و میر شاخص (که اقدامات عمومی سالانه مرگ و میر در پنج کشور ایالات متحده آمریکا, انگلستان, فرانسه, سوئیس و ایتالیا) بیش از 130 درصد آن پایه با توجه به هر یک از این حالات.

از آن پس در مجموع از 27 اضافی فاجعه اوراق قرضه صادر شده است با یک بیماری همه گیر جزء. تا به امروز هیچ یک از آنها را باعث شده است.

که مزایای وقتی فاجعه حمله?

استفاده از اوراق قرضه فاجعه شاید جای تعجب نیست بحث برانگیز است. یک نقد بر این عدم قطعیت ذاتی در تلاش برای تعیین کمیت چیست, تعریف, بسیار نادر, حوادث غیر قابل پیش بینی.

دیگران اشاره کرده اند که فاجعه سازی مشکل ساز است که در آن مهار دانش ضمنی به اشتراک گذاشته شده در داخل بسته مات جوامع است. در تحقیق ما, ما کشف کرد که فاجعه مدل عمل نمی هر گونه بهتر از حدس و گمان و به نظر می رسد برای تبدیل شدن به محبوب عمدتا به دلیل عدم وجود بالا-بازگشت گزینه های بیشتر سنتی سهام و اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

تابستان دیده می شود در این دسامبر 2010 عکس, زمانی که او کار می کرد برای باراک اوباما. AP Photo/J. Scott Applewhite

این بحث به نظر می رسد به خصوص حاد به صورت همه گیر اوراق قرضه. برای مثال opining در مورد آخرین پیوند با یک بیماری همه گیر جزء — همه گیر اضطراری تامین مالی تسهیلات (PEF) اسپانسر شده از طرف بانک جهانی — لارنس سامرز سابق وزیر خزانه داری ایالات متحده رفت تا آنجا که آن را “مسخره” و یک “اشتباه شرم آور.” پس از خواندن 386-صفحه دفترچه, ما به توافق برسند.

چرا که از یک رفاه عمومی منظر — به عنوان ما همه در حال یادگیری در حال حاضر — speediness از پاسخ بسیار مهم است. این PEF متحده به وضوح در دفترچه که هدف آن این است که “برای کمک به جلوگیری از نادر بالا-شدت بیماری از شیوع بیماری های همه گیر شدن.” این به این معنی است که آن را باید ماشه و پرداخت قبل از یک بیماری مانند COVID-19 تبدیل به یک بیماری همه گیر نیست ،

در نتیجه برخی از شک و تردید سالم موجه است که با توجه به ارزش های اجتماعی از فاجعه اوراق قرضه.

مفهومی آنها می تواند یک ابزار مالی مفید اما شیطان در جزئیات: دقیقا چه نوشته شده است در چاپ خوب? چگونه دقت است خطر الگوبرداری? چگونه در حال پرداخت به سرمایه گذاران ؟ چگونه به سرعت در حال وجوه پرداخت?

اوراق قرضه موجب شده توسط سازمان بهداشت جهانی اعلام یک بیماری همه گیر با فوری پرداخت و مبالغ زیادی از پول در دسترس خواهد بود یک پیوند با ارزش های اجتماعی. یک پیوند است که فراهم می کند بیش از حد پول کمی دیر — یا هیچ کدام در همه — فقط financialization اجرا amok.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو